LAminator

Dobrý scénář + dobré obsazení + zábava +konec mě málem dohnal k slzám+ Kate má oblíbenkyně :-) co víc si přát? ()

sAreOn

První polovina filmu je vtipná, sympatická, je zde několik neokoukaných momentů, ale... pak to přijde. Druhá polovina filmu - nudná, nudná a nudná. Promiňte, ale na ty pseudo-americký kecy o důležitosti rodiny už zvědavej nejsem, zvlášť když je pronáší někdo typu Adam Sandler. Prostě ta druhá polovina filmu byla alespoň pro mě silně nestravitelná, že ji ani na první půlka zachranit nemůže... ()

`barocco

Jedna hviezdicka za Sandlera, druha za Christophera Walkena. (Ten ako vzdy vynikajuci....) Tretia by mohla byt za vskutku originalny napad a zdvihnuty varovny prst pre vsetkych workoholikov o co vsetko mozu prist... To by vsak musela byt trochu ina rezia, nie tak nasladle precukrovana, aby tomu clovek mohol uverit.... Skoda. ()

Pathetic

Komedie nekomedie nekteré scény jsou velmi pěkné k zasmání,nebo k ponaučení.Ale bohužel někde je ten humor pěkně trapný až vulgární. ()

MarryW

Adama Sandlera mám v komediálních rolích opravdu ráda, i když někdy se už opakuje, ale na tenhle film jsem se nejdříve nechtěla dívat. Zas jedna komedie o tom, jak to dopadne, když si člověk zahrává se životem a s časem. Nakonec mě ke shlédnutí tohoto filmu přiměly komentáře, které tvrdili, že Sandler konečně hraje seriozní a dramatickou roli. Nevím, kde to ti lidé vyčetli, ale budiž. Opravdu, většina filmu má komediální charatker a na dramatický výkon Adama Sandlera v hlavní roli si musíme počkat až na konec filmu, ve kterém mu dojde, že vše co si přál, si v podstatě nepřál a že by to všechno chtěl vrátit zpátky, což už bohužel nejde. I tak to ale bylo vcelku stravitelné, takže proto 3*. ()

tamadas

No takhle na komedii to bylo takové slabě podprůměrné ale drama to bylo dojemné že jsem byl rád že to byl jen sen. P.S. Český dabing je příšerný ()

Tempest

Tak teda mě osobně Sandler v tomto filmu zklamal. Mám ho docela rád, komediální to ale moc nebylo a toho moralizování bylo až moc. Je to jeden z typických filmů, který je něco mezí komedií, dramatem a v tomto případě i sci - fi, ale vlastně není ani jedním z nich. Podobné žánrové mišmaše nedopadly většinou dobře a tento film to jen potvrzuje. Stačí ho vidět jednou a dost. Z hlavních postav se mě líbila Kate Beckinsale, jako vždy velmi krásná, jen neměla moc prostoru, Christopher Walken a kupodivu David Hasselhoff. Příště se Sandlerem nějakou pořádnou komedii než takovýhle patvar. ()

LucMosss

Kladu si otázku, jak by na mne film působil, kdyby se hlavní hrdina na konci neprobudil. Ovšem, při podobném obsazení byl tento počin více než očekávaný. I přesto však pro mne tento film znamená alespoň malé zamyšlení a doslovné zastavení se v čase... ()

cubiczech

Sandler a komedie s poselstvím.. to prostě nejde k sobě. 3 hvězdy proto, že je to občas docela vtipné, milé, a některé scény jsou dobře natočené. Vtipné to je a u vetšiny vtipů se prostě necejtíte trapně, naštěstí, jinak by těch hvězd bylo méně. ()

Neuroxerus

Řekl bych, že tento film má tipický konec pro tento žánr, ovšem netipickou zápletku. Je zajímavé sledovat, co všechno může ovlivnit univerzální ovladač, kterým lze ovládat svět kolem nás. Co se zprvu zdá jako dar od bohů a naprosto dokonalá věc, se promění v něco nechtěného, co ten život akorát kazí. Užil jsem si ten film, zasmál jsem se u něj a myslím že 4* jsou přesně to, co ten film plně zasluhuje:-). ()

Nikiana

Kdybych se na tento film dívala jako na komedii, zastavilo by se mé hodnocení na dvou hvězdičkách...ale pokud přehlédnu pokus o komediální prvky, musím jít s hodnocením výše. Určité zamyšlení v tomto filmu najdeme a poslední třetina vyzdvihuje film o dost výše. ()

Logout

Tradičně skvělý Walken, překvapivě reálně hrající Hasselhoff, dobrý nápad a nešpatné zpracování. Já jsem se bavil a i když se film neubránil některým hollywoodským klišé, hodnotím jej velmi dobře. ()

Marian21

Prvá polovica filmu bola veľmi vtipná, v druhej bolo už aj pár smutných a dojemných momentov. Celkový dojem z filmu veľmi dobrý. Občas by sa mi zišiel taký ovládač :-) ()

Hans07

Ač to není nějaká umělecká záležitost pro fajnšmekry, pro mě je to srdcová záležitost, která mi nejednou vlila slzy do očí. Pěkná romantická komedie, kéž by takových bylo víc. Škoda, že Sandler od tohoto filmu (a Volání o pomoc) nic moc nepředvedl. ()

bonita69

Pro mě jeden z nejlepších filmů ze Sandlerem. Komediální drama o kouzelném ovladači díky kterému můžete získat i ztratit. Film ukazuje že člověk někdy nevidí kolem sebe ty co ho mají rádi a potřebují ho ale vidí jen sebe. Sandler ať už je komik dokázal že umí zahrát i vážné momenty. A kdo jiný může hrát rádoby přátelského záporáka než Walken. Navíc jako vždy má po svém boku Sandler krásku, tentokrát Kate Beckinsale. Dobrý film. ()

Kizermen

Dobrá komedie s krásným dramatickým koncem , Sandler opět nezklamal , řekl bych že do teto role padl jako ulity. Zasmál jsem se ,pobavil jsem se to mi stačí ! 75 % ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky