teekanee

Za mě výborná dramedy. Děj krásně plyne a všechno se to točí okolo velmi zajímavého nápadu. Kdo si kolikrát nepředstavoval, jaké by to bylo zastavit čas? Všemu vévodí geniální Walken, kterýho styl mluvy prostě žeru a Sandler hraje taky velmi dobře, i když jsem si chvilku musel zvykat na jeho originální hlas. Kate Beckinsale vypadá úchvatně a poslední půlhodinka je silnější než spousta vážně míněných dramat. Za mě 85% ()

NinetyOne

Zatímco první část filmu se podobá klasickým Sandlerovkám, druhá část má relativně zvláštní, depresivní nádech. Ale narozdíl od jiných Sandlerovek má tento snímek poučné scény, nad kterými se divák zamyslí a donutí ho to se ohlédnout za svým životem. 75% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Omlouvám se za zpoždění. Nějakej kretén v rudým Lamborghini mi zaparkoval na fleku." - "Princ Huba Buba má rudé Lamborghini." - "Habibu! pric Habibu. Huba Buba je žvýkačka, princ Habibu neni žvýkačka!" Film nabízí solidní filmařské řemeslo, stabilní herecké výkony a hodně vtipných momentů. Adam Sandler v honbě za kariérou a úspěchem s ovladačem, kterým si může přetočit, pozastavit či přehrát život. "Stacy! Vy jste mi dala do jídla hovna?" Aj David Hasselhoff tady jel BOMBY. :D Originální a zajímavý nápad, kde je jednoznačně poselství - nepromrhejte svůj život. - 80%. ()

obycejnymuz

Film který na první pohled vypadá jako úplně obyčejná komedie s maličko prvky sci-fi. Hlavní hrdina získá ovladač, díky kterému může hýbat s časem, má úžasnou moc vypnout zvuk lamentující manželky či šéfa, také může přeskočit nudné a rutinní chvíle, kdy jede na tzv. autopilota. Vše se zdá být vtipné, zajímavé až do okamžiku, kdy hlavní hrdina zjistí, že život na autopilota, znamená promarnit důležité okamžiky, v kterých se člověk rozhoduje úplně jinak, než běžně. Tehdy si hlavní hrdina, a snad i mnoho diváků uvědomí, že je důležité někdy se rozhodnout pro nepohodlné, nepříjemné věci, který nás dostanou ze zajetých kolejí všednosti, do nových začátků. ()

megacik

Chutnučké, jemne primitívnučké dielko, ale na jedno pobavenie to bolo viac ako dostatočné. Veľakrát som sa schuti zasmial, a to bolo to podstatné. Sandlera vôbec nemám rád, snažím sa vyhnúť jeho filmom, ale tu som to nejako prekusol, a som tomu rád....taktiež som rád, že to nazvali fantasy, a nie scifi, lebo so scifi to nemá nič spoločné. 70% ()

Mily

Adam Sandler jako ''obyčejný workoholik'', který se snažil zajistit lepší život své rodině nepochopil své priority a pokusil se dále usilovně pracovat. Místo toho, aby se věnoval své rodině se naopak nevěnoval vůbec, jelikož dával přednost práci. Dle mého názoru je to komedie jak pro mladší, tak i starší publikum. Původně jsem chtěl dát filmu 4 hvězdy, ale film splňoval všechny mé podmínky a to, že je vtipný, kouzlo ve filmu funguje, hezká žena, dramatický závěr a nakonec vyplývá i ponaučení. ()

Tomas129

Užívejte každé chvilky svého života. Rozhodně jej nenechte letět jen tak. Zastavujte se, uvědomujte si čas a setkávejte se se svými blízkými a svým nejbližším věnujte pozornost! To je odkaz tohoto filmu. Nebýt těch kravin a hloupých vtipů, které tu atmosféru a hloubku příběhu narušují, tak bych uvažoval i nad 5*. Na druhou stranu je pravda, že bez toho by měl člověk po filmu asi depku už ultimátní :D Skvělý dle mého podhodnocený film! Několikrát jsem u něj bečel. Pamatuji si ten film i z mého mládí, že už tehdy na mě silně zapůsobil a vtiskl se do paměti. ()

Dedincan

Na americkú romanticko-dramatickú komédiu celkom vyvážené, bez zbytočného fekálneho humoru a trápnosti. Príjemný filmík o prokrastinácii, o tom, že využívanie času je naozaj podstatné. Zdá sa mi, že som na ňom bol v kine, doba pokročila, dnes z domu som si pri ňom akurát testoval ovládanie z mobilu cez KDE Connect. Príjemné herecké obsadenie. Raz za desať rokov určite nesklame. ()

serbero

pointa nadherna, ale vtipy Sandlera ubohe ale ajtak davam 4* kvoli poslednej scene "rodina na prvom mieste". Pri tej scene keď ležal v daždy na ulici mi vyhrkla slza z oka ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky