AndreyCSFD

Spíše podprůměrná sandlerovka nesoucí morální poselství, že se má člověk věnovat svým blízkým a že má život prožít naplno a užívat si každou chvilku. Nejsem si ovšem jistá, jestli žánr komedie (navíc sandlerovka) je dobrým nosičem takového poselství. Film ubíhá od typicky sandlerovského humoru k vážným tématům a naopak, až člověk pomalu neví, jestli je Michael v podání Sandlera k smíchu nebo k politování. Konec je navíc dost předvídatelný - očekávaná Michaelova katarze dopadne přesně podle předpokladu a to co přijde po ní jakbysmet (filmy s Adamem Sandlerem přece musí skončit vždycky šťastně). Námět byl zajímavý, ale zpracování holt mírně selhalo. ()

tyna97

U téhle komedie se vždycky hodně bavím. Možná je to Sandlerem, možná scénářem, možná něčím úplně jiným, ale baví mě a na konci i rozpláče. ()

zdeny99

Dokonalej Sandler, který bojuje sám se sebou a s vlastním životem, podle mne až moc tragicky. Chvílemi jeho život je komedií, jindy katastrofou. Na něm celý ten film stojí. Další herci jsou proti němu úplně rozporuplní. Líbezná Beckinsale a šukézní Stiflerova máma jsou kladnými body filmu. Hasselhoff v roli pošahaného šéfa to naopak kazí. Jeho roli by měl zabrat někdo charismatický, který by hrál normálního vedoucího. A Walken? Ten je tradičně divnej, ale do tohoto filmu zapadá. A tak jak je divnej Walken, tak je divnej tento film. Je to sranda, je to tragédie, celkově lehce nadprůměrný film. [38087. hodnocení, 830. komentář, 68%, 608. nejoblíbenější film] ()

Bozvav

Neuvěřitelně vtipná, poetická a navíc i poučná komedie o tom, že mnohdy to nejdůležitější v životě nám k vůli hovadinám proklouzn mezi prsty. Skvěle obsazeno, zahráno i natočeno. už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála. Za mne plný počet. ()

SpeedyCZ

Svěží, vtipná komedie. Sandler opět nezklamal, královsky jsem se bavil jako u většiny jeho komedií. Ke konci dost smutné. Podobnej ovladač bez defektů by asi nebyl tak úplně k zahození :) ()

zelda82

Dobra komedie s opravdu originalnim nametem a hodne sveraznym andelem:) Adam Sandler odvadi standartni vykon, David Hasselhoff jako slizky sef je uzasny (a scenka s bolehlavem mi opravdu utkvela v pameti :)) V druhe polovine se film prehoupava do jakehosi dramatu/morality a bohuzel ztraci dech. Jinak by to bylo za ctyri hvezdicky. I tak ale jde o film, ktery je na jedno podivani prijemny a nezanecha neprijemnou pachut v ustech. ()

Amplifier

Tak jak jsem tohle viděl tak jsem se do toho filmu zamiloval, skvěle jsem se zasmál a i pobrečel. Já bych tomuhle ovladači dal 99.9% ()

jura-roy

Komedie, která je spíš romantickým filmem, je hezky dojemná a odpočinková. Je pravda, že Adam Sandler hrál v lepších komediích a filmech, ale ani zde nehraje nejhůř a momentů, kdy se zasmějete není málo. ()

in4mator

Čekal jsem, že to bude horší. Některé vtípky a hlášky byly povedené, některé "americky" trapné, dojem ale zlepší to, že film má hodně co říct a ač se normálně Sandlerovi vyhýbám, tak si dovedu představit, že kdyby hrál v lepších filmech, tak bych si ho i časem oblíbil. ()

huko

Zrovna koukam, že už jsem film hodnotil, takže už jsem ho viděl, ale nepamatuju se na to. To asi znamená, že bych měl jednu hvězdičku zřejmě ubrat za nevýraznost. ()

Prolog

Nuda a předvídatelnost. Amerika. Hudba příšerná: nudná a předvídatelná. Herci příšerní: nudní a předvídatelní... David Hasselhoff jako vždy skvělej. Ten jeho dementní výraz mě vždycky dokáže totálně rozesmát... ()

Wargoo

Podarená komédia, ktorá sa ku koncu prekvapivo zmení na drámu ? Tak to sa mi ozaj páčilo. Sandler a Kate ako párik pôsobili trošku halabala, ale tak prečo nie ? Celkom originálny scenár sa premenil na slušný film, ktorému atmosféru určite nemožno vytknúť... Christopher Walken je úžasný charakterový herec, a aj tu dodal svojeje postave kus tajomna. Celkovo Klik pôsobí uhľadene, dej priamy, čo isto nezavadzia a aj postavy. Malé Sadler-Beckinsale decká boli tiež podarené, a aj mi ich bolo ľúto, keď im brali bycikle. Veľkým prekvapením pre mňa bol Hajzelhof, na ňom sa smejem ešte teraz, hlavne tie prdy do tváre a facky od Sandlera. Úžasne nápadité vtipné scénky, len pridávajú na kvalite tejto podľa mňa jednej skvelej drama-komédie. 4**** - 79,871% PS: Sean Astin nejak od Pána Prsteňov dosť narástol.. :) ()

agassi68

Napriek mojej averzii ku väčšine amerických komédií sa raz za čas nájde výnimka. Klik patrí medzi ne právom. Už len za nápad s diaľkovým ovládačom. Najviac ma pobavila scéna s prepleskom Hasselhoffa v kancelárii a následným zaplynením :). Kate Beckinsale bola očarujúca manželka, v hluchých chvíľach sa bolo na čo pozerať.. ()

merigieren

První půlka je docela dost vtipná, zjišťujeme, že svět s "čítama" IDDQD a IDKFA přestává být zábavný. Od okamžiku, kdy začneme proklínat ten hloupý nápad přidat více vrstev do neuronové sítě, čímž vyřešíme XOR a nakonec vytvoříme soft, který se umí přispůsobit posledním operacím. No tak v tomhle okamžiku film prakticky umře, Už není vtipný, hra na starostlivého je spíš trapná a velikost poprsí si můžou strčit někam. Být ty půlky v obráceném pořadí, tak sem to asi nedokoukal, ale takhle si ještě pamatuju jak sem se smál a když zavřu všech 0 otevřených očí, tak tam 3* nechám, ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky