linsi

Téma tohoto filmu samo o sobě je hodně aktuální. Nejde jen o to, zda dát přednost rodině před kariérou, ale obecně o to, že lidé dnes neumí žít "tady a teď", ale jsou moc zaměřeni na budoucnost - "budu šťastný, až... (dodělám školu, zvýší mi plat, najdu si partnera...) a do té doby můj život bude stát za houby..." ... jenomže tak člověk přijde o spoustu věcí, které mohou být fajn, i když to jsou třeba jen nedůležité maličkosti. A mně osobně teda připadá jako pěkná otrava celý život jen na něco čekat a tím čekáním zahodit hromadu možných zážitků. No když se vrátím zpět k filmu, tak poselství má dobré, ale ten typ humoru pro mě prostě není... Na můj vkus je hodně ubohý a trapný, navíc ani samotné zpracování mi moc nesedlo a 3* dávám více méně jen za zajímavý námět. ()

Skeret

Nápad "ovladače života" má neuvěřitelný potenciál. Bohužel, tento film ne. Někdy se objeví senzační scéna, ale ta celý film nedokáže vykompenzovat. Výkony herců jsou dobré a do filmu všichni zapadají. Taky tu nechybí komické scény s Adamem Sandlerem. Celkově film hodnotím, jako průměrný, na 2-3 hvězdy, ale jelikož mně uchvátil samotný nápad, sáhnu po 4. ()

fifas2

Viděl jsem spousty průměrných amerických komedií s průhlednou zápletkou, srdcervoucím morálním romantickým dojákem, ale Klik bych do tohoto pytle neházel. Nevím proč, ale tenhle film mě vždycky dostane. Je to asi můj nejoblíbenější film, ale uznávám, že to prostě není, co se kvality týče, TOP film. Přesto ho miluju! :-) ()

Jezinho95

Nejlepší film Adama Sandlera. Zajímavý scénář a ke konci se film z komediální dostává do trošku vážnější polohy, což není ke škodě. Skvělé scény se střídají s těmi chudšími, ale celkově nadprůměrná zábava - 70%. ()

pankritik61

Hodně zajímavý nápad a docela i dobře natočený. Jen ten Walken mi tam moc nesedí. Jinak jsem se u Sandlera pobavil jako vždycky a proto 80%. ()

Mathejko

Adam Sandler zase raz vo výbornej filmovej roli, kde mu patril celý film. Za ženu dostal krásnu Kate Beckinsale (povedzme si narovinu, kto by ju nechcel?  ) a dobre tam zapasovali aj dve deti,ktoré sa postupne menili. Trošku ma iritoval David Hasselhoff, ktorý hral čistého paka, ale neskôr tam bol menej a menej a tak som to prežil.Skvelý dej, príjemné pozeranie, kde som sa ani na sekundu nenudil. Kto by totiž nechcel taký ovládač aj v reálnom živote? Aspoň by sa poučil z filmu ako správne s ním narábať. Zastaviť, pretočiť , zrýchliť. Super. Koniec smutný a uvedomenie, že takto život sa premrhať nemôže. Film som videl už 5 krát !! ()

Axlle

Ne prostě se mi to nelíbilo, a to mám Adama docela ráda, pár věcí má dobrých ale tady mě dost zklamal. Sice je tam občas něco vtipného, ovšem tím to končí. ()

Marvel-Sk

Prvá polovica filmu sa nesie v komediálnom duchu a je veľmi príjemná. V druhej polovici však nastane zlom, film začne byť vážny a pomaly je z neho dráma so zaujímavou atmosférou.Diaľkový ovládač, sťaby Arabelin prsťeň, ktorý dokáže splniť túžby človeka, je metaforický nástroj na udržanie ideálneho života. Michael vďaka nemu dosiahne všetko čo kedy chcel, ale postupne mu dochádza, že život robí šťastným niečo iné. ()

aaLucajdaa

Tenhle film se mi nesmazatelně vryl do paměti..docela dlouho jsem o něm přemýšlela a došla jsem k tomu že skutečně má smysl prožívat každé chvíle,ať jsou špatné,nudné,zdlouhavé nebo nepříjemné..je to prostě součást našeho života a musíme si ho prožít se vším všudy..jak jinak zjistit co je dobré když bych nevěděla co je špatné :D ()

JARDAHONDA

Výborná crazy komedie, Sandler má takové role skvěle zmáknuté. Jinak výborná myšelnka tvůrců, jak nápaditě pobavit diváka : životem na dálkové ovládání.. Trošinku zamrzel rozpoluplný, trpký závěr filmu, který už neměl s komedií nic moc do činění.. Přesto vše 85% ()

Dieman

Bída, nechtěl jsem tomu věřit, že to taková hlada lidí opěvuje. Sandler byl v lepších filmech. Je to jako bz si chtěl střihnout něco vážnějšího, ale nemohl si odpustit tu komedii okolo. Jako kdyby z toho nedělal trapnou americkou komedii tak dám víc, ale nepochopím jak tohle může mít víc jak 55%. ()

KamenZde

Keď mám hodnotiť film ako taký, tak to je veľmi slabé, ale keď sa pozriem na myšlienku a posolstvo, ktoré nesie, tak to sa mi náramne páči. Svojským zobraním upozorňuje na riziká dnešnej rýchlej doby a keď už sa človek donúti nad tým zamyslieť, tak význam tohto filmu je nespochybniteľný. ()

PinkButterfl

Mne sa film páčil, Adama Sandlera mám veľmi rada a opäť ma nesklamal. Ja som sa bavila, myslím si , že film mal pointu a myšlienku. Záver bol naozaj dojemný, film nesie v sebe posolstvo, a je aj uveriteľný, keďže bohužiaľ v dnešnej dobe žije skoro každý takýmto uponáhľaným štýlom života... Takže celkovo hodnotím veľmi pozitívne :) ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky