Celoživotní kriminálník a naprostý smolař John Lyshitski (Dax Shepard – Nekecej a pádluj) přišel na to, jak by se nejlépe pomstil soudci, který ho poslal do vězení: Kéž by mohl jednou vidět jeho nesnesitelného syna Nelsona Biedermana IV (Will Arnett – Rodinná dovolená a jiná neštěstí) taky sedět v base. Když je pak jednoho dne Nelson nespravedlivě obviněn a poslán do vězení, John se s radostí nechává zatknout s ním. A aby měl jistotu, že se jeho novému kámošovi dostane opravdu „správného zacházení“, zajistí si ubytování ve stejné cele. Hra začíná! Život v base nahání hrůzu, jídlo je ještě hroznější, a když si navíc vůdce vězeňského gangu Velký Barry usmyslí, že se nováček stane jeho “zvláštním přítelem”, Nelsonovi nezbývá, než si hodně rychle osvojit zlaté vězeňské pravidlo… NIKDY NESMÍŠ UPUSTIT MÝDLO! Přichází čas sprchování s gangstery, takže si nabruste břitvy a bavte se při téhle neuvěřitelně legrační vězeňské komedii. (oficiální text distributora)

Chrustyn

Neznámá ale překvapivě snesitelná komedie z prostředí věznice, která sice nepřináší žádné vyloženě vtipné a zábavné scény ale dokáže slušně zabavit a to převážně díky tomu, že není tak stupidní, jak by se mohlo na první pohled zdát. ()

anderson

Po vražednej kravine RUNNING WITH SCISSORS som bol rozhodnutý pozrieť si čokoľvek čo ma donúti zabudnúť. A poviem Vám, toto bola šťastná voľba. Nepríliš známi herci, príbeh ktorý je vlastne ľahkou paródiou na CAPE FEAR, skvelý český dabing nabitý vtipnými hláškami, chytľavá ústredná country vypaľovačka a TECHNOTRONIC :-). Jeden z nenápadných a pritom naozaj zábavných komerčných filmov. Samozrejme záver bol prapodivný a málo úderný, ale po MURPHYho "opuse" som bol schopný akceptovať aj horšiu variantu. (14.5.2007) ()

SOLOM.

Dneska máme deštivé sváteční odpoledne, tak proč si nepustit něco na zlepšení nálady. Tedy alespoň to jsem říkal, před puštěním tohoto filmu z vězeňského prostředí. Je pravda, že znám mnohem lepší a srandovnější vězeňské komedie, ale i zde se najde několik úsměvných momentů a žertů, které polechtají mírně vaše bránice. K nim však patří i dávka fekálního a spíše trapného pokusu o humor, ale to vše zabalené do ujeté – přiteplené , ale rychle odsýpající podívané. Výkony hlavního dua ušli, ale víc jak obyčejný průměr v tom nevidím. ()

Necrotongue

Jednoduchá a přímá komedie, u které jsem se mohl v pohodě zasmát, aniž bych jakkoli zatěžoval mozek. Přemýšlet tady opravdu nebylo nad čím, takže šlo o naprostou oddechovku, jež mě naštěstí vůbec nenudila ani neotravovala, proto si myslím, že si své tři hvězdičky zaslouží. ()

Bauer

Po shlednutí traileru jsem tedy čekal komedii při které se budu smát od začátku do konce, bohužel se nic takového nestalo a je to pro mně velké zklamání!!! Dax Shepard a Will Arnett vytvořili opravdu dobrou a ztřeštěnou dvojku. Ovšem největší podíl na tom, že jsem se aspoň sem tam pousmál tak má výtečný Chi McBride s jeho gumovou kačenkou. Kdykoliv se tam ten chlap objevil tak sem doslova čekal co udělá a nebo řekne. A konec? Docela trapný no. Lehce zapomenutelný film a hlavně už bych ho asi nemusel nikdy vidět. ()

MáŠa

Musím se přiznat, že jsem se dost dobře bavil, tohle je doopravdy zajímavá komedie. Sice nic uměleckého, ale k umělotinám to má taky daleko. Tleskám. ()

Handle

U tohoto filmu jsem se sice párkrát zasmál, ale celkový dojem nic moc. Prostě komedie jako tisíce dalších... ()

Tommassi3

"Co je ti ?? Jsi jako v depresi.." - "Já nevím, kluci.. Nemáte někdy pocit, že život by měl mít větší náboj než jen hulení trávy a koukání na televizi ??" - "Mám ještě koks !!" ;) ()

Torision

Naprosto skvělá komedie z vězeňského prostředí. Ve filmu jsem nenašel ani žádné hluché místo, takže jsem se bavil celou dobu. Herecké obsazení mi vcelku vyhovovalo ,Chi McBride jako velkej teplej černoch s kačenkou, Dax Shepard (kterýho jsem si hodně oblíbil hlavně v Idiocracy) jako nenapravitelný pomstichtivý parchant i Will Arnett, kteýho vězení změní na plný čáře a samozřejmě desítky vedlejších postav jako zkorumpovanej vězeňskej dozorce Shanahan nebo nacista Lynard (Tady je očiviná parodie na Kult Hákového Kříže).Film samozřejmě osbahuje staré známé sprchové scény i podobné "vězeňské klišé".-..Celkově je pro mě film příjemným překvapením. "Netrap se,pořád ještě máš výběr ze tří možností : Zabít se sám, prát se s ním anebo se jím nechat sejmout, což by bylo asi nejrozumější." ()

Marsik

Velmi milé vtipné překvapení. Člověk by čekal nějakou totální nudnou pakárnu, ale celých 80 minut bylo příjemně strávených a tahle komedie vás opravdu pobaví. Navíc závěr byl nečekaně dobře vymyšlený a tím akcie filmu vyletěly ještě nahoru. Sice dávám jenom 3 hvězdičky, ale to proto, že si nechávám rezervu na příští promítání. Prozatím 68% ()

Paxxx.cz

Taková normální komedie, kterých znám snad veletucet. Přesto sranda a musím ocenit, že děj nebyl nalinkovaný tak jak jsem očekával-55%. ()

ivishka

Na můj vkus občas dosti přehnané, ale celkové hodnocení zachránila taková příjemná komediální dohra celého filmu. Mám celkem ráda filmy z vězeňského prostředí a komedie snad ještě více, a tak mi tento kousek nemohl uniknout. (SPOILER)Záhadou pro mě ovšem je, jak si může 30tiletý běloch adoptovat asi 45tiletého černocha? To je asi čistě americký přehnaný shit humor. ()

Ridick

slabsia parodia na vazenske filmy, kt. chybaju nejake tie pamatne sceny, lebo napriek faktu, ze je tam zopar usmevnych scen, velmi dlho vam v pamati rezonovat nebudu. jednohubka, kt. nic nepokazi. ()

Vojcl

Slabší průměr - hodně jednoduchá,ale místy poměrně zábavná komedie z vězeňského prostředí. Herci jsou dost nevýrazní a ve scénáři se najde spousta logických mezer, ale díky pár vtipným hláškám a krátké stopáži je to bez problémů koukatelné. ()

SarumanKo

Svieža, originálna a skutočne veľmi vtipná komédia z vďačného väzenského prostredia. Nemá veľké ambície, ale svojou pohodovou zlomyseľnosťou protagonistov i samotného osudu ma bavila po celý čas. Viac-menej neznámi herci boli taktiež fajn. Jedinú výhradu mám voči neoriginálnemu klišé v závere, ktorý mohol byť celkom iný. (70%) ()

blackrain

Obyčejná, ale zábavná oddechovka za vězeňského prostředí. Samozřejmě nejde o žádný zázrak. Nicméně, ten hajzlík Biederman si to zasloužil. Prostě potřeboval nutně klepnout přes prstíčky. ()

K.I.N.G.

Jo? Tak to já bych naopak řekl, že tu děj vítězí nad vtipem. Já se u těchto novodobých laciných amerických komedií obvykle nesměju. Nesmál jsem se prakticky ani tady, ale celé mi to přišlo jako svěží vánek, u kterého se tráví čas úplně v pohodě a jsem ochotný odpustit i tu občas dost nechutnost vulgaritu, sem tam nejakou tu trapnou scénku, vypelichané gagy a dát tomu slabší ***. ()