Madlenka26

Naprosto autům nerozumím i když díky tomuto seriálu už trošku ano. Po zhlédnutí pár dílů jse usoudila, že i když je to seriál pro pány tak mě uchvátil. Naprosto nenásilný humor, který je použit přesně v danou chvíly kdy má být. A co se týče moderátorů já dávám palec nahoru Jeremymu a Stigovi.Jedním slovem BOMBA :)) ()

wendelin9

Neuvěřitelná jízda, která zaujme jistě i ty, kteří se o auta nezajímají (stejně jako já)... Testy a pokusy, které tidle magoři provádí vás musí bavit. A to nemluvím o speciálních dílech jako je výlet do Bolivie či na Severní pól. Hell yea! ()

mr.filo

Ano, skeče jsou umělé, situace naaranžované, děj vyšroubovaný, ale o tom to přeci není. Kam se poděly strohé testy aut, porovnávání common rail systemu, zařízení pro spouštění studeného motoru a nebo vychvalování kapalinového chlazení s menší tepelnou setrvačností? Vše je zabaleno do testování auta v netradičních podmínkách (kolikrát vám autem probíhá banda hasičů, přistává na střeše vrtulník, apod.) takto se auto-magazín mohl více přiblížit laičtějšímu publiku a odborníkům sledování ještě více zpříjemnit. Ano, starší díly pořadu top gear taky nejsou k zahození. ()

FilMiki

Nikdy bych nevěřila, že si budu v Anglii tyden co tyden červeně zaškrtavat pořad o autech.. Já, která rozlišuju maximalne barvu auta a ručičku na tachometru. No, neušel mi ani jeden díl..Je videt, ze moderatori si to uzivaji na plný plyn a divaci, at uz automobilovy nadsenci ci nikoliv, s nimi. ()

Decker

Velice podareny porad nejen pro milovniky aut. Anglicky suche a perfektni jak jen muze porad z produkce BBC byt. 85%. ()

Tommy.D

Dokonale zábavná show. Občas jsou tam sice ty luxusní auta jen tak do počtu, ale komu by to vadilo... Samozřejmě je nutné nesledovat česky, ty jejich kecy se fakt občas přeložit nedají. Taky jsou dabované díly prostříhané. ()

Doudis19

Především se nenechte zmást obalem. Nejedná se o klasický automobilový magazín, a tak vysoké hodnocení tu nerozdávají jen blázni do superrychlých aut! Jedná se o zábavnou show s hvězdnými hosty, sympatickým a hlavně vtipným triem moderátorů, kteří mají k dispozici neomezený rozpočet BBC. A tak se bez sebemenšího poklesu formy demoluje, upravuje, testuje, kritizuje a především závodí. ()

COF_666

Top Gear má tu jedinečnou vlastnost, že dokáže dokonale zabavit a zaujmout i ty, co neví že auta mají volant. V současnosti není lepšího pořadu o autech. ()

Laerry

Jediný automobilový pořad, na který se může dívat i Greenpeace aktivista a odpůrce všeho, co jezdí na fosilní paliva. Tenhle pořad je díky dokonalému britskému humoru mnohdy zábavnější než kdejaký americký seriál:P A jako třešnička na dortu je pestrá účast celebrit, nejvíce těch britských, což já, jako britofil, naprosto žeru...... ()

wafc

Občas jsem se i zasmál. Brmbrrrrrm... EDIT: Za díl ve Vietnamu musim s hodnocením trochu nahoru. To byla neskutečná prdel. ()

SniperG1

Lepší "dokumentární" pořad o autech snad ani udělat nejde! Člověk se o autech dozví vše POZITIVNÍ a NEGATIVNÍ , k tomu výborná show a zábava!! Co si víc přát že? :) 100% ()

filmmovier

Cituji: Show o autech nelze udělat lépe (Superpero). Pravda. Nejlepší automobilová show (vorry). Pravda. Souhlasím. Když dělal první sérii Jason Dawe (a ne May), byla to celkem seriózní nuda a vlastně ještě pár sérií potom to nebylo úplně ono. Pak ale přišla pátá série, vše se zlomilo a přišla ta největší sranda pod sluncem. Top Gear jak má být a na který nedám dopustit. Prostě geniální pořad. 100%. O tom, co bylo kdysi dávno od konce 70. let přes černého Stiga, o tom asi není třeba mluvit. ()

Týnkaa

Výýýýborný seriál o autech a všeho co tím jenom zavání, vážně dobré, hodinka uteče jako voda... a co víc ještě se pobavíte a dozvíte něco nového... no vážně o 100% lepší než naše strohé AMR!!!! Holt není nad chlápky co umí pobavit, autům opravdu rozumí a navíc je umí i výýýborně řídit... co víc si přát... u pořadu o autech? ;) ()

st.jim

Na tom pořadu se mi líbí, že si jde svou cestou. Říkají si to, co si myslí a dělají to, co chtějí. Testují co chtějí a prakticky jim je jedno, jaký způsobem. Miluji auta, miluji Jeremy Claksona a jeho humor. To znamená, že miluji Top Gear. ()

žvanimírek

Tři králové britského šoubyznysu v dokonalé show o autech! Když děláte práci, která vás baví, když se živíte něčím, co je i zároveň vaším koníčkem, máte ohromný štěstí. Tohle štěstí potkalo 3 pardály z Británie. Maximálně si to užívaj, dělaj maximální show a já si to díky nim maximálně užívám taky!! Díky, pánové, nemohu se dočkat, co za bejkárnu vymyslíte příště... ()

LiborGondek

Jednoznačně nejlepší pořad o automobilech a všem kolem nich, který kdy vznik. Moderátoři jsou prostě nepřekonatelní. Odbornost spolu s komičností a mnohdy vlnou otevřené kritiky dělá z tohoto pořadu to, co je. Možná proto jej sleduje téměř celý svět. Hodnotím jednoznačně plnými 100%. ()