Jake632

Top Gear Legendární trojice moderátorů uvádí odlehčený pořád o autech plný vtipu ale i užitečných informací o autech.Pořad pravidelně sleduji a těším se na každý další díl.Jen škoda že televize BBC pořad ukončila. ()

prasecak_cz

Britský humor a auta... Zbytek si člověk dokáže domyslet sám! Člověk by řekl, že se zde doví něco o autech... JE NA OMYLU! Ale ne úplně. Jde především o zábavu, auta ji solidně doplňují. ()

D.D.Dees

Jojo, Top Gear, můj nejoblíbenější motoristický seriál! A není to protože žádný jiný neznám. Je to čistě protože Top Gear nemá konkurenci, co se ohledně zábavy týče. Nikde jinde nenajdete tak vtipné a skvěle se doplňující trio moderátorů. A můžete mi říct, kde jinde než v Top Gearu najdu hopsajici kozy všech pěkných hereček, které se snaží zajet nejrychlejší čas? ()

Whiterose

Velmi, velmi a ještě jednou velmi miluji tuto show! Těm třem pánům ve středním věku žeru úplně všechno a z jejich britského humoru a dětinských vtípků mám vždy radost. Je neuvěřitelné, jak skvělý může být pořad o autech, když ho moderuje sehraná parta, která se ničeho nebojí. Clarkson je neřízená střela, May je klidná síla a věčný remcal a Hammond to završuje jako zastydlý puberťák. Momentálně se těším na Grand Tour a velmi lituji BBC, že z legendy jménem Top Gear udělala standardní pořad s vyváženou kombinací moderátorů, kteří postrádají tah na branku, který byl vlastní někdejší "velké trojce". ()

Jimmosaz

Top Gear je super pořad o autech oplývající vtipem. Samozřejmě myslím top gear s Hammondem, Clarksonem a Mayem, ten nový velice ztratil na kvalitě a nelíbí se mi. ()

PanIncognito

Top Gear, který znám od znovuzahájení v roce 2002 rozděluji na dvě dekády. Ta první je s účastí Jeremyho Clarksona a ta druhá bez něho. A nutno zmínit, že bez něj to už není ono (BBC si zřejmě neumí srovnat své priority, když upřednostňují nějakého produkčního, namísto Jeremyho). Top Gear je populární především jeho zásluhou a tak není divu, že zbylá dvojice v pořadu nepokračuje. Jejich humor je nenapodobitelný a skvělý. Ti kluci jsou úžasní a náramně mě baví (i proto dávám plné hodnocení). Nová moderátorská dvojice, tak působí jako naleštěná bída. Neurvalého britského moderátora, který většinu pořadu ječí (ještě, že je soudný a sám s účastí v pořadu končí), táhne především sympatický americký herec, kterého všichni známe jako Joeyho Tribbianiho ze seriálů Joye a Přátelé. Ten však na celý pořad nestačí... Top Gear má dle mého za současného stavu úplně skončit... snad se to ve 24. řadě zachrání. :-/ (viděno s dabingem a v původním znění) ()

Duffman 97

Ze začátku mně tento pořad moc nebral ale od tý doby co to uvádí Jeremy,James a Richard to má grády. Je to vtipné a naučné zároveň.Dobrá práce. ()

Coumway

Matt Le Blanc ako moderátor totalne pohorel nedokáže rychlo odpovedat ako dokázal Jeremy a furt je iba ticho a je o nicom. ()

Rada.Shoa

Nevím co se stalo ale vyměnit legendární partu za něco tak ubohého,co neví ani to základní,a tím myslím srandu a koule! Považuji to za neúspěch a urážkou celého pořadu a BBC by si měla uvědomit jakou neskutečnou chybu udělala! Bez těch třech britských bláznů to totiž už nelze ani nejde nazvat Top Gear! Kudrnáče,Mrňouse a Šneka miluju! ()

HAMLOCK

Já nesnáším auta nepoznám rozdíl mezi Fiatem Multipa a Ferrari. Přesto jsem se u tohoto seriálu bavil ,úžasný humor svaté trojice Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond kteří ,uchopili nudné recenzování aut a udělali z něj mix experimentování ,cestování po světě a ke všemu přidali jako třešničku na dortu jejich geniální již zmíněný Britský humor. ()

AX_ToTaL

Toto je opravdu fenomenální masterpiece který nikdy nepůjde nahradit a navždy zůstane v mém srdci.. je to také poprvé co jsem viděl luxusní auta jako Bugatti nebo Lambo atd. Britský humor je taky něco luxusního vždycky mi to zlepšilo náladu, a taky je to ten důvod proč jsem se začal zajímat o auta už mi nezabere ani půl sekundy na to abych rozeznal tu elektrickou kytaru :D viděl jsem všechny díly (všechny s Jeremym) který jsem si vždy užil na plno. No co mám říct ? Na tohle jsem se koukal místo spongeboba :D vše je perfektní, každý car-guy si začne povídat o topgearu jako by ho znal už léta, nikdy to nebylo na škodu. Teď vychází The Grand Tour (pořad) (2016) co je taková kompenzace pro všechny fanoušky “husté trojiky” která se skládá z pomalého, malého a velkého :D TOP Gear je pořád neuvěřitelně promyšlený a taky to byla zlaté éra aut žádný green deal a takovýhle, prostě pořad o autech v tu nejlepší dobu.  Je tam vše co tam má být, takže jestli tady je někdo kdo je na cestě to ohodnotit příšerně tak ty ať jdou někam je to nejlepší seriál v tomhle století, a taky to tak zůstane, je to taky jeden z mála pořadů který mě dokáže rozbrečet a to jen pár slovy… “the chicken was still warm”     …. ()