poster

Ztraceni: Cesta (TV film)

 • USA

  Lost: The Journey

Drama

USA, 2005, 42 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (18)

 • H34D
  ***

  Lost je můj nejoblíbenější seriál, fascinuje mě jeho mysteroózní příběh, rád se topím v jeho tajemné atmosféře a líbí se mi psychologie postav, potom není divu, že si nenechám z žádného dílu ujít ani sekundu a užívám si každé drobnosti. Jaký smysl má tedy pro mě rekapitulační díl? Bohužel žádný, vše obsažené v Lost: The Journey (sestřih 1-19 dílu první série) už jsem viděl a dávno pochopil, tento bonusový díl má jen to štěstí, že jako fanoušek seriálu, jsem se u něj vyloženě nenudil. 5/10(23.7.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +dobrá rekapitulace, překvápko na konci, všichni známí herci –pouze rekapitulace, nic efektního/// Původně jsem myslel, že se jedná o samostatný film, který třebas uzavírá první řadu a navazuje na druhou. Jenže omyl. Snad ve všech seriálech je část kdy hlavní hrdinové rekapitulují a vzpomínají na příhody a události, které prožili (a divák společně s nimi). Zde je k tomu však určen samostatný, zhruba hodinový film. Liší se oprati seriálu jednak tím, že je zde hlas vypravěče, který má přidat na husté atmosféře (díky českému dabingu se to moc nedaří). A rovněž tím, že byly vypuštěny flashbacky. Film je jinak sestříhán dravě, přehledně, snad tedy tak aby zaujal a přitom v sestřihu nabídl vše podstatné. Bohužel ve výsledku to na mě působí, jakoby se v tom seriálu událo strašně málo věcí. IMHO celí děj seriálu je hodně rozvleklí, což už v závěru první řady celkem nudí. Hodnocení samotného seriálu si nechám nejspíš až po všech 5ti řadách, jen teď prozradím. Úvodní část byla hustá (dal bych 95%), postupně však seriál ztrácí a teď se drží zhruba na (75%), tak uvidíme kam se dostaneme. Napadá mě, že za takový úpadek může i Novácké dávkování jedné časti za týden. Ale abych to uzavřel, tento hodinový film ode mě dostává…/// Celkem 60%///(2.6.2007)

 • Cappuccino

  Nechápem čo sa dá na tomto hodnotiť. Jednoduchá rekapitulácia 19tich dielov prvej série seriálu. Nič nového, všetky scény postrihané z normálnych častí. Za jedinú "novinku" môžem považovať sprevádzajúci komentár Briana Coxa. Celkovo by sa dali "Ztraceni:Cesta" zhrnúť do jednej vety - kto prvú sériu videl, táto rekapitulácia mu neposkytne ABSOLÚTNE nič.(25.3.2010)

 • swamp
  **

  Naprosto zbytečná rekapitulace..(18.6.2010)

 • duklak2
  ****

  Skvělý nápad zrekapitulovat události předchozích dílů. Neznalý, nebo spíše zapomínající divák si rád takovéto "filmy" připomene.(10.1.2012)

 • Real Tom Hardy
  ***

  S01E20 --- The Journey --- S01E21(30.11.2017)

 • Terva
  ****

  Tak tohle miluju. Za čtyřicet minut jsem vlastně zjistil úplně všechno. Bomba!(23.6.2013)

 • Sawyer815
  ***

  Normální rekap první sezony.Nic víc,nic míň.(18.3.2008)

 • Makky
  ****

  V podstate rekapitulačný diel predchádzajúcich dielov. Nedozvieme sa nič nové, ale aspoň sa niektoré veci obnovia. No pre fanúšikov, ktorý majú napozerané je tento diel absolútne zbytočný. Koniec bol rovnaký ako záver predchádzajúceho dielu, takže naozaj nič nové...(30.6.2008)

 • Colonist
  **

  Dost zbytečný rekapitulační díl...(18.11.2008)

 • 4daPeace
  ***

  Verdikt: Tem kteri videli ba primo hltali vsechny dily Lost, toto neda vubec nic noveho...(27.12.2006)

 • KajusaK
  *****

  Pěkné shrnutí , pokud někdo nějaký díl nestihl tak skvělé.(4.4.2013)

 • fastum
  **

  Teda lidi tohle jsem opravdu nečekal.. Já se těším jak se příběh rozvine a oni přijdou s přiblblým opakováním děje.. Ono těch věcí co se tam stalo je fakt málko takže kdyby se někdo podíval jen na tohle místo dílů předcházejících tak by se taky velice nic nestalo. (až na to, že by přišel o flashbacky)(4.1.2008)

 • Frantisek.Fu
  ****

  70%(29.4.2018)

 • Gadamf
  **

  Táto epizóda je vhodná len pre občasných televíznych divákov LOSTu. Ale vzhľadom na to, že to pozerajú len občas, tak ich to zrejme nezaujalo a tým pádom je vlastne aj tak zbytočná. Pre mňa ako fanúšika bola tiež zbytočná, ale zase za stratený čas to nepovažujem.(10.9.2010)

 • donnovann
  *

  Pro fanoušky tohoto seriálu naprosto zbytečné.(2.12.2015)

 • TONYNKO
  ***

  Zbytočnosť! 5/10(26.1.2013)

 • ostravak30
  **

  Ztraceni mám rád, ale zde musím být stručný. Není totiž moc co psát. Film za moc nestojí. Kdo seriál sleduje, nemusí přece znovu vidět to, co už ví. Nic nového se nedozvíme a je to tak jen střihová epizoda pro ty, co by snad zapomněli. Nu což, mohli si ji tvůrci odpustit, ale Američani jsou nejspíš hračičkové a věřím, že i tohle značně ocenili. Je třeba spravedlivě dodat, že jednotlivé série se vysílali s jistým odstupem, kdy se čekalo než se natočí další díly. Za tu dobu nějaké dny a měsíce uplynuly a tak měli tvůrci nejspíš obavy, aby se na ně nezapomnělo.(17.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace