Drama natočené na základě skutečného příběhu o nejdelším mafiánském procesu v americké historii. Jack DiNorscio (Vin Diesel), obviněný z drogového překupnictví, obrátí soud vzhůru nohama, když se rozhodne obhajovat sám sebe. Zdánlivě jasný případ, tak skončí jedním z nejvíc šokujících verdiktů v soudní historii. Skutečný Jack DiNorscio během natáčení tohoto filmu zemřel, Vin Diesel se s ním ještě předtím setkal, aby porozuměl, co pro něj soudní spor skutečně znamenal a za co bojoval. (oficiální text distributora)

Juto

Film je prehnaný a často komediálny, ale je to tiež príjemne old-school. Bol som prekvapený ako ma to bavilo. 8/10 ()

Mol

I WAS RAISED WITH A DIFFERENT KIND OF LOYALTY! Mno Vin Benzin mě moc nepřesvědčil. Přijde mi, že by se možná do té role hodil, ale scénář je prostě nijakej. Vím, že je to podle skutečnosti a tak a mám rád filmy ze soudnictví, protože jsou většinou moc napínavý, ale tady se dvě hodiny plácají kecy o rodině a žádný pořádný vyvracení důkazů se nekoná. Jackie je rádoby vtipnej a vůbec se nedivím, že mu Nick chtěl vyříznout srdce. YOU SAY MY NAME AGAIN, I'LL CUT YOUR FUCKIN' HEART OUT! ()

Radiq

Že by to bylo něco extra zajímavýho, to se říct nedá. Většina scén je ze soudní síně a nějak mě nebraly. Je tam pár vtipnejch okamžiků, ale raději bych viděl film z období před tím, než se do vězení dostal, než teď před soudem, kde jen chrlil svoje moudra. Pozitivní na tomhle filmu vidím jednu věc - že ukazuje, jak idiotské to americké soudnictví je, i když si amíci myslej, že je nejlepší na světě (a sorry, ale být v porotě skoro 2 roky, pravděpodobně v izolaci od rodiny atd, to je taky skoro jak sedět). Vlasatej Diesel, k tomu mám neutrální názor s připomínkou, že vypadal jak debil, ale to už je asi ze zvyku. ()

Cedr

Místy dost úsměvné, občas trochu dojemné. Celkově opět jeden z těch filmů, kdy fandíte tomu "zlému" aby se z toho dostal. Vin Diesel ve své roli podle mě sedí dobře a navíc s vlasy vypadá dost netradičně :) ()

Jirgen

Vlasatý Vin Diesel to jsem musel prostě vidět a rozhodně jsem neudělal chybu. Vin dává jednu hlášku za druhou a prostě jeho postava vás dostane stejně jako dostala porotu v tomto výborném filmu. Navíc zde Vin jednoznačně ukazuje, že umí hrát a není to jen další vysvalený hollywodský herec. ()

SniperG1

Vynikající snímek!! Pobavilo a sledovat Vina Diesela, kterému role vyloženě sedla, byla prostě paráda! Vždy to bylo mým snem stát se mafiánem, ale pak jsem se probudil a radši se stal řadovým dělníkem :) 90% ()

baruss

Čakal som prepracovanú, premyslenú drámu, hru so slovíčkami, proste napínavý súdny proces. Hoc som sa nedočkal, som nadmieru spokojný, bola to veľmi dobrá komédia. Celý tento film mi pripadal, že sa hraje na serióznu prepracovanú drámu, na komédiu má aj totiž dosť nezvykle dlhú minutáž. Spokojnosť ()

LordSnape

Vin Diesel opravdu překvapil. Po této roli si na mém žebříčku ještě více šplhnul. Sice mě tyto filmy ze soudního prostředí moc neberou, ale tady tento případ mi přišel opravdu zajímavý a stejně tak i konečný verdikt poroty. Husťárna největší! ()

Karush

Veľmi svižná a vtipná dráma z oblasti súdnictva, trochu som sa obávala, že to bude zhmotnená nuda, keďže takmer celý film sa odohráva na súde, ale práve naopak človek si ani neuvedomí, že ubehli 2 hodiiny. Doteraz som ešte nič nepočula o DiNorsciovi, bol to jeden zločinec to je isté, ale predsa svojím štýlom a zmyslom pre humor si získa na svoju stranu množstvo ľudí, stal sa slávnym tým, ako si urobil vtip zo zákona, a keď je človek šikovný a vie manipulovať s ľuďmi, tak prečo by sa z toho nemohol vysekať, no nie?! ()

LiborGondek

Diesela jsem si doteď představoval jenom jako ochránce dětiček, tajného agenta a zloděje aut. V roli advokáta jsem si ho nějak neuměl představit. A neumím ani do teď, tu roli vystříhl takovým osobitým přístupem, že by se jako advokát asi dlouho neuživil. Ale film není špatný, místy mě i hodně pobavil. Hodnotím 70% ()

_DAVE_

Zcela prumerne soudni drama vybocuje z rady obsazenim hlavniho hrdiny V. Dieselem, ktery prosel snad nejvetsi zmenou od dob Russela Crowea. (Od Gladiatora k Ciste dusi). Diesel si zahral "patesatnika" mensiho vzrustu a myslim ze nekteri by ho ani nepoznali. O nejakem akcnim hrdinovi nemuze byt rec. Za film 3/5, a jednu za tuhle povedenou promenu. ()

danoo

Dieselovi síce vinu v procese nikto nedokáže, tento film ale dokazuje, že aj druhotriedny herec akým Vin nepochybne je, dokáže pod skúseným vedením divy. Veterán Sidney Lumet vsadil na klasickú, možno až staromódnu réžiu, do ktorej zaznievajú jemné tóny jazzu, posúvajúce film k svojmu vyvrcholeniu, ktoré nehodnotí len konštatuje. ()

Beky

…na tomhle druhu filmu mi vadí časový skoky!!!...jsou tak obrovský….a já se nemůžu zbavit pocitu, že moji představivosti chybí informace na to, abych byl schopnej s někym, s něčím souhlasit jednoznačně a nebo ne!!!....neni to chyba!!..jinak to natočit nejde!!!...Diesel supr, ale občas mi přišel až příliš kamarádskej……ale je to podle skutečnosti, tak to asi tak má být!!!..70% ()

Raven0

Mafiánské soudní drama s komediálními prvky? + Vin Diesel, který nehraje žádného ulttra drsného akčního hrdinu? Ano, a navíc velmi dobře! A já hlupák čekal nehorázně nudné béčko s topornými herci! Nakonec vše dobře dopadlo a já byl spokojen a to i přesto, že soudní dramata rád nemám. Ale tenhle filmek je prostě fajn, má švih, má spád, má humor! Navíc je based on the true story :-) ()

Thommie

Film o grázlech, které se nepodařilo dostat za mříže. Nevím proč, ale z nějakýho důvodu mě to rozladilo. Akorát herecký výkon Linua Roache mě naprosto uchvátil. Tak trochu sem se s ním ztotožnil a jeho postoj mi přišel hodně blízký, rovněž výkon Petera Dinklage byl vynikající ()

Endyis

ač nemam moc rád filmy z prostředí soudu, ba mi příjdou kolikrát brutálně nudné, zdlouhavé, nekreativní, málo invenčí, nu vlastně je v mnoha případech nensnáším. Tohle je jedna z působivých vyjímek.... 80% ()