Prázdniny pana Beana

• Velká Británie Mr. Bean's Holiday (více)

Tyny

Bean je génius, ale tady trošku přestřelil a mně to tak nějak nepřišlo vtipné, jako ostatní díly, které jsou fenomenální a nedá se jim nic vytknout. ()

Beky

...to jsem si ale včera zkurvil den...pustil jsem si Next a Beana 2!!!!:((((....prvních 20 min. je téměř k nepřežití, pak přijde vcelku zábavné vystoupení na tržišti...a tak to jde pořád, nahoru..dolu,dolu, dolu, dolu, pak docela zábavné usínání v autě ..dolu, dolu, dolu..a super konec, kdy Bean velmi originálně přejde silnici!!!!..ale jinak strašná nuda....co se to sakra s filmy děje???..oproti tomu je jednička mega-dílo (60%), a musim říct, že se kdykoliv na ni mohu podívat znovu..může za to jemě dávkovaný humor, dojemný 20minutový závěr filmu a skvělá hudba, která graduje na správném místě....tady neni vůbec nic!!!!!!!!!!!!!!!....navíc Roden tady nemá roli, a to byl jeden z důvodů proč jsem to chtěl vidět...druhý byl Bean...ale tady se chová naprosto jako idiot ( v jedničce tomu tak nebylo ), a konec filmu má být podobně laděný - jako že to zachrání - ale absolutně to vyšumí na prázdno...navíc by v tom sále museli být všichni totální idioti...no nic, nebaví mě psát, jako tenhle film vidět:((((..slabých 40%!!!! Jednou větou: Film je slepencem více nudných než zábavných scének:((!!!!... ()

Playman

Nemůžu si pomoct, ale tento film mi zkrátka přirostl k srdci, i po několikátém shlédutí se mi stále líbí. Mnohem lepší než první film o Beanovi, Atkinson zde sice hraje jakousi karikaturní postavičku, ale o to více působí komicky, snímek má výbornou letní, oddychovou atmosféru, které na mě působí asi koňská dávka sedativ, možná je to tím zvolený prostředím, slunná Francie Beanovi zkrátka prospěla. Vše je podkresleno pestrobarevným a letně chytlavým soundtrackem, který patří k mým nejoblíbenějším. ()

lennyd

Jednoho krásného dne vyhraje Bean (Rowan Atkinson) v tombole první cenu, zájezd k moři do francouzského Cannes. Nachystá kameru (taktéž výhra v oné tombole), naplánuje cestu - a jede se na prázdniny. Jenže to by nesměl být Bean, aby již při první zastávce v Pařiži nezpůsobil mnoho zmatků. Než se stihne rozkoukat, stojí na nádraží, bez tašky, bez peněz - jen s kamerou, a ztraceným synem porotce z filmového festivalu (Karel Roden). Aby vše alespoň trochu odčinil, rozhodne se dopravit kluka (i sebe) včas do Cannes... Krátké Beanovy skeče můžu kdykoliv, a ještě se nestalo že by mě některý z nich nudil. Nástup pana Beana na filmové plátno byl o trochu vlažnější, nicméně i z Největší filmové katastrofy se nijaká katastrofa nestala, a vyloupla se z ní docela příjemná komedie. Z Prázdnin pana Beana sice _největší_ filmová katastrofa asi nebude, ale katastrofa to je. Většinu z Beanových scének jsme již ve více či méně upravené podobě viděli i jinde (restaurace, nádraží, parkování), takže sice úsměv vyloudí, ale poprvé je jen jednou. Co ale musím pochválit je docela velká role Karla Rodena (i když ze škatulky muže z východu se už asi nevyhrabe) a naprosto dokonalý Willem Dafoe (promítání jeho filmu, v českém dabingu Pavla Soukupa naprosto nemá chybu)... ()

Santa666

Moc nechápu, jak může být film s Beanem tak špatný. Ve filmu jsou použity vlastně jen recyklované vtipy ze seriálu, recyklace je sice důležitá, ale tomuhle zatleskám až někde uvidím kontejner na vtipy. ()

BoncheR

Ja osobne nemám veľmi rád keď celá sranda filmu spočíva v tom, že v prvých 20- tich minútach filmu hlavný hrdina postráca všetky svoje veci. Toto nebol tak veľmi vydarený diel. Priznajme si :) ()

terunka003

Hvezdičička malinkatá jen za pana Beana. Stačila mi první půlhodina, abych se cítila trpaně za všechny z filmového týmu, včetně maskérek a nosičů kávy.. ()

majxik

Ne ze by to byl nejuzasnejsi film/dil serialu s Mr.Beanem , ale rozhodne Beanovskej humor nezapre, skoda jen ze misty byli vtipky az moc prehnane, mozna az trapne, a dejova zapletka pro takovyto film taky mohla byt trosku napaditejsi. Ale jinak se tomu moc neda vytknout, proste Beanovska klasika :) ()

Schobul

Mé první letošní velké zklamání. Beana mám velmi rád, ale tohle opravdu zacházelo do trapností. Jedna za Rodena, a ta druhá za Emmu de Caunes, na tu její Nauku o snech se budu muset co nejdříve podívat :) ()

Moogwi

Bohužel panovi Beanovi došla štáva..zatímco Johny English byl ještě místy vtipný, prázdniny se už opravdu nepovedli a Bean nám nenabízí nic nového, co by stálo za řeč..Krátké epizody z jeho začátku, za které si opravdu zaslouží ocenění, jsou už dávnou minulostí, která se už nevrátí. ()

Petr23

Samotný děj tohodle filmu mě zklamal, ale fórky byly dobré. Steve Bendelack se ale nemusí za tento film stydět. ()

Brain-D

Jen siriál měl tu uroveň a zábavu, tohle je opravdu trapné a vůbec, když Mr. Bean mluví, tak je to vážně k ničemu ()

shantim

Zatím nejhorší výkon Rowana Atkinse, který jsem měl tu čest vidět. Scénář sice slibuje lehkou oddechovou komedii s typickým řešením problémů, jak to umí jen pan Bean, ale za celý film jsem se téměř nezasmál a místo oddechu jsem pociťoval jen trapnou křeč. Takže takhle ne, Mr. Bean! 20% hvězdiček ()