Bravo Girls: Všechno nebo nic

• USA Bring It On: All or Nothing (více)

Britney Allen je nejoblíbenější dívkou prestižní školy a také kapitánkou místních roztleskávaček a dívkou quarterbacka Brada Warnera. Nejvíc jí závidí ambiciózní Winnie Harperová, která se ji po celé roky marně snaží porazit a nahradit v čele týmu i po Bradově boku. Pak přijde těžká rána. Otec Britney přijde o práci a rodina je nucena přestěhovat se do dělnické čtvrti Crenshaw Heights. Britneyin život se změní z pohádky v noční můru. Musí předat vedení týmu Winnie, která ji rafinovaně vmanipuluje do situace, kdy musí přísahat, že než by byla roztleskávačkou jinde, raději jí nebude vůbec. V nové škole se hned první den dostane do ostrého sporu s Camille, kapitánkou místních roztleskávaček týmu Válečníků. Jenže pak se ukáže, že Britney je skvělá roztleskávačka, a Camille nutně potřebuje zaplnit místo v týmu někým zkušeným. Změna školy a snaha přizpůsobit se novému prostředí dívku pomalu odcizuje bývalým kamarádkám. Opět se dostává do sporu s Camille, když se pokusí do sestavy prosadit nové prvky. To nejtěžší však Britney čeká ve chvíli, kdy se musí rozhodnout, na kterou stranu se přidá. (TV Nova)

heyda

Dvě hvězdičky za ty krásný holky. Nejhezčí byla ta, co se na konci nacpala tou čokoládou. Pokud náhodou víte, jak se jmenuje nebo byste na ni měli kontakt, tak mi napište do mé pošty. Díky moc :-D :-))) 40% ()

ARI50

Úplně jiný level zábavy, nemluvím o nesmírné hromadě vtipných hlášek a momentu a skvělých herců, a celkový příběh roztleskávaček je už třešnička na dortu, dost dobře se tahle zábava rozjela. Není to bohužel pro všechny ale jen pro lidi co sport a tuhle zábavu mají rádi. ()

MáŠa

Trošku naivní a kýčovitý snímek o rozstleskávačkách, ale i tak se mi celkem líbil. Není to sice ani tak komedie, jako spíš jen film o holkách, které chtějí vyhrát v jedné soutěži, postavy tu jsou opět jen bílé a černé, hlavní hrdina projde procitnutím, no prostě bla, bla, bla, však byste to vymysleli takhle dál sámi, zde bych snad jen zdůraznil ten fakt, že i na takovéhle filmy se dá občas úplně v pohodě koukat. Nesmí jich být samozřejmě moc. ()

Kamca_

Určitě mnohem lepší než jednička. Víc mě seděli herci a jinak se na to dalo koukat :) gymnastický kousky byly super. Dávám 65% ()

MoiJe

Mladsia sestra Beyonce (Knowles) a Heroesacka Panettiere... no film fakt tak akurat na odlahcenie skuskoveho. :) ()

Marek1991

V prvom rade chcem poďakovať Bohu, za to, že stvoril takého anjela na zemi akou je Hayden Panettiere. Ten film sa mi spája s ňou a točí sa okolo nej. Ona to podľa mňa skvele zvláda, je to komédia, je to pre mládež s dávkou športu a pohybu s poučením a priateľstvom. Je to trocha jednoduchšie a je už toho možno veľa, kedže o roztlieskavačkách natáčajú komerčné filmy často, keď sa objaví nejaký nápad a pekná herečka, ale zabavil som sa. Lezie mi trocha na nervy to handrkovanie černošiek a belošiek, to bolo trápne, ale inak milé a úsmevné. Že na to majú ľudia iný názor ma netrápi, lebo to bolo tak roztomilé, že od priemeru sa to u mňa zdvihlo na štyri hviezdy ku koncu, najmä, kedže mám rád tanec a Rihanna sem tiež dobre zapadla. ()

Crazer

Vypněte mozek a zapněte právě tento film, nad ničím nepřemýšlejte a nechte se unášet na vlně akrobatických výkonů a užívete si každý tón hudby od Gwen Stefani, Avril či Sum41. Konec jsem si představoval trochu jinak, ale vždy se budu k tomuto filmu rád vracet. Ani nevím proč dávám tolik, ale mě se tyhle filmy zkrátka líbí :) ()

Krt.Ek

Mé ohodnocení berte s notnou rezervou, uvědomuji si, že “ Bravo Girl: Všechno nebo nic“ patří k těm nesledovatelným, narůžovělým, mainstreamovým a pubertálním kýčům nejtěžšího kalibru, u něhož mou udělený počet hvězdiček absolutně nesouzní s jakostí. Procentuálně bych se měl nejspíše pohybovat někde u (absolutní) nuly, jenže jsem moc velký milius a zrovna toto vypreparované cosi parazitující na něčem čemu říkáme kultura, nedokážu díky té štábem neplánované švandě, která mně byla nabídnuta, hodit do odpadu... Zkratka, měl jsem tu čest s něčím, co je tak špatné, až je to vtipné, a jak možná vítě mě se nikdy neomrzí smát pitomcům, tudíž jsem si film "zvraceným" způsobem užil a jakýkoli počet hvězdiček menší dvou by z mé strany byl pouhým pokrytectvím a intelektuálským snobstvím... P.S. Americký styl života mých dá se říct vrstevníků stojí za prd, i se svými chybami jsem rád za to kým jsem, identita, která je přenášena na americké teenagery je odpudivá, styděl bych se za smyšlení a postoje, které u postav zde a ve filmech podobného typu pozoruji a vlastně si ani v nejhorší noční můře nedokážu představit sám sebe na místě hlavních hrdinů, notabene hrdinek... ()

Tony.cs

Měl jsem slabou chvilku, tak jsem se podíval na tuhle hovadinku. Za tu spoustu hezkejch tělíček, a hlavně za krásnou panenku Hayden Panettiere, to stálo. Ale znova? Ani boha! ()

jajinka

Děj snad ani nemá cenu komentovat, klasická americká teenagerovská vylívárna.. ale co bylo opravdu dobré, to bezpochyby byly gymnasticko-artistické kousky. ()

OG_Swifty

Je to neuvěřitelná kravina plná klišoidních scének, pitomých scénářů atd... ale je tam tancování, kundičky, Rihanna a takový ty prvky, kvůli kterým tomu dám nadsazených 65% ()

Pajky3

Save the cheerleader, save the world aneb jak Hayden ke své velké roli přišla. Tenhle film vážně není ničim jinym zajímavej, ale jako pozadí v neděli odpoledne to běžet může. ()

pufina

To jsem se jednou zase dobře nasmála. Film podle typického scénáře, nic extra. Hlavní představitelka (ta bílá Sněhurka) byla ale dobrá, to se musí uznat. ()