Myslím, že Black Lagoon se naprosto trefila do mého vkusu - co na tom, že postrádá hlubší smysl, hlavně je to stylová akční jízda od openingu až po závěrečné titulky, příkladně ujetá, napěchovaná černým humorem, kde se počet vystřelených kulek nebezpečně blíží nekonečnu. Sice je škoda, že vrchol, na který seriál vystupuje při konci první série a drží se na něm i v první půli druhé (která je opravdu šmakózní), nevydrží dokonce, ale tak oproti jiným ohlasům mi závěr tak špatný nepřišel, rozhodně ne natolik, aby zkazil celkové dojmy. The Vampire Twins Comen, Swan Song at Dawn, The Roanapur Freakshow Circus. 9/10(16.11.2009)

Asi jedno z nejlepších akčních anime, co jsem kdy viděl. Celá hlavní parta v čele s Revi je nesmírně sympatická a díky nim je tendle seriál tak vyjimečný. Akční scény tu jsou provedeny prostě dokonale. Animace i kresba se u mě taky trefila přímo do černého, příběh jednoduchý, ale pro tendle typ anime přesně sedne. Trochu mi ale vadilo, že se to nikam nehnulo a nebyla tam žádná hlavní dějová linka. 9/10(25.2.2010)

Já si nemůžu pomoct, ale musím hodnotit 5*. Výborná oddychovka, která mě dokázala připoutat k obrazovce. Jedinou vadou na kráse byly už často zmiňované poslední díly 2. série. Místy jsem v nich našel zalíbení, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby to vecpali do 1 maximálně 2 dílů. Přílišné natahování a odklon od předchozí filozofie bylo na škodu. Byl jsem sice zklamán, ale celkový pohled mi to nevyvrátolo. Už teď se těším na 3. řadu, kdy se do Roanapury vrátíme.(28.12.2009)

• Zíza

Cítím se jako rebel, tolik hodnocení a všechny vcelku vysoké. Pak příjdu já a říkám ne, nikdy, rozhodně tomu nedávám víc, protože mi to nedalo nic. Ani mě to nijak závratně nebavilo. Bohužel mě to ani "nedonutilo", abych zapomněla na to, že to nemusí dávat smysl a že to může být přehnané, vždyť to slouží zábavě! Omlouvám se, ale mě to nepřesvědčilo. Rock občas ušel, Revy byla namyšlená chudinka, která si myslela, že to měla ve světě nejtěžší, a tak se může chovat tak, jak se chová. "Naštěstí" jí dal Rock přednášku a od té doby se to, dejme tomu, zlepšilo - onu slavnou "přednášku" na trhu nad miskou rozlitého rámenu, na kterou jsem se tolik těšila, protože je prý strašně kůl a mazec. Nakonec ani tak úžasná nebyla. Prostě jen Rock vybuchl. Benny a Dutch mi občas přišli jen do počtu a Dutchovy kontaky prostě jen řešily situaci aka Deus ex machina. Takže pro někoho to může být dobrý, odpočinkový seriál, kde se pobaví, mrkne na akci, na ženský se zbraněmi, prostě si to užije a odchází spokojen. Pak jsem tu já, která si u toho neodpočinula a nudilo ji to stále stejné schéma schované jen za jiné úkoly. Ani OST není nic, co bych chtěla ještě někdy slyšet.(24.4.2012)

Ten kdo má rád fyziku, nebo se mu nelíbí neprůstřelnost hrdinů, by se měl seriálu asi obloukem vyhnout. Protože mi současné fyzikální zákony do oka zrovna nepadly a raději mám ty živé hrdiny, tak jsem si mohl seriál celkem příjemně užít. Prostředí současného pirátského městečka ovládaného několika mafiánskými klany je velice originální a chytlavé. Dalo by se přirovnat k fantasy světu uvnitř reality, protože hodnoty všech lidí jsou převrácené a nic nefunguje jako v realitě. To, že jste něčí kamarád neznamená, že vás ten někdo za pár dolarů nebude chtít oddělat. Celému seriálu dominuje hezky provedená akce s některými skvělými nápady. Postupem času se seriál výrazně zlepšuje a příběhy z druhé série již nabízí mnohem víc, než jen akci s drsnými hláškami. Díky tomu se již nemohu dočkat třetí série, protože potenciál seriálu je vysoký a závěr druhé série se mu již blíží. Snad jen s výjimkou jedné uřvané scény.(14.3.2008)