Sexy párty 2

• USA Van Wilder 2: The Rise of Taj (více)
všechny plakáty

Taj prichádza z Indie do Anglicka na prestížnu univerzitu, aby všetkým ukázal, čo je to pravá zábava. Vyzbrojený dobrými radami od otca, nadšením, a obrovským očakávaním, prechádza nádhernými priestormi univerzity, aby sa od krutého a arogantného Pipa dozvedel, že ho práve vylúčili z exkluzívneho bratstva Líšok a Chrtov. Na jeho veľké sklamanie sa musí namiesto nádherného starobylého zámku ubytovať v odpornej chatrči spolu s jej ďalšími štyrmi nájomníkmi. Nestráca optimizmus a svoje vylúčenie zoberie ako výzvu a založí vlastné bratstvo Kohútov a Býkov. Kohúti a Býci sa rozhodnú zúčastniť sa na univerzitnej súťaži proti Líškam a Chrtom. Ide o veľmi významnú udalosť, na ktorej každé bratstvo zbiera akademické body. Jeho misia začína... (oficiální text distributora)

Marcus.das

Takova mladsi sestricka predchoziho dilu. Film jako celek je OK, ale nektere casti mi prijdou ...jak to jen rict a nebyt neslusny..." min fekalni". Rozhodne se tady je s kym ztotoznit...az na par vyjimek je snad kazda scena aspon trochu vtipna-a celkove z toho je vyborne koukatelna komedie, kterou nesmite brat nijak vazne-pobavi vas, misty vas i vtahne do deje...ale to je tak vsechno:D P.S.-od te doby mam rad earl grey ()

han.ci odpad!

Nechtěně jsem viděla druhou půlku filmu. Já moc dobře vím, proč se na tohle nedívám. Je to ubohé. ()

Pepeto odpad!

Je strašné, keď cestujete na dovolenku autobusom a pustia tak otrasný film...tento fekál je plný absurdných a trápnych scén, preplnený americkým, nezmyselným a nevkusným humorom...proste hnoj, počas ktorého nemôžte ani oslobodzujúco zaspať, hlavne keď máte presne nad sedadlom ešte i repráky a v tom bordeli neviete nájsť svoju MP3...ďalšia z vecí, pre ktoré budem na dovolenky v budúcnosti jazdiť radšej autom... ()

Brano odpad!

Toto vážne dokáže niekoho pobaviť? Pretože humor úbohý, ako aj samotný dej filmu, ktorý je nehorázny nudný. Nemám čo vyzdvihnúť. Už jednotka bola prepadák, ale tam to zachraňovali aspoň dobrý herci, čo sa v tomto prípade povedať nedá. /15%/ ()

Xpojntman

Je to slabší než jednička Sexy párty. Nevim jestli je to absenci Van Wildera ala Ryana Reynoldse, ale asi jen Taj to neutáhne. ()

Miloško

Tupá teen komédia. Tolko krát videné. Hlavný predstavitel odchadza z Indie na študium na Oxford,kde nachadza partiu kamaratov s ktorymi súťaži o vitazstvo,a ni neviem aké. proste blbost[DVD] ()

AleXtreme

Tento film nemá s prvním dílem skoro nic společného a nezaslouží si být pokračováním. Je jiný ale nevím jestli lepší nebo horší. Je v něm minimum fekálností (asi dvě oproti spouště v 1. díle) a místo toho se do něj vloudila romantika. Proto ho hodnotím jako zdařilý teen "be cool" film. ()

Kvico

slabulinky odvar jednotky, uz to ze do distribucie to bral Intersonic by mal byt varovanim ze to nebude nic moc...narazky na jednotku a odkazy na Vana Wildera tento film nezachrania a navyse v nom uz neparticipuje ani Ryan Raynolds. slaby predvidatelny dej nezachrani ani u mna dot oblubeny Kal Penn...cakal som viac ()

chosan

Ježíši říkal jsem si když jsem to pustil. Kam se hrabeš na 1 a taky že jo. Sice to má tak na 50% ale opravdu nic víc i když místama jsem se bavil hodně jednička je jasně lepší. ()

Jarray

Ačkoliv úroveň filmových pokračování většinou kvalitativně zaostávají, zde jsem byl naopak příjemně překvapen. Oproti prvnímu dílu ubylo fekálních scén a půvab Lauren Cohan dodal filmu třetí rozměr. ()

mitush

Iba slabý odvar jednotky, ale dá sa na to pozerať.Potajomky som dúfal, že na konci sa objaví Ryan Reynolds a prednesie nejakú "intteligentnú" radu do života......... ()

marocco odpad!

Keby tu aspoň bola kopa sexi dievčat (ako v prípade prcičiek 4 a vyššie) ale neni tu ani to, takže je to len hnusné a nezábavné. ()

kiwing

pokud se vám jednička sexy párty nelíbila, na dvojku nemá cenu koukat. Jedna hvězdička za skvělou Lauren Cohan. ()

Vilda

Po shlédnutí prvního dílu jsem nějak očekával že ten druhý už nemůže být tak dobrý. Nicméně je. Jsem rád že ubylo nechutných scén a přibylo trochu inteligentnějšího humoru. A třešničkou je pro mě Lauren Cohan. 48% ()

StandikK

Nejhorší díl z celé série...Ubohost od začátku až do konce...Já jsem se teda ani jednou u toho nezasmal a docela dost jsem se nudil. Ale do konce jsem vydržel (za to ta *). ()