Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

mamarw

Škoda, že tato soutěž není ještě dnes aktuální. Obdivuju jak dokázali vytvořit suprový kulisy a neopakovatelné disciplíny ()

Agent24

Co říct nostalgie jako prase. Koukám znova na reprízu a baví jako před lety. Tady totiž si výhru každý zaslouží ne jako ty nové teplé soutěže(Big Brother,vyvolení atd). ()

reccal

Atosjo, tre.... a oražové Česko vyrazilo padat do vody, válet sudy, lézt po žebřících a podobně. Úžasný pořad s úžasnou úrovní a úžasnou atmosférou! Nevím proč, ale vždycky jsem fandila Maltě, tuším, že měla bílou barvu:))) ()

JJaannee

V té době úplně nejlepší zábavná hra...pamatuji si, že jsme vždycky všichni zasedli k televizi a žrali jsme to a fandili jsme :-) Před nedávnem to dávalo čt v repríze po tolika letech a už to bohužel nemělo takovou šťávu... ()

Bohdy67

Jedna z veci ktera me jako mladyho nastvala kdyz ji prestali vysilat... V podstate prvni soutez kterou sem jako kluk sledoval...A myslenka mezinarodnich tymu naprosto genialni...A i dnes by obnovena soutez dokazala totalne prevalcovat vsechny bratry,talenty a ruzne dalsi zhovadilosti :) 94% ()

lbos

No musím říct že na tuto vynikající soutěž jsem narazil až v roce 2010,když je opakovala ČT,okamžitě jsem se do ní ale zamiloval.Tak nádherné kostýmy a disciplíny se jen tak někde nevidí.V Hrách bez hranic však ano a bylo to neskutečně zábavné klání několika národů.Skvělá byla taky úvodní znělka a představení měst ze kterých účastněné týmy byly. ()

ssarka

super super nápad...pro diváky-byla jsem na základce,takže jsem to žrala povinně každej díl třeba třikrát a jak jsem nám fandila-výborná podívaná a pro soutěžící obrovské výkony...navíc se do celé Evropy promítaly ukázky z každého soutěžícího města,což je dost podstatná reklama pro turismus.. ()

the_weaver

Napínavé, zábavné a pestré súťaže v originálnych športových disciplínach, ktoré neraz okrem zdatnosti vyžadovali aj kus umu. ()

milada008

Jelikož jsme měli to štěstí a bydleli v Chebu, bylo normální chytit ARD ( německý 1 TV program ) na společnou anténu ( druhý ZDF a třetí BR TV program už pouze na síťovku). A tam ta soutěž běžela pravidelně, takže jsem ji vlastně sledoval už černobíle a když ji začala vysílat ČT tak i barevně a pokud to šlo, sledoval každý díl. ()

Miroslav.Zac

Takhle si dnes představuju spolupráci evropských národů. Jako kluk jsem to nehorázně žral, teď po letech jsem však zvládl jen pár dílů, než mě to začalo nudit. To ovšem nic nezmění na tom, že to byla skvělá zábava, jejíž dnešní podoba je neuvěřitelně nudná a s tou původní nemá nic společného. ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu