Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

ypres.bass

2,5* ------- Otec dcerušce vypráví příběh a ona hádá kdo je její matka. Hezký romanťák, ale docela takový nesvižný a nepoutavý (nudný není) ------- pokud se vám líbí námět a máte dost času, doporučuji seriál How I met your mother. ()

KOZEL84

Přišlo mi to dost neklišovité a to je dnes u romantické komedie skoro zázrak.Ryana Reynoldse mám v TOP 10 a je už pro mě zárukou příjemné podívané.PS:Taky bych si vybral Islu :-). ()

Money_too

Sympaťák Reynolds a kočka Fisher... To je tak asi jediný, co film může nabídnou. Na můj vkus moc zdlouhavý, nudný a nezaživný. Romanťák je to vcelku dobrej,neškodnej,ale prosím,ať to nenazívají komedií... ()

Jeremiah

Proč všichni potkávají tolik lásky a já nic? Tak tuto větu jsem chtěl napsat hned po skončení tohoto filmu - teprve po chvíli jsem si uvědomil, že já jich taky poznal hodně, a je pouze mojí chybou, že jsem před nimi utekl. I v mém okolí byla spousta krásných, něžných a milých dívek, které ke mě cítily více než jsem si chtěl připustit . Vše jsem bohužel zazdil a v mém okolí se nenašel nikdo, kdo by mne nakopal do zadní části těla a řekl, "co blbneš?". O tom byl i celý tento film, který mne silně zasáhl a rozesmutněl. Přesto to byl krásný film, a to i díky závěru, který by měl všem mě podobným "truhlíkům" říci - "sakra neblbněte, jděte za ní a řekněte jí, že je to nejkrásnější, co jste kdy v životě potkali". Věřte mi, že za vyznání lásky Vás žádná dívka nezabije, ale v koutku duše ji to potěší . A i kdyby Vás třeba odmítla, Vy si budete moci říci, že jste udělali vše co bylo možné a nebudete na stará kolena litovat toho co jste neudělali. Hezký a milý film ze spoustou krásných lidí a silným příběhem - silné 4 a zároveň OMLUVA za patetičnost. ()

nessbeal

Sympatickí herci, perfektne obsadená "Maya", slovami chvály šetriť rozhodne nebudem, nakoľko sa mi film veľmi páčil, dnes som si ho pozrel znovu v inej reči, mňa to chytilo až za srdce. Príjemný príbeh, od začiatku až do konca napínavý, nevieš ako to vlastne skončí, vrelo doporučujem pozerať aj vo dvojici. 75% ()

jasanka

No nic moc tedy… Docela zklamání. Zbytečné dlouhé a tím pádem nudné, bylo my úplně jedno, jak to vlastně všechno dopadne. ()

TheSpearCZ

Tak tohle mi sedlo! Krásné romantické drama, o jednom klukovi, který se právě rozvádí a vypráví svojí love story své malé dceři a zjišťuje, že by se s tím vlastně ještě něco mohlo dělat. Výborný Ryan Reynolds, který mě jen a jen utvrzuje, že prostě může zahrát cokoliv, cute malá Abigail Breslin i pěkná Isla Fisher. Člověk to opravdu přeje Ryanovi, sleduje ten jeho příběh s otevřenou pusou a zároveň soucítí s cute malou holčičkou, která se to snaží celé vyřešit. Dostalo mě to. Lepší 4* ()

film-fancz

celkovy dojem 75% :-) prijemna romantic story komedie, s par opravdu vtipnymi hlaskami a skvelymi herci (taky me pobavila ve filmu vzpominka na drivejsi vytaceni modemu, to strasny pipani a chrceni a stejne se neslo pripojit k netu...) :-) ()

Prolog

Tak tohle je 2. film s Ryanem Reynoldsem, který v poslední době vidím a opět je to skvělá záležitost! Ryan Reynolds (kterého jsem mimochodem bez bradky VŮBEC nepoznal) hraje naprosto úžasně! Na romantickou komedii má tenhle film skvělý scénář a zajímavé dějové zvraty (něco takového jsem u komedií tohoto druhu ještě neviděl). A ač nemám rád dětské herce, tak Abigail Breslin mi nějak zvlášť nevadí. Doporučuji každému, minimálně už jen kvůli Isle Fisher, která je prostě nádherná! ()

Darkslayer

Svižný a vtipný začiatok, ktorý vystrieda torchu slabšia a nudnejšia prostredná časť aby na to prišlo veľmi príjemné finále. Napaditý scenár a zápletka (pre fanušikou HIMYM nič nové), sympatické a dobre hrajúce osadenstvo a pekná hudba. Inteligentnejšia romantická komédia pre odrastenejších prekvapujúco neoplýva vážnejším klišé. Na prvýkrát s dabingom som si to neužil tak ako na drúhý v originále. Nadpriemerný film, po ktorého zhliadnutí mi ostal dobrý pocit ešte hodnú chviľku :). ()

zabro

Hodne prijemne filmove prekvapeni. Necekal jsem, ze se me jeste zalibi nejaka romanticka komedie. A navic jsem myslel, ze to zkonci tak jak ja nechci, ale vse se k dobremu obratilo :-) ()

JirKrato

Oddechová romantická komedie, která Vás rozhodně nebude nudit. Shlédl jsem především kvůli Isle Fisher v roli kopírovačky. ()

merigieren

Trošku chaotičnosti tomu dodává na zajímavosti, když přidáme příjemné postavy, tak si to v pohodě udrží pozornost po celou dobu. No nakonec se knížka dostane k dívce a časem nastane happy end, To už přehnali. ()

Wolvie

Velké překvapení a jedna z nejlepších a nejpřirozeněji zahraných i napsaných romantik poslední pětiletky.Isla Fisher je k zulíbání a Ryan Reynolds by si měl uvědomit,že tady mu to svědčí lépe než v digitálním zeleném kostýmu.Jen aby už nebylo příliš pozdě... ()