Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

renegrido

Film s originálním námětem a dějem, který každého donutí přemýšlet nad tím, která žena je matkou malé Mayi. Líbí se mi, že je film zpracován tak, že až do poslední chvíle nevíme, jak nakonec dopadne. ()

mimozakon

Veľmi príjemná romantická komédia. Herci príjemne pôsobia celý film, dej sa nikam neponáhľa, kamera a scenár sú vynikajúce. ()

casef

Nádhera. Velmi příjemný s výborným obsazením. Takovéto romantické komedie mám nejradši. Příběh je podáván takovým způsobem, že do poslední chvíle nevíte, na čem jste. Kouzelné jsou hlavně rozhovory otce s dcerou. V jedný chvíli jsem měl strach, že se do toho začne míchat politika, ale naštěstí to bylo jen tak okrajově. Suma sumárum, jedna z nejlepších romantických komedií, vůbec. ()

Sollozzo

Příjemný film, který zařazuju do škatulky s filmy 500 days (of) Summer a P.S. I Love You. Oproti prvnímu z nich je film o něco vážnější, oproti druhému, emocionálně slabší. Herečky jsou tu v extraclass formaci a Ryan Gosling mi tentokrát vůbec nevadil. 75%. ()

Judy24

Po dlouhé době se objevila trochu originální romantická komedie (i-když je v ní víc romantiky, než té komedie). Má to hezkou zápletku, trochu dojemného napětí, krásné představitele a není to přiblblé a plné romantických klišé (konečně!). Jsou tam i milé herecké výkony (Isla Fisher - sympatická, Ryan Reynolds - upřímný, Abigail Breslin - roztomilá) a nechybí dojemný konec. Moc nechápu, proč tady někteří srovnávají Určitě, možná s HIMYM. How I met your mother je seriál a je podle toho nastavený, takže možná, že základní nápad je stejný, ale tím podobnost končí. Musím přiznat, že já jsem si tenhle kouzelný snímek doopravdy zamilovala. ()

DadysGirl

Mám slabost pro Islu Fisher... Pro Ryana už tak moc ne, ale tady mě vysloveně neštve... Neotřelé vyprávění příběhu a celkově děj oceňuji... Chlapi zkrátka potřebují občas nakopnout a tady se o to postará roztomilá holčička... Mírný nadprůměr v daném žánru... ()

Lilien

super príjemná romantická komédia, s dobrým hereckým obsadením o tom ako som spoznal tvoju matku. Ryan je fajn a i všetky herečky sú krásne ale u mňa jednoznačne vedie výkon Abigail Breslin. Jedna s lepších romantických komédii. ()

viviak

Sympatické herecké obsadenie, zujímava zápletka, a hlavne je to niečím originálne oproti podobným žanrovkám...na islu fisher by som sa mohol pozerat od rána do rána :o) ()

TommyDiamond

Docela mě udivovala mladá herečka Abigail Braslin (ve filmu Maya). Její herecký talent je vážně obrovský. Film Určitě, možná je typická romance s příměsí humoru a nepochopitelného závěru. Příběh ani vyprávění Willova (R.Reynolds) milostného života nebylo špatné (bylo to vtipné a brané s lehkostí). Proč byl konec špatný? Pomalu to vypadalo, že Mayiny rodiče by si k sobě zas mohli najít cestu a mohl to být opět jeden z tisíců hollywoodských happy endů....Ale pro mě je k nepochopení, že desetiletá holčička na základě vyprávění vede tatínka k cizí ženě místo k mamince. I když tvůrci jasně naznačili, že Maya ví s kým bude tatínkovi nejlépe. Působilo to na mě dost nepřirozeně... ()

sWONDER

Veľmi prijemná a nenútená romantika. Príbeh je dosť originálny na to aby ma neprestal baviť ani na chvíľu. Nájde sa ja mierny humor, nič moc, ale také úškrny na mojej tvári boli. Reynolds mi nevadil, ale príliš som ho tu nemusel. Ženské trio sa naopak podarilo vybrať naozaj výborne. Som rad aj za to, že tato originálna romanca nie je presladená, ako väčšina. Štyri možno trochu nasilu, ale určite je to nadpriemer. ()

Bezmenny

Prvým dojmom bolo, že sa pozerám na how I met your mother, len rozprávané pre 8 ročné dieťa. Prežil by som aj bez toho, aby bol úvodnou scénou ten zmätok v škole. Inak to bola celkom príjemná romantická komédia, ktorá splnila vlastne všetko, čo sľubovala. ()

TaNya_

Moc příjemné, přesně u tohodle typu filmů rozhodují sympatie k hereckýmu obsazení a tady se u mě daly očekávat. Zjišťuju, že Ryan dokáže zahrát snad úplně cokoliv, takže na romantické pohodičce se nijak nepředřel. Líbilo se mi to, nevím jestli na to brzo nezapomenu, ale teď jsem spokojená. ()

pushover

Sympatická romantická nekomedie, která ale krom způsobu vyprávění ničím nevybočuje z průměru. Herecké obsazení se povedlo. ()

mekele

Docela nechápu proč tenhle film nejde do kin..je to velká škoda, opravdu jeden z nejlepších romantaku co jsem kdy viděl-skvěle zahraný, úžasná "Zrzka" a Reynolds kterej mě už přesvědčil v Chaos theory že umí hrát a ne jen se ohánět jako v bladovi.Ps:Myslim, že tenhle film vypálý rybník všem kteří se pořád dokola vymlouvají v recenzích na "klišé"(ja mám klišé rád:))-v tomhle filmu jsem jich našel opravdu pomálu a několikrát mě film mile překvapil.Have a fun!! ()

vlKousek

Nápaditý příběh, doplněný výborným scénářem, prostě film, kde se člověk nenudí a čeká ho krásná romantická podívaná, určitě doporučuji na podívání. ()

Honsik

Nevěřícně pročítám pár komentářů, už mnohokrát jsem se dle hodnocení inťoušů na ČSFD spálil a tady rovnou o všechny 4 plotýnky. Souhlasím s havLordem, já bych si do svěráku strčil varlata obě a k tomu sežral veverku s feferonkou a rajčátkem. To byla sladká sračička, přínos 0%, pane Bože vysloveno 111x, předpovídatelnost děje v mém podání: 100%. Hlavně u tich tučňáků, nechci se chlubit ;) ()