Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Vlad

Mne sa teda film určite možno páčil. Isla Fisherová ako femme fatale podľa mňa dokonalá, námet síce v štýle HIMYM, (ale to bol tak či tak môj obľúbený seriál) ale dej sa tu vyvíja trochu ináč, určite menej gýčovito a prvoplánovo. Abigail Breslinová bola roztomilá a dávala tomu šmrnc. Super oddychová romantika poznačená do značnej miery občasnou neprajnosťou reálneho sveta... 80% ()

Saintmalins

Takový typ filmů mám rád. Neříkám, že je, ale klidně by mohl být o ničem a stejně bych byl přilepený na obrazovce a čekal, která je její matka. Ale být ním, tak si vyberu jinou. Jak už tady bylo někde řečeno, How I Met Your Mother jako film. Ano. I kvůli tomu mě ten film zaujal. Zajímavá forma vyprávění. No a prostě moji oblíbenci Ryan Reynolds a Isla Fisher... ()

Joe1998

Tenhle film je taková pěkná hádanka. Jde vlastně o vyprávění nedokončeného příběhu a o to jak skončí. Není to film ne kterej bych se koukal pořád znova, ale není špatný ()

majka25

Po dlouhé době jsem zas našla romantiku, která mě dostala. Hlavně tím, že jsem se bála, že skončí s tou nepravou... A protože Ryan Reynolds je fakt fešák a sympaťák a malá Abigail je tak roztomilá, tak prostě musíte fandit dobrému konci. Někteří by mohli protestovat proti politickým názorům, ale to je jen takové pozadí pro film, co vlastně vůbec nic neznamená. ()

-marti-

Milé, příjemné, lidské. Víc romantické, než komedie, ale určitě ne špatné. Nebýt podobného vyprávěcího postupu jako u How I Met Your Mother, řekla bych i velmi originální svým zpracováním. Sympatické herečky, okouzlující malá hlavní hrdinka, i ten Reynolds nakonec ušel. Politická linka asi má opodstatnění v místě vzniku, mě spíš rušila, přesto spokojenost, ráda za čas shlédnu znovu. ()

Konev odpad!

Nestává se mi, že bych u filmu usínal, ale u tohohle se mi to vážně stalo. Promiňte mi moje hodnocení, ale dívat se hodinu a půl na klábosení o ničem s podtitulkem romantiky, která tam byla minimálně, žádné vygradování, žádné slzy dojetí,... A komedie? Čemu jste se smáli? Vždyť mi bylo Willa spíš líto, byl k pláči: když se nezasmál on, jak bych se mohl smát já? Mě to připadalo jako jeden z dílů nějakého amerického seriálu. Od celovečerního filmu bych čekal víc. ()

karelhura

Tohle jsem fakt potřeboval, sice mám 10 let zpoždění ale díky MZ jsem se k tomuhle kousku dostal. Docela jsem si to užil. ()

Sejkorka

Velmi příjemné pokoukání, díky zajímavému námětu není vůbec předvídatelné, byť se jedná o volbu mezi třemi ženami. Navíc velice brzo vypadne Summer (Rachel Weisz), to jediné se předvídat dalo. Avšak volba Emily, rozvod s ní a závěrečné spočinutí v náruči April ? Je to trochu detektivka .... Ano, jsou tu pižky na kráse, občas to zaskřípe, ale člověka to tak nějak zahřeje. 75% .... Režisér/scénárista Adam Brook mimo jiné napsal scénář k Francouzskému polibku s Meg Ryan a Kevinem Klinem (který v tomto filmu hraje spisovatele ,..... nemám právě paměť na jména. Ale dělal "taťku" Summer) ()

Dr.Marek

Naprosto zbytečná "romantika." 2 hvězdy jen pro krásné oči Ryana Reynoldse a to jsem 100% hetero. Občas jsem už měl tendenci to vypnout, ale snad proto, že mám horečku jsem to vydržel až do konce. Romantika už dnes nejede, vystřílela všechny náboje v 90.letech a tahle už je s křížkem po funuse, něco jako holka utahaná po gangbangu, co už je vysprchovaná a v pyžamu. A to se dojímám i u MMA. ()