Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

marek29

Tři příběhy, všechny z New Yorku :) a konec je.. No na něj si počkejte, protože to stojí za to! Romantika plná zvratů a navíc ne podbízivou přeslazenou formou ala tableta sladidla na jazyku, nýbrž super prostředí kariéry typa co vede politickou kampaň. Dost už náznaků - běžte si to pustit :) ()

PlayEasy

Víte, jak jsme nedávno viděli Návrh, také s Reynoldsem a psali, že je to ideální romantická komedie na páteční večer? ... Tak tedy Definitely, Maybe je MNOHEM lepší a MNOHEM ideálnější volba na páteční večer. Obě časové linie jsou dokonale promyšlené, Reynoldsova minulost je naprosto skvělá, zábavná a atmosféra 90s z toho přímo dýchá a taky detektivka pro malou Breslin :-) Nádherná, příjemná, zábavná a chvílemi i dojemná jednohubka, která už oficiálně potvrdila, že je Ryan náš velký oblíbenec :) Inu, opět jsme si o jedno místo rozšířili malou a pečlivě vybranou sbírku našich srdcovek! :) 80% ()

Luciee113

Prý : "Tati, nechápu jak jsi mohl kouřit a pít a být taková děvka! Ale jinak tě mám ráda!" 🤭😀😂 Krásně odvykládaný příběh s hádankou a pak uhraný do pěkného konce 💗 ()

Zaynab

Označení "romantická komedie" v tomto případě není pejorativním hodnocením. Příběh nestaví na primitivní zápletce, zpracování má nápad, herci jsou sympatičtí a snímek celkově příjemný. ()

Jack.Pott

Americká romantická komedie, v níž hlavní roli ztvárnil typicky teatrální, za každou cenu "vtipkující", uřvaný a egocentrický americký šampónek, kolem nějž se motají tři Árijky. Prostě na pohled nesnesitelnost, na niž jsem se s partnerkou se zebezapřením začal dívat poté, co ona se mnou protrpěla (v původním slova smyslu) brutální An American Crime. A ejhle - film Definitely, Maybe je výborný, excelentní! Atmosférou mi připomněl Elizabethtown s Orlandem Bloomem - prostě příběh pro celou rodinu, který může každého nadchnout. ()

Miloško

Až moc ukecaná,ale vcelku príjemná romantika so skvelým R.Reynoldsom.Originálny scenár je ozdobou filmu,len sposob natočenia,a celkovo podanie filmu sa mi zdalo dosť rozvláčne,nudné. (DVD,20.07.2008) ()

kl.st

Krásnej film, velmi pěkně udělanej. Úplně mě chytil za srdíčko, potěšil i rozplakal. Tady na ten film bych se určitě koukla znova. ()

worm14

Pěkný film, skoro na 5*. Hlavní hrdina (Will Hayes) líčí své dceři svoje začátky kdy do New Yorku přijíždí jako vidlák ze země sýru - Wisconsinu :D A to začátky jak v kariéře tak líčí hlavně své bývalé přítelkyně (Isla Fisher je z nich definitivně nejsympatyčtější). Tahle první část filmu je zajímavá a má spád, ale ani pak to není rozhodně nuda. Divák totiž do poslední chvíle neví, která "ex" je ta pravá, přičemž se to na konci ještě trochu zamotá:) a ten konec už byl takový...noněkoho asi potěší že to byl happy end ale já osobně bych si to představoval trochu jinak nebo bych ten konec utnul už dřív. Ale každopádně určitě to stojí za shlédnutí. Navíc postavy se v průběhu filmu vyvíjejí, a to nejen tím že v průběhu let někteří přestávají kouřit...jednou nahoře, jednou dole, shledání, hádky, rozchody, přátelství - o tomhle všem je Určitě,možná. Zajímavost - Pozorně se koukejte na scénu, když Will přilétá v první polovině 90. let do New Yorku. Někdo si musel pohrát s panoramatem manhattanu. Dobře toho si asi všim každej :-) ikdyž dobře že tam ta scéna je ()

Biggles

Lepsi romanticka skoro komedie balancujici nad prumerem, ktera urcite neurazi. Dam 3*, dal bych i 4, ale jestli neco nesnasim, tak jsou to prechytrele deti. ()

SKA

Romantický film je žánr ke kterému sem často negativní, ale tady k tomu snímku je moje hodnocení kladné. Na herecké obsazení se hezky kouká a zvlášť na Rachel Weisz. Prostě příjemné pokoukání s jako vždy dobrým koncem. ()

Via

Příjemný film... možná i tři a půl hvězdičky... možná při druhém shlédnutí změním názor... ;) Každopádně zajímavé vyprávění pro malou dcerku - člověka až občas fascinuje, jak si co může kdo vyložit - jak má někdo někdy otevřené někdy zavřené oči pro city druhých... a jak si k sobě člověk druhého pustí... Tatínek dobrý vypravěč a dcerka velmi velmi pozorný posluchač :) ()

Enelya

Mohla bych sem napsat, že Definitely, maybe je slabší a méně vtipnější verze Himym, ale proč to dělat a srazit dolů film, který se mi líbil?:-) Příjemné herecké obsazení v čele se sympaťákem Ryanem Reynoldsem a trochu netradiční zpracování jednoho příběhu s až moc přesládlým koncem. Milá oddychovka. 75% ()

megajalec

Veľmi milá romantická komédia, dôkaz toho, ako by to asi malo vyzerať, žiadne klišé, práve naopak, originalita podčiarknutá sviežim hereckým obsadením, potešia všetky tri krásky a rovnako aj talentovaná Abigail Breslin ()

Mr.Lojza

Krásný romanťák s motivy How I met your mother, který dojde do vyvrcholení během zábavné dvouhodinovky. Pro mne byl závěr celkem překvapivý a o to hezčí, konečně romantika bez jasně očekávaného konce! ()

me3x®

Preco romanticke filmy vzdy koncia tam, kde by romantika mohla len zacat? Vsetky su o tom ako strastiplne sa davaju dvaja dokopy a ked uz su spolu, tak je koniec a happily ever after. Ano, vyhra to ta, ktorej najviac fandite... a ano je to tak preto, lebo je to rozpravka a v rozpravkach to tak byva. Aj ked samozrejme, ze svet pribehu, ktory sa vo filme ponuka znie tak nadherne realne. Vyzera moj koment ako k inemu filmu? K trom inym. Vyberte si:D Ale za tu Ishlu to stoji, rovnako aj herecky vykon mladej Abigail. A neviem co sa vsetci narazate do toho soundtracku. Taky sviezi soundtrack a taky k veci som davno nestretol. Plny pocet nedavam len preto, ze vobec bol taky blby a namotal sa este na inu, ked mal tu pravu pod nosom. ()