Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

moviesfan

Vidím v tom komedii a zobrazení příběhu, který se může stát klidně skutečností. A že se určitě stal. Je to příjemná podívaná s úsměvnými momenty. Hodnocení: 75% ()

jahol

Pár pěkných vychytávek (houbičky v Las Vegas, všechny dětské role pod šest let, překvapivě pěkně natočený porod, vlezlá ale líbivá hudba v poslední čtvrthodině filmu), ale film jako celek... probůh, co je to?! V béčkových filmech se hlavní hrdinové nevyvinou ani o píď - role jsou zkrátka rozdány forever. V tomhle pokusu se naopak ti nejvíce exponovaní vyvíjejí stále - tedy vyvíjejí - doslova přeskakují z role do role a zase zpátky. 80% dialogů je naprosto nevěrohodných, ale zřejmě myšlených úplně vážně a pokud je tohle komedie, tak by mne hrozně zajímalo, kam že se to poděl všechen humor. Film zůstává pár desítek procent hodnocení i za Superbad (který má to obrovský plus, že si na nic nehraje a je alespoň místy opravdu vtipný) a na skvělé Juno může tak maximálně vystresovaně poštěkávat jako vlci na měsíc v úplňku... nebo jako sestra hlavní hrdinky na toho jejího, než se (jako v tomhle filmu někdo snad 100x) zblázní a začne jej pro změnu zpěvavým vytím obdivovat. ()

villon17

Náladu mi to nezvedlo, naopak. Vidět, co ze mě poleze a co tomu bude předcházet, mi narušilo den. Jinak dá se říct, že se jedná o ucházející komedii, která ale nijak více neprorazí. A rozhodně tomu nepomohli Franco, Mendes, Alba a další, kteří se chtěli jen blýsknout a ukázat, aby se na ně nezapomnělo. ()

Marek1991

Budem sa tváriť, že nevidím, čo k tomuto napísali iní užívatelia a trocha tu opíšem dej a popíšem, čo ma zaujalo v pozitívnom alebo negatívnom zmysle. Chlapík zaujme blondínu otrepaným trikom, potom sa s ňou vyspí ako to už po párty v takýchto baroch chodí, urobí jej decko a na druhý deň si akoby na nič nespomína, no pritom si obaja neskôr spomenú, čo vraveli ohľadom kondómu, či tiež nastane prekvapenie s kým sa vyspala a pritom, keď sa spoznali, boli obaja triezvi. Na raňajkách začne vykladať nezmysly o úchylnej stránke, samozrejme inak nezamestnaný a stretávajúci sa s bandou svojich čudáckych kamarátov, zhodou okolností všetci vraj Kanaďania, pritom Kanaďania sú úplne iní, narozdiel od Američanov, toto bolo skôr také americké. Potom začne zrazu z cesty rozprávať o nejakej nehode. Na stretnutí s tými kamarátmi začnú preberať nejaké chlpy, hovná a smiešna Aziatka začne hovoriť o tom, ako jej to decko z tela vypadne a oni pritom pozerali nejaké porno, nuž veľmi "inteligentná" komédia. A to som si na začiatku myslel, že ma bude čakať niečo na štýl Vo štvorici po opici. Nebyť vecí ako aportovanie deťom, reči o plate a snubnom prsteni, tak neviem. To s tými bláznivými gynekológmi sa mi veľmi nepáčilo. Druhá polovica filmu bola s nezáväzným sexom, vulgarizmami a riadnou dávkou nudy, kde sa akoby vytratili snáď všetky vtipy. Nuž komédia hlavného prúdu, čakal som prúser, dočkal som sa, kde na takéto nápady scenárov chodia? Och, je čas asi na niečo poriadneho historického alebo akčného, lebo po tomto by sa mi divne zaspávalo. ()

Torision

Mno,nesplnilo to sice moje očekávání na 100%,ale i tak se jedná o skvělou romantickou komedii.Vysloveně inteligentní komedie,dobře obsazená,navíc s celou řadou vážně vtipných scének. ()

corpsy

A máme tu ďalší rozporuplný pár zrodený Hollywoodom ( v skutočnosti by si ambiciózna kráska určite nezačala s feťáckou nickou, aj keby mala v sebe cisternu alkoholu ). Čo spravíme, americká kinematografia sa nám snaží ukázať, že sa to dá a každá strana je kvôli láske ( a dieťati ) ochotná niečo obetovať. Prísun hlášok a dobré herecké výkony, však túto nereálnu story odsúvajú na vedľajšiu koľaj a robia z filmu viac než obstojnú komediálnu zábavu. ()

ConanVJ

Tak hodně průměrná komedie u který jsem se sice občas usmál, ale jinak mě to moc nebavilo. Z vlny podobných filmů moc nevybočuje a není zde nic, co bych si nějak výrazně pamatoval. Za mě 50% :) ()

Kryton

Po dlouhé době romantická komedie , ktera mě nezhnusí svím patosem. Ano kliše, ale to je jedno. Máte tu film vystřižený z dnešní doby. Mladí lidé se seznamí v klubu, popijí a pak si užijí. Ouha a tady je život. Možná i mírně rada co dělat. Beztak tu nejlepší zábavu vymyšlí ona parta nemakačenků starajících se o web o nahotinkách ve filmu. Moc dobré , že i odpustíte ten až moc hollywoodský konec , ()

ladko

Príjemná komédia, ale nie je ten typ kde sa budete smiať nahlas ale skôr budete mať celý čas úsmev na perách. Proste feel good movie...Ben Stone: "Do you want to do it doggie style?" Alison Scott: "You're not going to fuck me like a dog." Ben Stone: "It's doggie style. It's just the style. We don't have to go outside or anything." ()

Bakllazaan

Velmi geniální snímek s velmi překvapivým zvratem....Ovšemže NE! Dělám si srandu. Obyčejný film, který tu byl co se týče příběhu bambilionkrát. Ovšem příjemnou změnou je -místy- dialog, jelikož "stěry" co na sebe navzájem házejí nemaj chybu. Ale ostatní dialogy vypadaj, jakoby je ukradli z nějakého home videa Zoufalých manželek. Tak idiotské hádky kvůli ničemu, že jsem se musel smát a pevně doufam že to tak bylo i myšleno:)....Rád bych dal 3 hvězdy, ale vzhledem k tomu, že sem se bavil..... PS:Jason Segel VÁLÍ ()

SaNcHeZ_cz

Judd Apatow ve formě. Tak by se dala charakterizovat tato povedená komedie o nechráněném sexu. Na tu čtvrtou hvězdu mi tam ale pořád něco chybělo. ()

Asgy

Docela pohodová komedie, příběh byl sice hoodně jednoduchý, ale občas i vtipný. Nečekal jsem nic, takže nakonec to bylo celkem příjemné překvapení. ()

javak810i

Judd Apatow netočí špatné komedie, avšak po několikátém snímku už začínáte z jeho stylu cítit jemnou pachuť. Knocked up bych ale zařadil mezi ty lepší, byť to notně neznamená zábavnější. Takhle komedie je zkrátka trochu dospělejší a ne tolik ztřešťená. Což je fajn, protože trapných momentů zde tolik nenajdete. Ale na druhou stranu těch vyloženě vtipných také ne. Za mě tedy nakonec trochu lepší průměr a 3* ()

Ridick

ako prekonat tehotenstvo? tak o tom je, aspon podla, mna tento snimok. apatow toci inteligentne snimky z komedialny podtonom a vykresluje rozne suvisiace situacie, sice trosku nerealne, ale po pozreti nabuchanej budete priam tuzit zmenit socialnu rolu na mamku/apa. nie je to nic dokonalne, to nie, ale herci sa bavia a bavite sa s nimi. kazda postava je niecim zaujimava, a to ci uz hlavny zcadeni a nezodpovedny ben alebo vizazistka v e-telke, co dodava filmu atmosferu, ktora zarucuje, ze aj napriek stopazi je priam hriechom odtrhnut oci od deja. 80%... ()

golfoxovox1

Lidské, emocionální, občas vtipné, občas trapná snaha o větší vtipnost, která ani nemusela být... :-) Principiálně se jedná o velmi sympatické postavení se páru k neplánované situaci, kterou si způsobili, při čemž film kladl důraz na to "lepší" ve všech hlavních postavách, takže vlastně bez výhrad :-) Z komplexního hlediska velmi příjemný a inteligentní počin... ()

buldock

Nadprůměrná a trochu buranská komedie se správně vulgárním českým dabingem o tom co se stane když se dva mladí lidé na diskotéce napijí , poté si to spolu bez ochrany rozdají a ejhle... Po snímku 40 let panic se tenhle režisér vytasil s dalším počinem s tématem sexu , akorát to teď pro změnu vzal z jiného úhlu a musím říct , že se mu podobně jako u jeho výše zmiňovaného filmu opět povedlo zabodovat. 74% ()

sonnak

"I think it's Matisyahu!" Obrovská spousta odkazů, perfektní scénář a tuny životních pravd dělají z téhle komedie opravdu vyjímečnou záležitost. O hercích snad netřeba mluvit, všichni jsou na své role jako ušití a hlavně děti hrají neuvěřitelně geniálně. I když se to chvílemi trochu táhne (hold 129min), druhá polovina je naprosto bezchybná a donutila mě jít na 5*...a dost pravděpodobně si to dám brzo znova. Překvapení jako hrom. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii