Komentáře uživatelů k filmu (366)

 • Galadriel
  ****

  Dobrá zábava a skvělá Reese, film neurazí, nepobouří, je natočen s velkou nadsázkou a jednoduše moc příjemně. Podle mě je to zase jednou něco trochu jiného, svěží vánek mezi teenagerovskými a jinými přiblblými komediemi současnosti.(29.3.2004)

 • Gemini
  ****

  Čekal jsem nefalšovaný blonďatě tupý teror snažící se tvrdit, že jde o komedii, ale světe div se, ona to opravdu je komedie, jejíž hrdinka pouze trpí zazobaně naivním životním stylem. OK, je to trochu složitější, ale bavíme se tu o zábavné rozprávce, kde se "fešnebl" růžovka stane premiantkou Harvard Law School a přitom objeví něco o skutečných hodnotách a zabrání odsouzení nevinné ženy za vraždu:) Prostě to funguje, a to po celou dobu. Nepochybně je to zásluha Reese Witherspoon, protože jak dokazuje režisérova další filmografie, on tu rozhodující přidanou hodnotu ke svým dílům opravdu nepřináší:) Za mě prostě palec nahoru, i když myslím že ideální poločas rozpadu, tedy interval mezi reprízami je tu minimálně dva roky. A dávám takové malé osobní plus za roli Victora Garbera - je osvěžující vidět ho zase jako...ale to by byl spoiler;) Takže 70%, červený čtvereček si to rozhodně zaslouží.(4.6.2012)

 • Tosim
  ***

  Nebylo to zas až tak špatné, i když pomalá vzestupná a pak zase sestupná tendence pobavenosti mě trošku štvala. Nejlepší byl asi prostředek, i když v podstatě jen taková citárnička. Ale dostala mě z kocoviny a to se počítá :)(24.8.2002)

 • Tom Hardy
  ***

  Celkově hodně slabá záležitost, jejíž brutální úspěch mi nechává rozum stát...(6.2.2003)

 • Radyo
  ***

  Ta role byla přímo stvořená pro Reese Witherspoonovou, která v ní byla naprosto okouzlující a její naivita působila opravdu přesvědčivě. Bavil jsem se docela dobře, i když do své filmotéky tenhle film asi nezařadím.(27.11.2002)

 • gouryella
  **

  Film blbej jak jeho hlavni hrdinka - pro me proste naivni americka blbost.(8.8.2002)

 • T2
  ***

  Nič nové pod slnkom, ďalšia s tých klasicky umelých sond do života teenagerov čo chcú zmeniť svet a ešte dokonca aj zabelené v ružovom balení ale vďaka Reese Witherspoon sa to dalo zniesť. Kto by potom nechcel byť právnikom, keď je pritom toľko srandy. ║Rozpočet $18miliónovTržby USA $96,520,674Tržby Celosvetovo $141,774,679(6.1.2008)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $18 million tržby celosvetovo : $141,774,679(2.3.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Rolfe Kent: 1. Perfect Day - Hoku ,2. One Girl Revolution - Superchic(k) ,3. We Could still Belong Together - Lisa Loeb ,4. Love Is A Beautiful Thing - Krystal ,5. Magic - Black Eyed Peas featuring Terry Dexter ,6. Don't Need You To (Tell Me I'm Pretty) - Samantha Mumba ,7. A Thousand Miles (interlude) - Vanessa Carlton ,8. Watch Me Shine - Joanna Pacitti ,9. Ooh La La - Valeria ,10. Can't Get Me Down - Lo-Ball ,11. Sex Machine - Mya(12.5.2011)

 • tron
  ***

  Nebudem vám ťahať med popod fúzy, keby som nevidel WALK THE LINE, PRAVÚ BLONDÍNKU si nepozriem ani omylom (nech mám akokoľvek rád vtipy o blondínach). A neľutujem - kúzelná Reese Witherspoonová zasa raz perlí. So scenárom (a všetkým ostatným) je to už bohužiaľ slabšie. Nepodceňujte blondínky.(4.1.2007)

 • Boss321
  ***

  Celkem povedená komedie se skvělou Reese Witherspoon, které se mi na tuto roli perfektně hodí.(27.7.2010)

 • Faidra
  **

  Pravá blondýnka je pronikavě lepší než její kysličníkový sequel, docela vysoko ční nad mnohými současnými pokusy o komedii, poměrně rychle uteče a je ve své imbecilitě takřka roztomilá, protože se na rozdíl od své hrdinky nijak nesnaží dokázat, že je sofistikovaná. Ale i tak mě čivava nutí rozhlížet se po Čtvrtníčkovi, Reese rozhlížet se po Phoenixovi a celý film děkovat vyšší moci a genům za to, že jsem tmavovláska a tudíž o mně takový film nikdo natočit nemůže. I když bych si zasloužila ještě mnohem horší.(8.12.2007)

 • EdaS
  ****

  Velice legrační a velice příjemná komedie, ve které naprosto exceluje úžasně roztomilá Reese Witherspoon. Hlavně díky jejímu výkonu (a taky práci výtvarníka filmu) za čtyři.(31.5.2003)

 • Melies
  ***

  5 / 10 "Ty čéče, no tak ja som si to jakože pustila, jakože kým sa mi sušil lak na drápkoch, a ja ti nevím ty vogo, ale mne sa to jakože fest páčilo - ta bola tam taká fakt dosť fešná čaja, jakože skoro jako já sama osobne, a ja som normálne jako zírala, že ona sa normoš-tutoš dostala na ten... no jakože sa to volá... Havrard, či tak nejak, a zobrala si aj svojho hafana, takého malého, zlatého ťuti-muti hafana, a jakože si všetci mysleli, že je tupá jako to tágo, jako by všetky blond kočky jako já museli byť tupé, no verila bys tomu? Mno a ona tam jakože šeckým nakonéc vytrela kukadlá, bo si zobrala takého jakože DOSŤ fešného týpka s čérnou hrivou a jakože tak."(8.1.2006)

 • igi B.
  ****

  Pink psycho! :o) . . . Ejhle belle Elle, ta "maloměstská holka z Bell Air"...! Ovšem ona vůbec není blbá! Ona je totiž >pravá< ... ;--)) . . . Tak jako tahle poněkud bizarní komedie... Někdo to rád crazy, takže tohle je vpravdě dilema. Jak hodnotit film, který se vpodstatě vysmívá sám sobě? Je tohle parodie? Nebo spíš satira? Jak hodnotit obskurní, leč scénáristicky skvěle promyšlené a vypointované absurdity >ze života< jedné pikantní slečny i ty pindy, jež vypouští se sebevědomím sobě vlastním z papulky sladké jak jahůdkový cumlík? ;-) Navíc R. W. hraje svoji roli(!) >odvážné školačky< opravdu skvěle! . . . Tak! Čtyři sladké bombónky - pravým inťákům i těm, co si na ně jen nezvedeně hrají navzdory... ;-P - - - P.S. Jen tak mimochodem, d.m.s.n. je to (ač při povrchním náhledu jevící se značně oddechově) opravdu satira a parodie - a vůbec ne jen na blondýnky, o všelijakých těch >solidních lepších lidech< čili matafakahájsosájty šmejdech ani nemluvě... Těm co to nepochopili už zbejvá fak(t) snad jen ten melír... ;o)))(7.5.2007)

 • Shit
  ***

  Neni to až zas tak horzný jak to vypadá a je jen dobře že si to nehraje na nějakej pořádnej film na kterej by to samozřejmě nemělo, takhle se ty občas stupidní forky nebodialogy daji lehce prekousnout a dokonce se u toho da i docela pobavit. A to hlavne proto že Reese Witherspoon hraje blbou blondýnu opravdu dobře(nebo že by to nehrála?) a i zjevem se na to hodí, ale i tak si to víc než 3* nezasouží(26.11.2005)

 • Djoker
  **

  Mnoho lidí tady uvadí, že je to blbost. Ano, není to filmový skvost, ale za blbost to podle mě označí ti, kteří se v tom tak trochu našli. Tato komedie má pro mě jedno velké plus. Skvěle paroduje dnešní studentky - bárbíny, které se bohužel na fakultách množí jako křečci. Ve filmu hloupost časem zmizí a na řadu příjdou klišé. V životě hloupost zůstává a na řadu přichází pracák nebo přestup do Plzně.(14.5.2010)

 • flanker.27
  odpad!

  Předem chci říct, že proti blondýnám nejsem zaujatý, koneckonců s jednou už pár let žiju. Ani proti Reese Witherspoon nic nemám, tu a tam dokonce předvede v některém filmu solidní výkon (Vanity Fair). Takže se usaďte, připoutejte se a jedem: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu? Něco takovýho nemohlo bejt napsaný perem plněným inkoustem, leč diametrálně odlišným nástrojem. Demenci příběhu konkuruje snad jen demence dialogů a právních nesmyslů. Všichni zúčastnění měli raději jít do přírody na procházku, možná by jim na čerstvém vzduchu začal lépe pracovat mozek. Přiznávám, že jsem vydržel koukat asi 30 minut, mít v tu chvíli v ruce brokovnici, asi bych ji použil proti nevinné televizi. V zájmu zdraví nejen mého, ale i lidí mě blízkých jsem si pak raději šel zaběhat. Zbytek jsem si nechal později dovyprávět. Ještě že tak. takže znovu se ptám: Kur** fix, co je to za zpi*enou hovadinu?(10.10.2008)

 • xxmartinxx
  ***

  Překvapivě příjemná (i přes ty odstíny růžové) a nečekaně chytrá komedie (chytrá, ve smyslu rozesmát, ale nepřehánět), jejíž kvality nejsou úplně vidět. Když člověk vidí ukázky, nebo třeba pětiminutovou část, nejspíš ji okamžitě po právu zavrhne. Dokonale sympatická Reese to ale nakonec utáhne.(12.12.2009)

 • Lynn
  ***

  Čekala jsem naprostou kravinu, ale ono to bylo docela vtipné. Ze začátku jsem tu pitomoučkou blondýnku nesnášela, ale jak se začala měnit (pod vlivem sucharů na Harvardu), docela jsem jí fandila. Příjemná a milá zábava na sobotní večer.(6.11.2004)

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace