Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Americký filmový horor, ve kterém se hrozbou nevinných lidí stává velké hejno nechvalně proslulých dravých rybek, kterým se podaří utéci z experimentálního vědeckého ústavu, financovaného americkou armádou. Jejich cesta vede přímo do blízkého jezera, které je vyhledávanou turistickou atrakcí a jehož břehy jsou v letních měsících obleženy lidmi, kteří se sem sjíždějí z celého širokého okolí, aby se tu opalovali nebo si zaplavali. V okamžiku, kdy se k jezeru blíží smrtelné nebezpečí v podobě hladových rybiček, přijíždí k jezeru také autobus plný malých školáků. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (128)

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Mozno v roku 1978 to malo nejaky vystrasujuci ucinok na ludi,ale ak si to clovek pozrie teraz,tak to je brutalna nuda,pri*ebani herci i dialogy,pirane takmer nie je vidiet a nejaky pokus zaujat divaka tym,ze nejaka ku*da ukaze kozy,tak to urcite nezaberie a nezdvihne hodnotenie tohto filmu,jedna hviezda za hudobny doprovod...:-) ()

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Mnozí z vás jistě Piranhu srovnávají s kultovním snímkem Jaws. Já také srovnávám... A přesto,že má Piranha nic moc hudbu i herecké výkony,hloupý námět(ovšem v téhle době ,,zmutovaných zvířat" moc nebylo,takže by se dalo říci,že zápletka s pokusy na zvířatech byla v té době celkem originální) a celkově je to vykrádačka slavných Čelistí,působí na mě mnohem lepším dojmem než ty Čelisti. Snaha tvůrců se ale musí uznat,protože útoky piraní na nic netušící plavce jsou celkem dobře zpracované. Spokojen jsem byl i s druhými,tentokráte Létajícími zabijáky... A posléze i s 3D verzí,a 3DD verzí... 70% ()

Reklama

heyda 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých prvních hororů, které jsem viděl už v útlém věku. Během snímku jsem se třásl strachy a po skončení jsem měl ještě několik měsíců strach vlézt do vody. Naštěstí strach opadl, vodu jsem si zamiloval a kromě toho, že umím dobře plavat, jsem se i potápěl s bombou. No, ale to je mimo téma. :-D ... Podstatné je, že je to horor a u hororu se má co? Bát! A já jsem se bál jak sviňa. Na horor z roku 1978 velice dobře zvládnutá atmosféra a filmu nechybí originalita. Že jde o béčkový horor? Ano, jde. Ale v rámci béčkových hororů klasika! Myslím, že 50% je hodně kruté a neodpovídající hodnocení. Toť můj názor. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Pamätám ako ma voľakedy tento film vystrašil na smrť. Ako dieťa som mal obavy skočiť aj do bazéna. Dnes už pôsobí skôr absurdne, pričom určité pasáže v úvode, kedy dostali (nevedno prečo) priestor "chobotničky z druhého patra", celkom solídne lámu tejto jednohubke väz. Slabší priemer, remake "Piraňa 3D" je ďaleko lepším filmom po každej stránke, toto je s odretými ušami priemer, ktorý (už) nezanechá žiadnu stopu .. ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Přihlouplé, ale přesto kouzelné kultovní béčko o zabijáckých zmutovaných piraňách. Atmosféricky slibný začátek bere poměrně rychle za své  a vrháme se po hlavě do zběsilé plavby zdivočelého hejna ryb, jenž je vždy o krok dál než jejich natvrdlí náhončí. Tam na kost oberou  nohy staříka, tu sežerou tatínka a přes dětský tábor neomylně zamíří do právě otevřeného aquaparku na nedalekém jezeře vedeném naprostým debilem. Škoda, že s přibývajícími oběťmi pirani asi ztrácí chuť a místo pořádné obíračky většinou všechny jen tak přátelsky oždibují. Neurážející trojhvězdí. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (21)

  • Tento film bol vyrobený, aby sa priživil na obrovskom úspechu Čeľustí (1975). Roger Corman bol totiž známy tým, že produkoval snímky imitujúce tie oveľa úspešnejšie. Aj tak mu však trvalo 3 roky, kým dal dokopy peniaze potrebné na realizáciu tohto projektu. (beso74)

Související novinky

Zemřel herec Dick Miller

Zemřel herec Dick Miller

31.01.2019

Ve věku 90 let zemřel v kalifornském Toluca Lake herec Dick Miller. Smutnou zprávu předal médiím rodinný mluvčí. Rodák z Bronxu má od svého debutu v roce 1955 ve snímku Apache Woman na svém kontě… (více)

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

...chce se člověku zařvat, když na něj webové filmové zpravodajství prakticky denně chrlí zvěsti o dalších a dalších předělávkách klasických kusů. Člověk by čekal, že ten otravný trend bude slábnout,… (více)

Piraňa má zase hlad

Piraňa má zase hlad

29.10.2005

V dubnu příštího roku by se měl začít natáčet remake slavného hororu Piraňa z roku 1978. Příběh o malých rybičkách s velkými zuby, které uprchly z výzkumného armádního střediska přímo do blízkého… (více)

Reklama

Reklama