Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

Perverz

Soustrast se všemi kteří nemají vnitřní prostor pro "Fucker" vnímání: všechno stojí za PIČU, a proto se zasmějem tak sarkasticky jak to jen jde, neboť jestli se můžete zasmát i tomuhle, máte k opravdové vnitřní svobodě mnohem blíže, než okolní PSEUDOCHYTRÁLCI, povědajíc, fekální humor stojí za hovno. Tenhle seriál má mnohem větší hloubku než se komu může zdát. ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇI LOVE ITˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ ()

Schuldiner

Primitivní, jednoduchá a slaboduchá odpočinková záležitost na téma ´´šukání a jiné společenské stereotypy´´. Avšak neskutečně komická a zábavná:-) Parádní oddechovka s Louisem a Pamelou Adlon, která je ... uuuuhh.. Louis se tady drží trochu zpátky oproti jeho dokonale ujetým stand-ups. Ale to zas tolik neva. ()

Ještěřák

Až nebezpečně chytlavá sockózní a zevlácká atmosféra, postavená na nekorektním, chlupatokošilatém humoru, ale celkově je to tak za 3,5*. Některé lepší díly, s jejichž dílčím hodnócem se odmítám drbat, jako zpověď, nebo ten o výchově děcka, co se vymklo jako kotníček nagelovaného fotbalisty, jsou v podstatě jeden velký nekončící gag, jiné (Kim se stěhuje) pro změnu úspěšně hledají nové dno trapnosti a nudy, tedy zhruba něco jako některé pozdní díly Přátel... No a některé, jako od pizze krabice, lavírují někde mezi... ()

Prochy38

Hrozně mě mrzí, že se tento sitcom nechytl a má jen těch 13 dílů. Parádní postavy, suchej, americkej, rodinnej humor. Louis neměl chybu! A další postavy skvěle doplňovaly tuhle fungující show. P. Adlon už delší dobu miluju a tady teda fakt válela. ()

Martin_W

Nenápadná šílenost s kurva dobrými postavami a krásnými 13ti epizodami.. EDIT/. Po druhém shlédnutí se mi už LL tolik nelíbí.. Originálnost po druhém shlédnutí již nějak vymizela.. Ubírám jednu hvězdu. 67% ()

AlchENEMY

Jedním slovem nářez! Někdy až máte strach koukat na to někde, kde by to někdo mohl slyšet, protože míra vulgarit zde nezná mezí. Zároveň však tato úroveň není na úkor užitého humoru, takže se budete stále trhat smíchy. Škoda, že se nedalo vzniknout více dílům! ()

mazadlo

Sitcom, kde se mluví upřímně od podlahy jak nám huba narostla. Bez pozérství se tu řeší hlavní vztah rodiny, která je mladá a dosti šlehnutá. A to se mi líbí. Tohle by mělo mít víc řad aby hodně lidí v osobním životě otevřelo oči a přestalo si hrát na dokonalosti. Neříkám, že si všichni musíme nadávat do genitálií ale garantuji vám, že bychom všichni měli přestat mlejt hovadiny a měli bychom se začít mezi sebou bavit jako Louie a Kim ()

maty39

Tomuto sitcomu chybí nějaká sympatická postava. Humor dnes zvládne každý druhý sitcom, ale to co láká jsou postavy. Hlavní hrdinové jsou vtipní a mluví sprostě až hamba. Ale to vše už tady bylo. Možná ne tak klasicky sitcomově... ale bylo. Není tady však žádná postava, která by někoho doopravdy bavila a zakládal kvůli ní fancluby a internetové stránky. Hodnocení (alespoň pro mě) sráží úvodní hláška o tom, že seriál se natáčel před živým publikem (to bude asi jejich vynález a novinka pro rok 2006 nebo co ?!?). Seriál opravdu vypadá jak divadelní inscenace s průměrným humorem sázejícím na fuckující mluvu a obnažené pindíky. Zrušení mě nemrzí a možná bych se i díval, kdyby pokračoval. Sitcomů není nikdy dost :-) ()

Paul_cz

Pulling no stops! HBO prostě ruluje. Louis CK je úžasně vtipnej člověk (dejte si do youtube "saddest handjob" nebo "louis ck catholic") a tohle je prostě sitcom jak má bejt - neuvěřitelně sprostej a nikým a s ničím se neseroucí, přesně ze života (jedný podprůměrně výdělečný americký rodiny). Paráda. ()

Stanley619

Seriál, jak se říká "o životě". Tenhle seriál je fakt "nadupanej". Vůbec ničeho se nezalekne a nic mu není svaté. Bere si bez výjimky do huby všechny možný problémy a situace, který nasíraj normální lidi, co nemají v životě nic zadarmo. Už jsem to viděl asi 10x dokola a určitě ne naposled, škoda jen, že po 13 dílech seriál skončil. Snad se někdy dočkáme nějakého pokračování. 89% ()

Eva_D666

Při sledování Lucky Louie vás přepadne tak uvolněná atmosféra, že přemrštěné množství nadávek vám nebude vadit :-) . Díky pohodě, která bude panovat vás neurazí ani Jerry, jenž si jenom tak mimoděk projde POUZE v tričku :-) . Mimo jiné i tahle scéna mě uzemnila :-) . Nedoporučuji vážně zatvrzelým moralistům a puritánům. Ale jinak všem ostatním ano! :-) Jak už bylo napsáno, škoda pouhých třinácti dílů. ()

poet

Dobrého sa vela neurodí a je len škoda že tento serial mal len 13 dielov. Skvelý výber hercov a celkom slušné napady okorenené trošku vulgárnym humorom tomu dávajú to správne pozlátko :) Verím tomu že Louim sa stotožnila značná časť mužského pokolenia na CSFD.... ()

Stocki

Vynikající seriál, který by nemohl běžet od 20:00 na žádné televizi. Skvělé hlášky a vulgarismy zabudované tak dokonale, že prostě není možné se nesmát. Velká škoda, že nebylo natočeno více dílů. ()

laserr

ANO, ANO, ANO!!! Konečně něco, co nemá sebevědomé kecy, jak je to strašně drsné (South Park, Family guy), ale co prostě JE strašně drsné a naprosto nekorektní. Co se mě týče, mohli si odpustit ty odhalené penisy, ale nepohoršuje mě to, takže je mi to vlastně fuk. Jinak Louieho zpověď je jedna z těch nejgeniálnějších scén v celé historií sitcomů... ()

Vilg

Luis C.K. v seriálu, co časem uzraje jako víno. Hlavně po zkušenosti existence s ženskou. "Proč musíš bejt tak zasraná píča?" ()