ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

JackBauer

Silný závan trápnosti, viacej hluchých miest, a Brunovi by som asi rozbil hubu ... Na druhej strane stále tam je dosť srandy, no Borat bol lepší.... Fajčenie duchovi je najlepšia scéna . 70% ()

jvoza

Myslel jsem, že se zasměji, ale jen 2x jsem se pousmál. Zdá se mi, že tyhle puberťácké rádoby vtípky už nejsou pro mě. Opakovaný vtip není vtipem. ()

bielo odpad!

Hnusné a otrasné rovnako ako borat... Nedá sa na to vôbec pozerať a nikde nevidím tu vtipnosť čo všetci ospevujú. To sa vážne všetkým páči ten fekálny a priteplený humor... ()

SmoKe911

Neustále to srovnávám s Boratem ... a neustále Brunno prohrává . Svatý Borat ... ale občas jsem se taky zasmál ;) ()

Romanko99

Zatial co Borat mi skvele sadol a velmi som sa na nom nasmial, Bruno mi prisiel absolutne nevtipny a prilis vulgarny... Neviem, hovori sa, ze opakovany vtip uz nie je vtip, tu to pre mna platilo na 100 percent. ()

Drobeczech

Řek bych že v kině není víc odpornej film než tenhle, ale je tak neotřelý a celkem i vtipný že čtyři hvězdi jsou akorát. ()

cmman

Trailer se mi líbil, ale film je už na pováženou. Nehrát Brüna Cohen, tak to u mě balancuje na hraně odpadu. S Cohenem jsem to dokoukal, ono to taky netrvá věčně, takže to nebylo až takové utrpení. Pár vtípkům jsem se i zasmál, v určitých věcech je cítit narážka na Američany (Afričané! - ne - Afro-Američané), talk show zrovna v Dallasu atd. Spousta scén mi přišla spíše trapných a styděl jsem se za autora a to nejsem žádný studený čumák. Tohle ale rozhodně inteligentní humor. Borat je minimálně o třídu výš. Co nesouvisí tak úplně s filmem, je postup českého distributora, který rozhovory Brüna s Lutzem nechal v originále, tj. v němčině a pouze to doplnil anglickými titulky. Já si to přeložil, ale pro některé to může celkem problém. Dávám dvě hvězdy a to hlavně díky Cohenovi a závěreční písni, jinak slabota... ()

papinak

Jelikož jsem podle reakcí čekal, že film bude slátanina o ničem, byl jsem mile překvapen. Slátanina to sice je, ale dost vtipná. Musíte mít ovšem smysl pro trochu černý humor a malinko silnější žaludek. Bohužel přes velice dobrý rozjezd film v druhé půlce strácí dech a víceméně už se jen dokopává do konce.Škoda mohlo to být za čtyři. ()

ississ

Bruno se často dostává až za hranici vkusu, ale některé scény byly geniální. Ovšem na rozdíl od Borata, kde nosnou část filmu tvořili nicnetušící civilní protagonisté, v Brunovi se jejich role omezila na přakvapené a zhnusené výrazy (často se jim ani nebylo moc co divit). Větší prostor tedy dostaly pitvořící se scény s Cohenem, založené často pouze na vystrkování zadku. Slabší než Borat o jednu hvězdičku, přesto stále bořící tabu. Dolce and Gabana hello? ()

elgato

-"Jsem tak hetero, že první co jsem udělal, když jsem koupil svůj dům, bylo zazdění zadního vchodu. Víte proč? Protože moje prdel je jen na hovna." S.B.Cohen je MAGOR!, už se těšim na jeho dlaší počin. ()

Kňour

Do konce života budu mít před očima houpající se penis, který křičí "Brüno!". Stejně jako Borat je i Bruno jen sledem scén bez jakékoliv návaznosti, ale tematika celého filmu je mnohem lepší a většina vtipů je tak neuvěřitelně opovážlivých, že je zcela schvaluji. ()

Johnz

Abych tak řek, tenhle film nemá žádnou uroveň a hlavně žádné hranice. Na co se ale můžete spolehnout je NEUVĚŘITELNÁ dávka humoru. Já jsem se smál od začátku do konce. Už snad jen: "Jsem natolik hetero, že jsem zazdil zadní dveře od baráku". :) ()

kellys2

Totální šílenost u které nevíte jestli se smát nebo odejít z kina. Každopádně je to film který hned tak nedostanete z hlavy. ()

St@B

Ali G byl dobrý film, Borat je naprosto nepřekonatelná perla. Cohenův humor a styl mi vždycky sedl, těšil jsem se tedy i nyní. A viděl jsem sračku, kterou od odpadu! zachránilo několik málo vtipných scén. Velké zklamání. ()

Spiteri

Bála jsem se, protože Borat se mi líbil hodně. A dopadlo to zhruba tak, jak jsem očekávala. U některých scén jsem se řezala smíchy, u některých jsem se mírně nudila. Ale celkově mi tenhle druh humoru sedí :) Za mě 55 %. ()

SimonM

Dobrá zábava, fóry dotažené do krajnosti a hlavně se Cohen nevykrádá z Borata. Nečekal jsem že se tak dobře pobavím. Pantomima u okultisty a mimino na letišti mě fakt dostalo. Někdy to bylo zbytečně přehnané ale jako celek to funguje a rozhodně neotřele pobaví. ()

Smoldo56 odpad!

Sasha Baron Cohen musí byť riadny pošuk, fekalista a sadista v jednom inak sa tento akože filmový počin nedá vysvetliť. Film by som nedoporučoval asi nikomu, uráža totiž všetko čo je komu sveté (gayovia, černoši...atd atd) a naviac sledovať celý film príbeh rádobyvtipného buzeranta Bruna a jeho trápne situácie, po ktorých vás prejde chuť na jedlo (kreácie s penisom, WTF ???). Skrátka odpad všetkého odpadu a nechápem ako to može mať vo svete také ohlasy (sledovanosti). Ruky preč od toho a ak ste fanúšikom Borata počkajte si radšej na niečo menej teplé. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží