Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 3
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

st.ranger : Ešte keby tam niečo bolo. -Oops, what you're looking for isn't here!-

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jasnočka, když to řiká pan st.ranger, určitě tomu tak je... Tak, co si budeme říkat, myslet si to skutečně můžeš, ostatně jako všechno ostatní, co prezentuješ panáčku libovej ;-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To DaliX: Tím se ale vždy ohání on, né já... On vždycky perlí co to jde, ostatně tím je už pověstnej... A že tomu napomáhám? Jako že si to nenechám líbit? To je jako špatně? Sry, tady se ale neshodneme chlape...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jakkob: a co takhle pro jednou brat st.rangera s nadhledem, vnimat jeho schvalne narazky jen jako zpestreni diskuze a nebrat je hned tak smrtelne vazne.. jasne, jeste tu jsou ty nadavky a zesmesneni, ale to se vyvinulo vzdycky z tech prvnich docela nevinnych narazek.. a clovek by mel vedet zapominat.

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Jakkob:Ja viem ale dosť tomu napomáhaš aj ty a čo som posledné príspevky, nie posledné strany príspevkov ćítal, je to stále OT. Tak sa aspoň bavte k téme a nie k tomu aký je kto imbecil a krypel a pod...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To DaliX: Jako bys nevěděl, že člověk se vrátí k tématu, což ostatně můžeme a ranger do toho stejně někdy časem zkočí s nějakou blbostěj, jen aby to tu trochu oživil, což dělá i jinde... Jako bys ho neznal...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

DaliX: spravna uvaha, o tohle sem se uz nekolikrat pokousel tak po ruznych diskuzich, kde se do sebe opreli tihle dva, a zatim to nezabralo.. at uz je chyba na jakekoliv strane, pokud tenhle spor nejde nejak vyresit nebo na nej proste zapomenout a nepripominat stále ty staré nesvary, nic s tim nenadelame. Pokud ti to vadi hodne, prestan sledovat diskuzi... a mozna i tech par dalsich ;-)))

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Jakkob:Kašli už na to aj ty, takto len vzniká tá debilná OT znova a znova. Posledné príspevky čo tu sú už s Tf ani nesúvisia.

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

st.ranger:Ale klídek, veď my Ťa chápeme, maliny sú aj tak blbosť. Mali by ich zrušiť a bol by pokoj.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Rozebraná verze s popiskem pro pomalejšího jedince: Stačí ta lež (nepravdivý údaj, ať už vědomně nebo úmyslně) o Malinách (ceny za nejhorší kategorie filmu), i Tony.cs ví, jaké mám na ně názor. (nutno pochopit celkový kontext věty, vyžadováno IQ minimálně 85, chápeme v návaznosti jako vlastní myšlenky, které se týkají již osvetlěného výrazu Maliny)

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

TheDarKnig:Hahaha, tak tento názor som u teba nepostrehol, ale autorské práva nie sú všetko:)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To bat55: Ale tomu předcházel dávno předávno zavdanej důvod by ranger ;-)
To ranger: Jasně, Tony to ví, hned mi to je jasný... Tady většina skutečně ví, jak je to s Tebou a tvými názory... To opravdu ano... ;-)

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Jakkob.Sám si to písal:No, v brzké době asi nee - známe rangera...

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Jakkob:Ale teraz si si zas začal do rangera,nie on do teba...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Aha, já mám pubertální narážky, já si začínám, já ponižuju a zesměšňuju atd, ano? Takhle to mám chápat? No, myslím že je tu další fail ala Hanyou ;-)

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: ale ovšem, že ho tam vidím. Je naschvál tak očividný, ale to, že na něj rozzlobeně reagujete je čistě vaše blbost, když vás to tak prudí. Když na to dokážeš odpovědět v podobném tónu, tak je to bez problémů, ale řeči jako má Jakkob jsou na hodně nízké úrovni, proti tomuto.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Stačej i jeho trapný narážky na avatary, zesměšnování a ponižování atd. Je toho dost, jen když se pán naví... ;-)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

no, to je asi vec nazoru, ale jak sem napsal, v nekterych pripadech to jde i s nim, jen ne tam, kde si uz vybudoval nejakou hraz z osobní zášti, staci se podivat, cim zacal dneska ten bordel.. ranger "vtipne" zahlasil stoprocentne provokativni prispevek. Nebo mi snad chces rict, ze nevidis ten jasny ironicky a zesmesnujici ton?

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Na téma téhle diskuse by se dala snadno napsat rozsáhlá polemika .. Jak? Stačí zkopírovat padesát stránek diskuse a literátní dílo je na světě .. O=)

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama