Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

jurijuri

Samozrejme nedosahuje ani s polovice genielaty prvého dielu. Ale pozerať sa to dá, zopár dobrých vtipov sa tam tiež nájde a Niel Patrick Harrisboduje na plnej čiare. ()

Bolletta

Jednička byla slabé kafe, ovšem dvojka je pouhý hrnek s horkou a nechutnou vodou. Od Odpadu ji zachránil Neil Patrick Harris na jednorožci. ()

Ejvi

Jednička byla v mnohém lepší. Avšak pár dobrých vtipů (Španělské ptáčky), tohle pokračování zachraňují. Hrold a Kumar si dokáží získat přízeň diváků.. ()

Kahlo

Pecka film..celkom som sa zasmial na niektorých hláškach..no má to jednu dabingovú chybu.. ak pozeráte CZ dabing tohto filmu, keď sa ten šerif a pán White (čierny nabitý svedok) stretnú, a šerif vylieva limonádu, vylieva hroznovú limonádu s nápisom grape lime, čo znamená hroznová limonáda, pán v pozadí však spomenie ,,Není tohle grepová limča?" ()

+sfinx+

Výborné zesměšnění toho, co si zesměšnit zaslouží. Už za to dávám několik hvězd. Jednu dávám navíc, abych to odlišil od jedničky - od jednoduchého ježdění na gepardovi se to celé posunulo na vyšší úroveň. ()

UnCool odpad!

Komedie u které se člověk nezasměje není komedie. Tedy pokud někdo nepovažuje za humor jednu z největších koncentrací fekálních hlášek. Koncentrovaná nuda a trapárna, na toto se už určitě nikdy nepodívám! ()

Rathe

Prostě tady ty dva vyhulený sráče musíte brát s rezervou a pak se náramně bavíte jako já. Ale teda některý vtípky byly už fakt moc... třeba smrt Neila Patricka Harrise byla už trochu moc... ale měl jsem dost rezerv.. ()

Krastom

Zahulíme, uvidíme je jedna z mých oblíbených komedií. Líbily se mi všechny tři díly, které se od sebe příliš neliší. V prvním díle Harold s Kumarem dostali žravou a tak vyrazili na jídlo do hamburgrárny White Castel. Ve druhém díle se vydali na dovolenou do Amsterdamu, hlavního města marihuany. Ve třetím, vánočním díle sháněli vánoční stromek, aby se Harold zavděčil svému tchánovi. Všechny díly jsou si svým způsobem podobné, ve všech mají nějaký cíl, který kvůli nečekaným nástrahám nemohou lehce zdolat. V tom je ale ten vtip, protože ty nástrahy jsou kolikrát naprosto bizarní. Komedie o trávě mám rád a Harold s Kumarem mě několikrát výborně pobavili. Rád se podívám znovu na kterýkoli díl, protože nejsou náročné na koukání a dobře se u nich člověk odreaguje. ()

mareknovAk

Opět skvělé jako jednička, jen méně vtipných situací, ale zato naplněné všelijakými zvraty. I tak to byla bezvadná podívaná a John Cho a Kal Penn jsou opravdu super dvojka. ()

Reyer

Dvojice skvělá, prostředí vtipné...jen scénář a místy nepochopitelné gegy, byli zbytečné. A bohužel, opět se potvrdilo pravidlo, že pokračování nemusí být zdaleka tak povedené, jako první díl... ()