Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Lichty

Fórů ubylo a nečekaných výbuchů smíchu je ve dvojce o poznání méně. Ne, že by byl druhý díl tak suchý (černošský basketbal nebo scéna v letadle hravě strčily do kapsy i některé slavné scény z jedničky), ale v přestřelené stominutové stopáži přebývá několik fórků, které nejsou vtipné ani zdaleka. Desetiminutové kecání s hulícím Georgem Bushem? Návštěva v lesním doupěti, které jakoby z oka vypadlo návštěvě Hnusáka z prvního dílu? John Cho, Kal Penn a koneckonců i Neil Patrick Harris (jehož běžící scéna k autu by zasloužila Oscara) stále válí, ale Hurwitz z Schlossbergem začínají být přepumpovaní. Doufám jen, že ne trávou. ()

BaronX

Jo, tak to je nářež ... jasně někdy tyhle dva týpci balancujou na hraně nechutnosti, ale většinou to spíš dotáhnou do dokonalosti. Člověk se prostě musí bavit, tajemná básnička je naprosto boží a děvčata, vau :) Je to jízda ... jedna rada na závěr - nedívejte se na to střízliví ;-) ()

nick_sekac odpad!

Nechápu, jednička se mi líbila, ale tohle je naprostá sra***. Snad ani jednou jsem se nezasmál, spíš jenom udiveně čuměl na monitor a občas se alespon pokusil o jakýsi škled na tváří, ikdyž i to bylo nad moje síly. WTF? Jedinej kdo potěšil byl Neil Patrick Harris. ()

D.awi.d

Na začátku to vypadalo,že Harold a Kumar sklouzli k lacině nechutnému humoru, během prvních scén se Mao sprchuje a Alkaida u toho vykonává velkou potřebu, načež za chvíli Alkaida zbombarduje svůj obličej svým spermatem.Pak se ale vše vrátí do starých dobrých a ještě lepších kolejí.Takhle má vypadat politicky nekorektní komedie.Zohan se půjde stydět do kouta. ()

KdG

Ještě lepší než jednička ! Tvůrci si berou na paškál témata od Prezidenta po Ku Klux klan a Teroristy. Je to fakt mazecky ulítlý, nebojej se tu nahoty jako v jiných filmech a tak to má u pořádné komedie být. ()

DjMetal

:D:D....hned na zaciatku som sa musel rehotat...a ta hudba do toho:D....Pane prezidente, tohle je vase trava??:D:D....perfektna komedia, kde sa zase len huli:D a uteka z väznice pred ´´poctivym´´ muzom zakona.Super!!!! :D...a nakoniec....už mě nebavili holky nahoře bez, odteťka budou dole bez :D... ()

TSZ

Pokud jsem prvnímu dílu téhle blbárny dal tři body,tak u tohoto pokračování to musím zopakovat. Oproti jedničce zde celá zápletka vygradovala až do extrému, některé vtipy opět atakují hranici geniality, bohužel přibylo i prvoplánových nechutností. Každopádně však nutno říci, že komu se líbila jednička,ten nebude z dvojky zklamaný. Pokud tedy svět z nějakého důvodu potřebuje "bláznivé" komedie, tak ať prosím vypadají všechny alespoň takhle. ()

Zajija

I u dalšího pokračování nerozlučných přátel Harolda a Kumara jsem se dobře pobavli. Dočkali se a i s prezidentem Spojených států si nakonec zahulili. Jelikož jsem se dobře pobavil, nemohu jinak než-li za čtyři hvězdičky. ()

nzTomParys

Na dvě krásné hodiny se dostanete do bizardního světa trávy, hub, prdění, Neila Patricka Harrise a nyní i G.W.B.! Je to nízká zábava, ale ta nejlepší! PS: Tenhle film má největší koncentraci "What the Fuck?!" momentů :-D ()

Euchrid

Doladěnější, ulítlejší a zábavnější pokračování, které občas jedničku v některých scénkách jenom předělává, ale imho vtipnějším způsobem. Vykouřená pohodka. "Je postiženej, nebo co? Ne pane, myslím že je korejec." ()

altaica odpad!

PRO MUŽE:Fekální komedie, kde si pomáhají k “vtipnosti” pořádným sraním, krkáním a prděním i blitím jsou vysloveně můj obor. Minuta čtyřicet končí úvodní titulky. Maník sere jak o život ve sprše. Dvě minuty mám chuť to vypnout, ale ukecám se, že to dokoukám. V další minutě čuchne k plechovce starého čehosi a vzápětí se připovybleje, trpím, z boty vyleje cosi odporného – viskózní hovno, nebo snad zkapalnění smrad? Následuje samohaná s mohutným výstřikem semene sám sobě na držku. Třetí minuta ještě nezačala a přesvědčili jste mě. Blbé, tupé, nechutné a chce se mi blejt. Jasnej odpad.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Pokud si, madame, přejete udržet tajli a nejste zatím bulimička a chutná vám žrádlo, tak doporučuji minutu dvacet vteřin tohoto díla po úvodních titulcích. Hezky si pak prohlédnete vše, co jste spapinkala za posledních pár hodin a na jídlo dalších pár hodin nebudete mít ani pomyšlení. Pro baculky vřele doporučuji. ()

Looka

80% Jediné co to kazí jsou romantické výlevy. Jinak naprosto geniální scéna s teroristama v letadle i agent vyšetřovatel. ()