Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

MareT.

Jedničku jsem neviděl, ale toto mě trošku překvapilo nepřipraveného. Proč? Já si totiž naivně myslel, že po těch všech neúspěšných variací na prcičky, kde zmizel příběh a do popředí se dostalo vylučování tělních tekutin a zarostlé mužské přirození, se už nic podobného už ani neobjeví. Já proti tomu nic nemám, ale pokud postavy nejsou aspoň trochu životné a scény, kdy se souloží s obřím sáčkém mariuhany jsou na hraně trapnosti, tak těmhle filmům moc šancí nedávám. ()

Tydlidáš

5/10 - Od jedničky to šlo krapet dolu, ale pár slušnejch scén k zasmání tam je. Hlavně John Cho a Kal Penn sou sympaťáci a Neil Patrick Harris opět zabodoval. Vylízaný pan náměstek, který si neutírá zadek a když už tak pátým dodatkem byl chvílema fakt srandovní, ale jinak už není zas tak moc co vyzdvihovat. Jediná teda party dole bez...... To je kurva nápad století...=) ()

kery-

Jednička byla skvělá road movie, ale u tohohle filmu jsem se vyloženě styděl, když jsem si ho pouštěl doma a rodinní příslušníci chodili okolo..Když se porovná s jedničkou, tak je téměř bez nápadu a většina věcí je dost odhalitelně obšlehnutá z prvního dílu..Nového nic, přibyla jenom téměř až urážlivá exhibice tělních tekutin a orgánů..Vrchol hnusu a trapnosti na entou ()

F.W.Colqhoun

Harold & Kumar go Political. Záměr protlačit zábavychtivé, doutnající generaci preview dvou-tří politických témat je chvályhodné, z logiky věci nicméně odsouzené k polovičatosti na všech úrovních. Kdo by se autentickému obrazu politického marasmu současnosti dokázal smát? I ve vlažných číslech ale Harold s Kumarem celkem baví. Kadence gagů jaksi řídčí, než má divák od produktu nárok očekávat, potěší zejména mimoidní, téměř montypythonovské nonsenzálie scén "překladatel CIA" a "vlhký sen o souloži s balíkem huliva". Kdo od žánru nečeká nesmyslně mnoho a to, co k němu nepatří, může být stopami satiry příjemně překvapen. ()

Sairina

Děj navazuje na předchozí film, a tak se Harold a Kumar vydávají do Amsterdamu za Mariou. Ale nebyli by to oni, kdyby si nedali i v letadle šluka travy z bonga (hodně podbné slovíčku bomba). A tato nešťastná chvíle je přivede opět na cestu, tentokrát ale za svobodou. Na cestě potakjí opět NPH, který má asi hodně rád jednorožce. A nakonec si dají pořádnýho šluka i s hlavou spojených dosti rasistických amerických států. Je to prostě parádní jízda, kterou stojí za to vidět. ()

blues

nejsilnejsi je zacatek, pak uz to hodne upada, ale jako letni komedie se to da zkousnout. z predchoziho snimku hledejte snad jen stejne hlavni herce, se Zahulíme, uvidíme... tomá jen málo společného, bohužel. ()

Káronoš

Po dlouhém čekání, jsem se konečně dočkal. Znovu jsem se zasmál tragikomickému(nemyslím to zle) a harmonickému duu, které je určitě největší lákadlo snímku a je vidět že na to scénáristi (kteří se uchopili i režie) spoléhali. Vkusných i nevkusných dialogů je zde mnoho, avšak inteligentnímu humoru (kterému více fandím) se tu nedočkáte, pochopitelně. V určitých aspektech je film vyspělejší a velkolepější než první díl, ale naopak ke konci trapnější a až moc monofonní. Příběh se začne propadat někde v polovině a jenom klesá, což mě po výborném začátku mírně zklamalo. Postupně strácí na humoru, intenzivitě a jsou zde záblesky trapné předvídatelnosti. Je to přesně typ filmu u kterého musíte vypnout mozek a čistě a nezávazně se bavit (v tom snímek prosperoval). Hodnocení: 6.5/10 ()

venom14

Dokonce mě to byvilo víc než jednička.Zdálo se mi,že tu toho bylo mnohem víc.Prostě jsem se i takovejm vtipům,kterým bych se jindy nezasmál,tady celkem smál. ()

Angie91

Nevím proč, ale na to, že je to dvojka, ztrácí na vtipnosti a originalitě velmi málo (ne jako u jiných pokračování). To je velmi dobrý - a v některých chvílích je prostě dvojka vtipnější a lépe propracovanější. John Cho a Kal Penn jsou prostě skvěle namazaný stroj, který dokonale šlape. ()

katchi

Daleko horší než první díl, avšak stále šílené. Někdy nechápu jak někdo něco takového může natočit. Je to kravina o ničem, které se mi líbí víc než některé rádoby "velkofilmy" ()

Ollie235

Správná huličská komedie, Harold s Kumarem ze sebe dostali to nejlepší a převálcovali i první díl. Oba neskutečně vtipný (z Kumara nemůžu totálně- schválně se podívejte do galerie na jeho výrazy), situace, do kterých se dostávají neskutečně absurdní. Celkově povedený příběh doplněný o pořádnou dávku vtipu ("Bottomless party" a následný odchod z ní, kdy oba "hrdinové" skáčou do auta za znění "My dick" Mickeyho Avalona- to je skvost, kterej si budu dlouho pamatovat!). ()

Marys

Osobne som sa skrátka na dvojke pobavil viac než na jednotke. Možno to bolo náladou, možno zápletkou, pre mňa skrátka o stupeň vyššie hodnotenie. ()

dickadonna

Stejnej koncept jako jednička, ale je to jeste šílenější a zábavnější, awesome. Vysmaženej NPH je neskutečně zábavnej :) ()

JM87

Krom poslednich 20ti minut, sceny s Georgem, te svatby a toho posranýho happy-endu jsem z toho vážně nemohl. Jednička mi oproti tomuhle přijde dost suchá. Tohle má šťávu, naprosto buranský kecy ještě buranštější sceny a jak už sem říkal, kdybych si odmyslel posledních 20 minut tak se asi utluču smíchy, maximalní masakr! ()