Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

mysiak

Chlapci...čo to preboha hulite?...už to nie je vtipné...ale zas hulenie s Bushom bolo kvalitné...a chlapci nájdite lepší matroš a krajšie kočky... ()

Macejko

Ničím nezaostávajúce za prvým dielom, až na to, že niektoré vtipy nie celkom fungujú a niektoré nechutnosti (výstrek do ksichtu na začiatku) akoby patrili do iného filmu. ()

blackrain

Prvotřídní ptákovina, která mi vyrazila dech a odzbrojila mě. Občas jsem nevěřícné kroutila hlavou. Občas se smála. Prostě jedna šílená scénka za druhou. ()

kaylin

No, už to není úplně ono. Hned na začátku fekální vtipy, které prostě nejsou vtipné. Jenže tyhle dvě postavy, už jen proto, že je vidíte podruhé, si celkem zamilujete. Nebo tak něco. Jsou snesitelní, což je rozhodně dobře, protože jinak by se na to nedalo koukat. Některé vtipy jsou dobré, ale není jich moc. Kumar je v tomhle dílu celkem protivný, ale nakonec to samozřejmě zachrání. Ach jo, místy je to hrozné klišé. ()

scroochy

Poměr vtipných a trapných scén je v porovnání s jedničkou přesně opačný. Bohužel převládá prdění, kopání do rozkroků a masturbování pod peřinou. ()

decouble

Jedničku jsem neviděl, a tak mě fekální začátek s prděním na záchodě a vystříknutím na obličej dost vyděsil. Od scény v letadle jsem se ale začal docela bavit. Je tu řada dobrých vtipů, ale bohužel taky hodně těch trapných. Fekální a sprostý vtipy jdou udělat líp (viz Sacha Baron Cohen). Samotná postava Kumara je tak neskutečně nerealisticky pojatá a neuvěřitelným způsobem nedospělá, až mi přijde vyloženě trapná. ()

Dubro

Fekálny humor na úvod (toto vážne nemusím), potom striedanie výborných scén s biedou. Dalo sa to dopozerať do konca, pričom záver síce nebol fekálny, ale otrepaný určite. ()

Fanucci

O třídu horší, fekálnější a méně vtipné než první díl. Opakující se nevtipné výstupy agentů FBI jsou asi to nejhorší - místy film působí opravdu křečovitě. A to přesto, že řada herců v rolích agentů smysl pro humor a komedii beze sporu má. Fanoušci Jona Stewarta a jeho Daily Show je určitě poznali. Škoda. ()

maverick10

OMG co melo tohle znamenat? Lacinej nizkej humor si tu podaval ruku s radoby cool zanrovou stylovosti, jakoby se nechumelilo. Naprosto zadnej pribeh, kterej predstavovali postavy o kterych jsem si nedokazal udelat zadnej obrazek(a to ani po shlednuti prvniho dilu) nam odvypraveli dialogy, ktere byly naprosto otresne. zadna poradna hlaska, zadnej naznak prace s charaktery hlavnich hrdinu, proste jenom radka neuveritelnych situaci, do kterych se nasi antihrdinove dostavali naplacanych za sebou jako kosticky domina, asi tak vratky byl cely film. Nebyt Neila Patricka Harrise, pro ktereho mam slabost, nezbyvalo by mi nic jineho nez zaradit tento snimek mezi absolutni luzu filmove tvorby. ()

StrYke

"Hele, já nejsem vůbec zhulenej... Kurva, viděli jste toho jednorožce? Svítim mu roh!" - Neil Patrick Harris, který ve filmu ztrvárnil sám sebe ()

MartinNDL

Jednička byl divnej film. Některý fóry super, některý ne, ale hlavně takovej divnej (na nic si nehrajem, jsme jenom cool zhulenecká roadmovie) děj. O nic nešlo, prostě se zhulili a jeli se nažrat. Ale za pokračování bych tvůrcům nakopal prdel. Bez nápadu, totálně pohřbili styl jedničky. Místo toho nuda, nuda, nuda, nuda. Sice rádoby přidali na drsnosti, někdo řekne, že se dotýkaj tabu a citlivých témat, ale skutečnost je taková, že všechno je prvoplánový, bez point, bez koulí. Vidět někoho srát, vidět kozy, vidět bobra, vidět Bushe, teroristy, Araby - nic z toho není samo o sobě vtipný, vzrušující nebo šokující pokud to není v dobrým podání či kontextu. ()

ZoltanCZ

O trochu horší než první díl, dvojku srážejí zbytečné fekální scény. Nicméně Harold a Kumar jako dvojka fungují tak dobře, že se jim dá občasná trapnost omluvit. ()

Chen

Opět úlet na úrovni. I když nejsem zrovna fanouškem tělesných tekutin stříkajících horem dolem, tak tentokráte mi to ani nevadilo a opravdu jsem se párkrát zasmál a to slušně. Jistě, že jde to je slepenice mnoha úchylných scén nalepených na vratký příběh, ale prostě mě to svou praštěností uchvátilo :D ()