poster

Zahulíme, uvidíme 2

 • Česko

  Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení

 • USA

  Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

 • Slovensko

  Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Tohle je přesně ten typ filmu, který když vidíte o samotě, tak vám to nepřijde zas tak vtipné, jako když to vidíte s pár kámošema. Ubrat pár fekálností, (začátek na záchodě), přidat pár vtipů s tlumočníkem ("Mluví dialektem, jaký jsem v životě neslyšel!") a prodloužit párty "dole bez" a byl by to možná plný počet. A Neil Patrick Harris je KING! (Ale to už od dob HIMYM víme…)(26.5.2009)

 • moviesfan
  ***

  Určitě zklamání. Jednička se mi líbila víc. Po pravdě se mi zalíbila až asi po druhým zkouknutí. Třeba se mi tohle taky začne líbit. Možná to je tím, že jsem film tentokrát viděl s titulkama. Nevím. Jen jsem se tentokrát moc nebavil. Samozřejmě je tam pár dobrých vtípků, příběh je možná o trochu lepší než v předešlým snímku, ale jako celek mi přijde slabší. Hodnocení: 55%(6.8.2008)

 • KarelR
  ***

  Minimálně stejně tak dobré jako jednička. Začátek se sice nese v duchu zbytečně nechutných fórů, ale ty celkem brzo odezní a nastupuje vytoužený, hrubě prof*ckovaný výlet napříč Amerikou, ve kterém nechybí Ku Klux Klan, bottomless party, zhulený George Bush a samozřejmě jako vždy awesome Neil Patrick Harris. Trojka? Bring it on...(12.7.2008)

 • MáŠa
  ***

  No nemůžu si pomoc, film sice baví, ale pocit, že mohl být udělán mnohem lépe, zůstává. Některé vtipy jsou vyvolány až moc uměle a druhá polovina filmu jimy až přetéká. Vidíme tak hulícího prezidenta, posledlého agenta střílejícího ještě během bádu z letadla a podobné. Myslím, že filmu by nejvíce slušela rovina, kdy Kumar přichází na různé voloviny(10.11.2008)

 • tron
  ***

  „A čo ten s tými očami? Je postihnutý?“ – „Je to Kórejec, pane.“ Pokračovanie podľa mňa milého originálu je v podstate rovnako vydarené (ak ste prvý diel pokladali za vydarený. Ja áno.). Ale sčasti ho pochováva zbytočná dĺžka (takmer dve hodiny!) a predsa len už aj na môj vkus miestami nechutné vtipy (vila s dievčatami dole bez je výborná len do chvíle, kým sa dole bez neobjaví aj hostiteľ). Na strane druhej, „prepad kvality“ nie je priepastný a takmer som si istý, že ak sa vám páčil originál, bude aj dvojka, ktorá ponúka veľa drsných vtipov, v čele s rasistickým tlmočníkom cez rasistického vládneho plešatého agenta („TOTO si myslím o Dodatku č. 5.“) po prostitútkami brokovnicou odpáleného Neila Patricka Harrisa ako Neila Patricka Harrisa.(27.5.2011)

 • - Film obsahuje potitulkovou scénu. (SONY_)

 • - Neil Patrick Harris na filmu "pracoval" čtyři dny. (hot_spot)

 • - Neil Patrick Harris se v roce 2006 veřejně přiznal k homosexualitě. V tomto filmu z roku 2008 hraje sám sebe, avšak vystupuje jako heterosexuál. (Korbitch)