poster

Zahulíme, uvidíme 2

 • Česko

  Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení

 • USA

  Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

 • Slovensko

  Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MáŠa
  ***

  No nemůžu si pomoc, film sice baví, ale pocit, že mohl být udělán mnohem lépe, zůstává. Některé vtipy jsou vyvolány až moc uměle a druhá polovina filmu jimy až přetéká. Vidíme tak hulícího prezidenta, posledlého agenta střílejícího ještě během bádu z letadla a podobné. Myslím, že filmu by nejvíce slušela rovina, kdy Kumar přichází na různé voloviny(10.11.2008)

 • T2
  *

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $38,108,728Tržby Celosvetovo $43,493,123Tržby za predaj DVD v USA $24,025,819 //počet predaných kusov 1,106,303║ Čo sa to stalo??? z dobre zabávajúcou a neskutočne dobre fungujúcou dvojicou z prvého filmu, toto je len jeden veľký nudný a nechutný bordel, sakra. /20%/(21.6.2009)

 • BigDeal
  **

  Ak niekto čaká vtipný, šialený a v rámci možnosti inteligentný roadtrip movie v štýle prvého dielu, bude zrejme sklamaný rovnako ako ja. Jedná sa síce stále o šialený, nereálny a zhúlený sled udalostí, no namiesto humoru zostal len hnus...a nuda. V polovici som mal tých nechutností dosť a len s veľmi zlým pocitom som čakal na ďalšie nezmyselné vedľajšie postavy. Pritom som sa ale nemohol zbaviť predstavy, že ak by tvorcovia tento film vzali trochu inak, mohla by z toho vzniknúť dobrá satira. Takto bohužiaľ zostalo len minimum humoru, maximum fekálií a Neil Patrick Harris...s prižmúrenými očami 2*.(29.11.2008)

 • H34D
  *

  Sračička, co nefunguje jako road movie, ani jako komedie. Koncept jedničky je převzat bez známek invence, řada vtipů je více vulgárních (ano, uvidíme nejen několik pipinek, ale i jednoho čuráka), avšak méně vtipných. Situace jsou absurdní, postavy také, ovšem není to absurdnost vtipná, je to absurdnost trapná a smysl nedávající. Zkrátka nedovařený a hlavně nezábavný polotovar... 2/10(9.12.2010)

 • MMR
  ****

  Zdárný příklad toho, jak dokáže dabing zničit celý film. Přestože jsem zastáncem českého dabingu a myslím si, že je na velice dobré úrovni, tak tady to bohužel neplatí. Kdyby alespoň ponechali stejný hlasy.. No nic, jako pokračování je to dobré, o trochu slabší než první díl, ale přesto zábavná podívaná.(20.1.2011)

 • - Na začátku filmu, když se Harold (John Cho) sprchuje, je možné všimnout si jizvy na jeho levé straně čela. Když si však poté lepí na jizvu náplast, nachází se na straně pravé. (dan.pacino)

 • - Neil Patrick Harris na filmu "pracoval" čtyři dny. (hot_spot)

 • - Ve scéně, kdy jde Harold (John Cho) v letadle na záchod, je možné všimnout si, že Kumar (Kal Penn) má za hlavou modrý polštář. Hned v dalším záběru už však polštář není. (dan.pacino)