Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Hapretor

Vy mi taky ... co jste tento paskvil stvořili. Jeden z těch odpadových českých filmů, mírně nad úrovní např. Z. Trošky. ()

WillyMarks

nenadchne, nezklame..... jinak byla tam spousta filmových chyb... ale na to,jak na tom česka kinematografie je...je toto lepší průměr 55% ()

Olík

Dere se mi na jazyk „Vy nám taky, česká kinematografie!“, ale to bych k sobě nebyl zcela upřímný a zařadil bych se do zástupu rádoby intelektuálů, kteří udělením „odpadu“ podobným snímkům demonstrují svojí nesmrtelnost. Já jsem při sledování Vy nám taky, šéfe! bez sebemenších problémů vydržel až dokonce a co je nejdůležitější, přežil s nulovými následky. Je mi jasné, že tudy cesta tuzemské kinematografie určitě nevede a že filmy Martina Kotíka jsou takovým českým kompromisem, o kterém v úvodních minutách komedie zpívá Ondřej Ládek, ale minuty strávené s tímto snímkem pro mne byl méně ztracené než ty, které padly na Medvídka, Kvasku nebo Děti noci. ()

Ydrosten

Tak ne že by se to zrovinka podařilo , ale vcelku po druhém shlédnutí ( první jsem bohužel napůl prospal po noční šichtě ) jsem se i bavil. Parta " nešiků " najmutých na zlikvidování firmy - tak to tu dlouho nebylo. A Vydra byl pěkná svině to se musí nechat. Já se chvílema i bavil , což je na český film velká vzácnost. ()

HappyDeath

Sic nevím proč bych to nazýval komedie, protože jsem se zasmál sand jen 2x....Ale pointa byla opravdu dobrá a pokud se bude chtít dále těžit, jak je u českého průmyslu zvykem, tak dvojka už je an cestě, ale díle mě ji asi skazí pověst.... ()

Redix odpad!

Tuto trapárnu jsem shlédnul s mladou, po skončení jsem si nepamatoval nic a šli jsme se věnovat jiné hezčí činnosti. Humus film! ()

aleshat odpad!

Martina Kotíka s Petrem Nepovímem by za tuhle naprosto nevtipnou, nepůvodní, vizuálně odpornou a nesnesitelnýmí hereckými výkony prošpikovanou "komedii" měli flambovat v pekle (podobně jako za Pánskou jízdu a Všechno nejlepší!!! Celý zážitek jsem měl na CS filmu navíc okořeněn filmem o filmu Veni, vidi, vici, který mne přesvědčil o kolektivní duševní nezpůsobilosti českých producentů, tudíž si ani nekladu prostou otázku, jak na takovouhle sračku může někdo sehnat peníze... ()

Mashak

Tak jak mě celkem pobavilo Všechno nejlepší, tak tohle je opravdu průser! Nic naplat, víc to rozvádět nebudu, hodnocení mluví samo za sebe! ()

jacko

opravdu ubohost na hrane televizni inscenace...nechapu co to tam ti radoby herci predvadeli, za to by se meli stydet ()

..Anya odpad!

Upřímně, mám ráda když mají filmy originální název (stejně tak třeba kapely), mám potom dojem, že by kvalita filmu měla úměrně odpovídat originalitě názvu. Tady jsem se ale hořce sekla. Jakmile na mne vykoukli tito herci, notoricky známí z různých nováckých a primáckých nočních můr, padly na mne mrákoty. A dál? Kde nic nic není, ani ..Anya nebere. ()

dainio

95 minut plných nudy, vyloženě nevtipných situací, marných pokusů o efektivnost s vyloženě trapným hudebním doprovodem. To všechno a možná i víc je nový film Martina Kotíka "Vy nám taky, šéfe! ". Absolutně jsem neporozuměl obsazení, kterému vévodí naprosto "shnilý" Jan Zadražil přes senilní "babču" v podání Ivy Janžurové až k tragické dvojici Hampl - Šimčík. Opravdu se nedalo koukat na ty prachbídné výkony, které dostávájí tento snímek do smradlavé žumpy zvané filmové "dno". Jediné plus snímku je půvabná Sandra Nováková. Na ni jedinou se dá aspoň dívat, když ne, na dění v této "blamáži". A velikou škodou byl také fakt, že Jiří Langmajer nedostal víc prostoru, než pouze k interiérovým dialogům s notebookem před sebou. No ale "skutek utek" -- a to doslova. Nezáživný pokus o komedii, která je snad i horší než hudební pořad "Zpívanky". Dám *. ()

Kingjiri

"Vždycky sem kvůli špatnejm výsledkům přišel o práci ... a teď, když je mám dobrý, tak o ní přijdu zase tyvole." Normálně se k celkovýmu hodnocení snímků moc nevyjadřuju, ale musím říct, že by si tahle komedie zasloužila aspoň průměrnejch 50%. Docela by mě zajímalo, co by uživatelé s hodnocenim odpad od český kinematografie (vzhledem k její "kvalitě" v posledních letech) vlastně chtěli. Neměl jsem velký očekávání, ale nakonec to nebylo vůbec špatný a já po delší době zase viděl nějakou českou komedii, která byla díky slušnýmu nápadu občas vtipná a vůbec nepůsobila trapně. A navíc, všudypřítomnej product placement vzhledem k reklamní branži, ve který se příběh odehrával, nepůsobil nijak rušivě (naopak dokresloval děj). Víc než příběh se mi ale líbila Sandra Nováková, za kterou nakonec přidávám ještě jednu hvězdu navíc. ()

DAPDO odpad!

Zbytečná ztráta času na tohle koukat. Zbytečně vyhozený peníze za " komedii " . To se radši budu dívat z okna. ()