Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

montel

Ivan Mráz (Václav Vydra) je šéf velké úspěšné reklamní firmy. Jelikož je ale vydírán, najme do své firmy skupinu lidí o kterých je přesdvědčen, že firmu potopí. Nováčci se ale své nové role zhostí z nečekanou nóblesou....Velmi slušný námět, ve velmi špatně natočeném filmu. Zápletka se chvíli vyvíjí dobře, ale pak vše padá do šedého podprůměru. 25% ()

Spike86

Je to blbinka s celkem lacinym zpracováním, špatnou titulní písní v podání nějakýho "Xindla", ale nebylo to zase až tak nudné. Na druhou stranu to nebylo ani nějak extra vtipné. Slabé 3* a 50% ()

BLStryker odpad!

Nejsem náročný divák a odpad dávám opravdu jen vyjímečně, ale tahle "komedie" byla tak neskutečně pitomá, že nemůžu jinak. Asi nejvíce mi vadili herecké (ne)výkony a to konkrétně úplně všech. Trapnost nad trapnost a nemyslím tím jen ty jejich tanečky. Chudák Iva Janžurová, komediální ikona 70. a 80. let a takhle na stará kolena dopadne. Opravdu mě v tomto filmu pobavila snad jen ta reklama s Vašutem na Xbox 360, ale za tu jednu hvězdičku tedy dávat nebudu. P.S. Jděte už s tou Evropou 2 do haj*lu! ()

sarianna odpad!

Tohle byla opravdu děsivá podívaná. Nechápu, proč se tyhle filmy vůbec točí. Ještě bych byla ochotná to tolerovat jako televizní rádoby taškařici,ale jako film do kin,, to je hrůza. Co dodat? ()

pájap

tak špatný to nebylo.a když jsme u těch skrytých reklam ,proč na mě při pouhém přihlášení hned vybafne reklama na chlast???? ()

ricky4 odpad!

Film více méně bez myšlenky s dobrým obsazením. Možná byl trochu zdlouhavý. Celkem příjemné na sobotní večer (není potřeba u toho myslet a dávat pozor)... ()

Eisenmann odpad!

Velká tragédie, kromě paní Janžurové nikomu nevěřím charakter, který hraje. Zejména panu Vydrovi role jednoduše absolutně nesedla. Docela mě mrzí, že tak skvělá herečka jako je Iva Janžurová se nechala zatáhnout do takového filmového průseru. ()

randolph

Dalo by se to shrnout do jednoho slova - průměr - film který ani neurazí a ani extra nepobaví, ale pokud to budete brát jako nenáročný oddechový film, tak vás to snad nezklame a Jan Zadražil opět nezklame... ()

Gagin

Jak tohle panebože může jít do kin nechápu. Otřesný, jednu hvězdičku za občasný úsměv na tváři, jinak to nestojí ani za řeč. ()

zdendap

Není to žádný zázrak, nenáročné, ale takové nijaké. Něco tomu chybí, stále jsem si říkal, že paní Janžurová, pan Langmajer, něco se stane, ještě není konec . . . Byl. ()