Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Lukiz

Zábavná komedie se zajímavou zápletkou. Trochu to kazí zlozvyky českých filmů poslední doby jako přehnaný produkt placement a hluché nevtipné dialogy. ()

mufy001 odpad!

Co to je jako za příběh? Co to tam hraje za cimbály? Co to tam zpívá za idiota? A to má bejt jako komedie? Koho napadla taková šílenost? Nesmysly celej film! 0/10 ()

nihiliste

Nenáročná oddychovka, u které nemusíte vůbec přemýšlet a jen si "užívat" některé vtipné situace a všude dávkovanou reklamu. Souhlasím ovšem s názorem, že erotická scéna v podání Sandry Novákové je špatnou volbou v tomto podání, protože se ukázala Kotíkova neschopnost takovou scénu natočit tak, aby byla sexy. ()

andydufrsn odpad!

Celou noc jsem přemýšlel jestli by tenhle film šel okomentovat jiným slovem než tím, které začíná na „píčo“ a končí na „vina“ ale nic výstižnějšího mě nenapadlo ()

Vráťa

Zbytečně se ten film tady shazuje, na to že je docela fajn. Viděl jsem ho dávno, ale pamatuju se, že jsem se bavil a klidně bych koukl znovu. ()

Krastom

Chvíli utrpení, místy nuda. Po většinu času jsem během sledování měl chuť se zabít. Dávám jednu hvězdu za sympatickou Sandru Novákovou. ()