Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

taft

Až na tu příšernou hudbu od příšernýho Xindla, to bylo celkem fajn...prostě průměrná komedie, nad kterou by se nemělo moc přemýšlet, a na zabití letního nudného večera OK. Znovu bych si to už ale asi nepustila. ()

yazik

Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak vše. Znovu už vidět nechci. Hvězdu ani nevím za co, měl to být spíše odpad. ()

Alden_Larson

Stupidní film o stupidních lidech, což by ani tak nevadilo, kdyby měly postavy něco do sebe, cokoli kromě toho, že jsou všichni do jednoho idioti, kromě toho nemají žádné další charakteristiky. Děj mi ze začátku přišel upřímně zajímavý, ale postupem času mě čím dál tím víc nudil. Herecké výkony byyl všechny otřesné, u některých herců mi přišlo, že se ani nesnažili. Prezentace byla hrozně ošklivá, každá interiérová scéna byla příšerně nasvícená a celý film je hrozně kříklavý, barvy jsou tak ostré, že by z toho jednoho začaly bolet oči. Hudba byla nevýrazná a místy otravná. 1/10 ()

collapse

Oddechová komedia, předčila má očekávání, ta však ale nebyla moc velká, takže průměr, zasmát jsem se docela zasmál a pěkně jsem si odpočinul :) ()

TesterX

Nápadem dobrá, ale zpracováním horší komedie. Pár momentů (reklamy) vtipných, ale většina ostatních spíše trapných. Šílený hudební doprovod, nanicovatí herci, bez šťávy, ale s gradací a slušnými zvraty, i když pro mnohé předvídatelnými. Žádný odpad, ale žádná sláva. Slabý průměr. ()

`barocco

Tak tuho rozmyslam nad tym ci nebol skryty zamer tvorcov skrachovat Novu spolu s reklamnymi partnermi ktori sa zjavili ci uz pocas filmu alebo v zaverecnych titulkoch kedze do tohoto malehe televizneho dielka vrazila neuveritelnych, aj pre slusny film postacujucich, 32 milionov ceskych korun. Vsetko podstatatne, preco to nie je film ale len priemerne uplacana televizna zabava ktora svojim impotentnym spracovanim stratila z povodne slubneho nametu takmer vsetko ca sa stratit dalo, uz povedi ostatni.... ()

david666

S přivřenýma očima by to možná mohlo být i za ***. Námět není zas tak špatný - ale i přes vcelku silné obsazení je to herecká tragédie. ()

Ne, fakt od toho nic nečekejte, to je přesně jeden z těch filmů, od kterých nemá smysl nic čekat, ale když vypnete, není to tak zlé, občas se vás něco pokusí probrat, ale předvídatelné a známě vtipy vás zase nenápadně uspí a najednou bude konec. ()

lisma odpad!

Česká komedie jde slovy Mirka T. "Cestou do pekel..." a tenhle paskvil je této cesty zdářním příkladem... Proč ? ()

MarryW

Žádný filmařský výkvět to teda v žádném případě není, ale na druhou stranu to zas až tak šíleně hrozné nebylo. Zezačátku to sice krapet drhlo, ale konec stál za to. Už byly natočeny i větší hrůzy, ale tahleta byla i vcelku milá a vtipná. ()

DonFrolimo odpad!

Taková troškařina. Jak všem hercům zalýzt tak hluboko do prdele, že i takoví, co normálně občas něco uměj zahrát, předvedou neskutečný čurdy. Ale všichni se tam nejspíš bavěj - krom diváka samozřejmě. Kdo dokoukal dostane metál za statečnost. A Xindl kterej se rádoby staví proti takovejmhle sračkám tomu dělá hudbu. Nebo nestaví a vždycky vyznával "pravidla českého kompromisu"? ()