Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

nula87 odpad!

Hodně nepovedený sitcomový díl hodně natažený na hodinu a půl. U některých aktérů (Janžurová, Polívková, Novotný) nerozumím tomu jak mohli na něco takového kývnout, jiní (hlavně Vydra a Nováková) si drží svůj standard a do podobných hovadin se přesně hodí 10% ()

Bonniesgun

Taaaakžeeee... Mám české filmy opravdu ráda, ale tohle je vážně béčko z nejbéčkovatějších!!! Je vidět, že tvůrci se někdy mihli v reklamní branži a že pravděpodobně z televize matně tuší, co to je politika. Možná mají i smysl pro humor a pravděpodobně se někdy stali součástí nějakého milostného mnohoúhelníku. Ale, tak nějak to nestačí. Ve světě to bohužel nefunguje tak, že když jednou letíte charterovým letem jako turista, můžete to letadlo příště pilotovat. A pokud jste si zběžně přečetli něco na wikipedii, taky na to ještě nejste odborník! Tolik dobrých nebo aspoň zajímavých herců a taková srajda! Ach jo! ()

yaqwsx

Brrrrrrrrr. Dobře, trochu seriózně. Musím pochválit výborný námět na takovou pěknou oddechovou crazy komedii. Jeho zpracování je však, jak to říci... ehm. Prostě hvězdička za pár pěkných gagů. ()

Tominni

Až příliš jednoduchá česká komedie, těžko se hledá, co pozitivně vyzdvihnout. Snad jen ta písnčka od Xindla X a občas Sandra Nováková.......... ()

Scandium

Pozor: film neni urcen pro slabsi povahy a osoby s nizkym tlakem...vy ostatni co si chcete postezovat na ceskou kinematografii tak nevidim lepsi film...:D Zase jeden film o tom jak byl zkazen slusny scenar. Bouzel nic jineho mne nenapada napsat, protoze se toho dalo natocit tolik a nenatocilo se v podstate nic. Film zacina velice slusne a po prvnich 15 minutach by dostal hooodne vysoke hodnoceni jenze pak uz se na platne zacina stridat bida s nouzi...a o hlavnim hrdinovi radsi ani nemluvim, neveril jsem mu nic a na konci byl rad ze uz ho dlouho v zadnem filmu neuvidim...;) Pisne xindla x jsou tak jedinou slusne odvedenou praci na filmu...end. ()

miki68cz

Reklamní film nevalné úrovně. Sponzoři si musí drbat hlavu, někteří možná ani netuší jak trapnému projektu dali svoje peníze. Vřele nedoporučuji, hanba české kinematografie ()

Benjik

Někdy si prostě pustím film bez toho, abych se podíval na csfd a názory zdejších géniů. Mohlo by to zkusit víc lidí, možná pak nebudou hodnotit tak strašně ovlivněně. Nebo se nekoukejte na jméno režie a prostě vypněte mozek a zapněte televizi. Nudný večer, zapnu bednu, vidím film se zajímavým názvem, hraje tam Vydra, Janžurka a těžce jebatelná Sandra, hudba Xindl X, ok, zkusím a uvidím. Bylo to dobré rozhodnutí, 85 minut jsem se usmíval/smál, po zbylých 10 jsem si užil příjemnou muzikýnu iXka. Herecké výkony opravdu fajnové, nápad neotřelý, měl jsem komu fandit, na české poměry prostě nadprůměrná komedie s dostatečnou dávkou sarkasmu. Poté si zapnu csfd, čekám minimálně 65% a co nevidím, obrovské množství odpadů a nadávky na Kotíka. To se tady lidi neumí bavit? Většina zřejmě hodnotila z principu, aby šla s davem a dokázala svoji úžasnou intelektuálnost a smysl pro vytříbený humor. Já se ale bavil slušně, slušných 70% a díky nepochopitelnému podhodnocení čtyři hvězdičky. ()

Jaromír

Konec mě moc nepotěšil, došel mi až po filmu :D, ale jinak jsem se skvěle bavil :). Říkal jsem si, že někdy říkat zákazníkovi a nebo šéfovi co člověk chce může být relax. ()

liquuid

Takový český pokus o dobrou komedii, která tolik neurazí jako jednohubka, ale nehledejme v tom žádnou pecku. Lechtivá scéna Sandrušky potěší, ale že by se na bandu pošahanců koukalo nějako super, to fakt ne. Za ten nápad musím ohodnotit alespoň na těch 50%. ()

Jumper

Neuvěřitelná přehlídka komerčních reklam a sponzorů :) Koneckonců příběh točící se kolem reklamní agentruy tomu jen nahrává do karet. Když pominu, že snímek je jednou velkou reklamou, tak se zde objevují i lepší místa s poměrně povedeným, byť ne zcela originálním humorem. Určitě stojí za zkouknutí v nějaký volný večer doma u televize. ()

Wlczak

Když to vezmu z hlediska novějších českých filmů tak mi to přišlo vcelku slušný... Jsou místa kde se opravdu bavil celej sál... ()

jack_scott

Jednoducha serialova oddychovka, bez cehokoliv hlubsiho. Povrchni humor sice taknejak pobavi,ale zadny zazrak to proste neni. Tuctovka jak vysita. Nevim jestli filmy jak otakove dokazou byt komercne uspesne, pokud ovsem ano, ministerstvo kultury by vubec nemolo povolit jejich promitani pred dvaadvacatou hodinou. Riziko demence pri sledovani podobnych "kousku" totiz vazne hrozi vsem, kteri mohou byt vystaveni ucinkum techto exemplaru..... Dam 30% a **,vic ani omylem. ()

Prubner

Asi neřeknu nic nového: Kotík vymýšlí docela dobré komediální příběhy, ze kterých lze mnoho vytěžit. Ale měl by je svěřit nějakému dobrému scenáristovi. Protože on sám těch příležitostí nikdy nevyužije a stalo se to i tady - promarněná příležitost. A jako režisér není o nic lepší. Umí sice vybrat herce, ale to je vše. Film je nudný, neobratně natočený, nemá švih, nemá tempo a vleče se. P.S. Janžurová a Langmajer by si měli lépe vybírat projekty, kterých se účastní. Totéž platí pro Polívkovou, Novotného a Klepla, ti snad takové štěky nemají zapotřebí. ()

George.Camel

Pro mne obrovské zklamání a rozčarování. Jednou se tento film dá vidět, ale podruhé už ne. Nevím čím to je, ale celý film mi přijde doslova trapný - v dialozích, v nápadech, ve všem, a ačkoliv se všïchni snaží ze všech sil, vtip prostě nevykřešou. Bohužel. ()

waltosin

Ničím zajímavý a nudný český film, docela klasika posledních let v české kinematografii! Akorát název filmu se mi líbí. ()

pepad3

Naprosto zbytečně strávená hodina a půl času. Tenhle film mě nezaujal naprosto ničím a nefunguje to od scenáře až po kameru. Nula. ()