Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

cariada

Celkem příjemná komedie, o tom jak najmout neschopný lidi, aby přivedli reklamní agenturu na buben. A důvod, nebot šéfa někdo vydírá, ale ona pravda je přece jenom někde jinde. A když to zaměstnanci zjistí, rozhodnout se šéfa převézt. pohodová oddychovka, která neurazí, ale ani nijak zvlášt nenadchne. ()

WoWoW odpad!

Já si myslel, že hloupých filmů jsem se u nás v Čechách s nástupem seriálů zbavily. Chyba je pravdou, pořád někdo dokáže zplodit film, který vypadá jak další díl VKVéček nebo Ordinace v růžové zahradě. Scénář bych napsal taky, režie podle mě skoro nebyla potřeba a herci, no všichni už mají za sebou určitě lepší role a výkony. Jednoduše odpad jako když tiskne. ()

Elyssea

Bylo by hrozně lehké tomu hodit odpad. Jenže mě se hold líbily ty pitomé reklamy. Celé to stojí na absurdní zápletce a nějakou logiku by v tom člověk ani hledat neměl, ale Kotík se s každým filmem o milimetr zlepšuje. V osmdesáti asi konečně natočí něco dobrého. ()

McLushi

Nebylo to až zas tak špatný, ale hodně mě srala ta úvodní písnička a ten konec byl docela odflinknutej, se šéfem mohli mnohem líp "vyjebat". Takže původní tři hvězdičky, který jsem chtěl dát, měním na dvě. Mírnej podprůměr... ()

Fallen_One odpad!

Že to šlo v kinech je fail sám o sobě. I že se na to místy dalo koukat je alarmující, protože samotná idea filmu je nereálná. Ale prostě v rámci zlepšování kvalitní úrovně českých filmů nemůžu dát nic jiného. ()

pakobylka

----- " ... Jestli nechceš bejt věčně mimo mísu, nauč se pravidla českýho kompromisu …“ ----- Xindl X vystřihl svým specifickým, výstižným a pro mě velice přitažlivým stylem úvodní píseň - a rozjela se komedie i na české poměry neobyčejně střelená a zároveň mírně, ale roztomile dementní. A taky maximálně zábavná, provokující … a hlavně odolná - proti všemu … :-)) ()

zette

Diky neskutecnemu mnozstvi reklam si na sebe film musel vydelat drive, nez sel do kin. Zadne umeni nehledejme, par slusnych scen se zde ale najde a na tu bidu, co se zde toci to neni uplna katastrofa. ()

KajusaK

Velice zajímavý český film. Dávám 3* průměr , film mě opravdu zaujal. Pěkný příběh,herci přijatelní. Sandra Nováková byla skvělá. ()

Baker

První hodina se mi docela dost líbila.Je to tak debilní, až je to zábavné. Jenže pak se začne něco dít, stupidita scénáře se přesune do ještě neprobádaných končin a zábava jde do kelu. Škoda, mohlo to být solidní GP. ()

otík

Ačkoliv to jistě je docela jednoduchý a obyčejný film, já jsem se docela bavil, především úvodních 15 minut jsem se vskutku nasmál a i zbytek filmu nebyl nijak uvalený. Film ani zdaleka nedosahuje "kvalit" Kameňáků a zaslouží si solidní hodnocení. A partička kolem šéfa, který má za úkol přivést firmu k bankrotu, se velmi činila a byla zdrojem nejedné vtipné scény. Já jsem s výsledkem spokojen. Hudba: Tomáš Polák ()

Radiq

No jo, no... když už nic, tak aspoň že ti herci jsou dobře vybraní ksichti, většinou moji oblíbení. ()

kocik1

Když se sejde blbec s blbem, společně si hodí hrbem, no a vznikne polovičatý blbý film, u kterého jsem se ale v několika momentech srdečně zasmála. Těžko říct, zda té blbosti nebo dobrému vtipu. ()

ing.Frosty

Newim, jestli mám v mozku nějaký zkrat, zda sem někdy v minulosti prodělal lobotomii nebo mám tak zvrácený vkus, ale všechny ty absurdní scénky, reklamy a "herecký" výkony mi místy přišly zábavnější než druhý díl Pařby ve Vegas. Nemůžu uvěřit, že sem něco takovýho napsal ..... ()

ecceHOMMO

Tak neviem, tušim som dáky divný.....bo ja som sa príjemne bavil pri sledovaní tohoto nenáročného, milého i vtipného snímku ktorého čaro sa nedostaví hneď, ale treba si chvíľočku počkať.....nie je to veľdielo, nie je to film s dákou hlbokou pointou či myšlienkou....ale vždycky nejde len o toto....ja to vidím ako ideálny film na rozptýlenie a oddych. ()

Mrkvič

Když ted koukám, co už Martin Kotík natočil, tak je mi všechno hned jasné. Všechno (a je toho hodně málo), co se ve filmu povede, je zapadlé v moři trapnosti a špatných hereckých výkonů. Doufal jsem, že režisér Pánské jízdy si najde úplně jiné povolání, ale ono nic. Mizerní herci v čele s příšerným Zadražilem občas udělají nebo řeknou něco vtipného, ale v jejich podání je to stejně příšerně trapný. Iva Janžurová má takové repliky, že tam už by to nezachránil vůbec nikdo. No a herci, od kterých se dá něco čekat, co pouze v epizodních roličkách, které nemají ani pořádný štěk, takže vůbec nechápu, proč na jejich místě nebyl někdo neznámý. ()

Sfinkter

Jedná se o nejlepší film Martina Kotíka, na který bych se upřímně podíval znovu. Nechápu, proč Jan Zadražil tolik používal grimasu Jirky Macháčka a jednou se hodně podobal Mikulášovi Křenovi v Samotářích. Asi jen podvědomí :) Originální nápad, moc umělý konec. Ale smál jsem se, hurá. Budu si ale pamatovat asi jediné - zdá se, že Michal Hruška má talent. ()

LordSnape

Film je prvních třicet minut docela solidně vtipný, když tam nastoupí ta parta dementů, co navíc pěkně přehrává nebo neumí vůbec hrát, ale pak s prozrazením přichází Kotík vlastně i o celou pointu a už se veze. Ze všech aktérů umí hrát asi jen Langmajer, kterýho moc nemusím, ale tady se mi jako jediný zamlouval. ()