Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

kritička

Základní myšlenka byla celkem zajímavá ... nechat zkrachovat firmu pomocí bandy looserů. Jenže oni ti looseři se dokázali vzchopit a firmě vydělat peníze. Jediný co mi tam kazí obraz je Kadlčková a místy velmi špatné dialogy .... ()

pokyy odpad!

U české kinematografie už mě nic nepřekvapí..bohužel až do teď. Neuvěřitelné, co se dá u nás "natočit". ()

Oswaald

videl jsem to sice znacne opilej, ale musim rict, ze se mi to pomerne libilo. zadrazil teda nic moc nehral, ale vydra a vancurka byli paradni. jo a film bych ustrihnul pred tou radoby erotickou scenou. byla zcestna a navrch tam nebylo nic videt. ()

Lenny&Carl

Četl jsem originální scénář a ten byl vtipný. Zápletka mi nepřipadala špatná. Takže kde je problém? Budou to peníze? Popravdě řečeno, dlouho sem neviděl tak lacinou televizní kameru v celovečeráku jako je tahle, přitom si myslím, že se s tím dalo pohrát. Zvolená hudba tomu taky dvakrát nepomohla, spíš tou drsnou slupkou vás nasere než pobaví . Co se týče děje: Mám-li film o tom, jak ochotník hraje bose, myslím si, že se z toho dalo vyždímat mnohem více gegů a malinko to téma posunout. Dost keců! Myslím, že není těžší žánr, než mainstreamová komedie. Všichni ti rádoby intelektuálové, co točí dnes filmy jako Tajnosti Alice Nelis, se jenom schovávají. Tohle je žánr! Někdy se povede, někdy ne. Každopádně to není žádná zbabělá česká schovávačka, která je mixem několika žánrů a když se pak na to nedá dívat, tak se to nemusí prezentovat jako chyba diváka, že je tupec, který to nepochopil. Žánr je čistá hra a za to má u mě Kotík respekt. ()

Fujin

Komedie, kde mi herecky prijemna nebyla ani jedina postava ba hlavni Jan Zadrazil me primo iritoval. Zpracovani nametu je dementni, vetsina scen mimo a nektere vic nez je zdravo (napr. tanec pracovniho tymu po "uspechu"). Ale nutno dodat, ze tohle ma byt komedie a ja se i parkrat zasmal. Prezil jsem to taky kvuli Sandre Novakove, krasne to stvoreni. ()

Blood311

Já vás nepobírám. 90% z Vás v tom hledá jenom chyby. Zkuste v tom hledat ty kladný body filmu, dyť tak strašný to nebylo, já sem se celkem pobavil ()

MAKITA

po pár minutách jsem to vzdal.. hodnotil bych tak mínus jedna hvězda, ale jelikož sem to nedokoukal nemůžu hodnotit, každopádně po druhé si to nepustím.. ()

shagisson odpad!

Nepochomím, jak někdo může natočit takovou neskutečnou krávovinu. Ale co ještě více nepochopím, to je to, jak může Janžurová, když si přečte scénář, hrát v něčem takovém. Nicméně je fakt, že se na Sandru Novákovou dobře dívá. ()

mfanta

35% - Na Kotika je to jeste pomerne slusne. Nicmene, pribeh/zapletka, herci (do jednoho - snad krome Vydry) dost hrozne ci hrozni! Zato je tam ale product placementu na deset filmu dohormady. ()

JuRoot odpad!

Chcel som nájsť niečo pozitívne na tomto filme... ale moja alergia na reklamu, ktorej je tento film plný (viac, než by bolo dobré) mi nedovoľuje. ()

M4rty5

Z tématu se dalo vytřískat mnohem víc. Product placement mi ve filmech nevadí, protože myslím že se dá celkem dobře ignorovat, ale je pravda že tady je ho až moc. Vy nám taky šéfe bych přirovnal k 95 minutám seriálu Ulice se zápletkou ( Především co se týče hereckých výkonů ). U filmu se občas i zasmějete ale to jen opravdu vyjímečně. ()

Barney

Slabší kousek, ale dokoukat se to dalo. Více humoru by neuškodilo, na to, že je film označován jako komedie, ho tam bylo trochu málo. Dvě hvězdičky dávám hlavně za slušné výkony Jana Zadražila a snad nikdy nezklamavší Ivy Janžurové. I když při pohledu na rádobyherečku Dominiku Kadlčkovou jsem měl nutkání sáhnout málem po odpadu... ()

Umělec

Jediná, kdo se nemusí za tento film stydět je Sandra Nováková, která jediná něco zahrála. Jinak opravdu po všech stránkách děs běs ... 10% ()

Lkprak

Chtělo by se napsat "základní námět dobrý, realizace hrůza". Ta zůstala tak na desetině cesty. Zejména od chvíle, kdy ona "banda blbečků" zjistí, že všechno jinak a snaží se svého šéfa převést, se jen vrší otázky. Jak to dělají? Kdo jim pomáhá? Jak se jim to podařilo? Místo detailního popisu, kde by byl prostor pro vtip i drama, vidíme jen jakési náznaky, že snad dělají nějakou reklamu, před šéfem se flákají a po nocích makají, ale pořád není jasné co dělají a jak to dělají a nedozvíme se to ani ve chvíli, kdy nechají schválně zkrachovat špatnou firmu. Celý film trpí ale i jinými nedostatky. Vtipů je pomálu, snaha udělat si legraci z reklamního průmyslu vyznívá do prázdna, místo toho je tu plno product placementu, moc se kecá a řeší. To vede i k některým rozpačitým hereckým výkonům. Třeba Iva Janžurová by viditelně chtěla hrát, jen jaksi ne ní co, to samé pan Vydra. ()

Petrisoff

Novodobé české film mě až na pár vyjímek nebaví a tento film je toho příkladem, jedinné co se dá u tohoto filmu vyzdvihnout je role, kterou obdržela paní Janžurová, která mě svým zapisováním na stroji pobavila :) 15% ()

JARDAHONDA odpad!

Vy nám, taky šéfe : Ani veliká reklamní bublina tento mrtvý snímek nezachránila. Sorry všem ve fanklubu, ale nemohl jsem jinak !! ()

corax8

Opravdu je to špatné. Jedna hvězdička je asi za dvoje zasmání. A za to , že jsem neměl v průběhu chuť rozkopat televizi. Což se mi u odpadových filmů stává běžně. ()