Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

'Víte mám několik titulů a chodila jsem na nejednu hodně drahou školu, každopádně vám nežeru ani slovo z toho co jste mi tu předvedli:D.' Ale já jím to žeru a hodně! To už vážně nemůže mít romantická komedie nad 75%? Vždyť to bylo tak hezké:)... Jak to, že je Cameron stále tak krásná? A kde se poděl ten Kutcher co neumí hrát? Mě to celé velmi příjemně překvapilo. Přišla mi i docela zajímavá zápletka, která teda později šla spíš bokem, ale to je jedno:). Rozhodně ani nemůžete počítat s tím, že by se na konci něco neposr*lo, to je prostě klasika:). Také mimo ústřední dvojici se nedá mluvit o nějakém hereckém výkonu, protože ostatní jsou jen kašpaři do počtu. Já jsem ale od filmu něco požadoval a to jsem dostal (4 hvězdy) a dokonce mě mile překvapil prostředím, hezkými postavičkami s úsměvem na tváři, ztvárňující hezké charaktery a v hezkém příběhu (5. hvězda). Neříkám, že je to trhák, ale je mě prostě úplně u pr*ele, že to není namakané jak Pán prstenů nebo Matrix!!!(16.1.2011)

"Láska zvítězí nad lstí a nenávistí..." Zábavná komedie o snad věčném souboji opačných pohlaví nepřináší nic, co by už tady nebylo. Setkávají se v ní "Mary" - ehm Cameron Diaz, ne které i přes přibývající vrásky stále něco je a "Vůl, co nevěděl, kde má káru" Ashton Kutcher. Chemie mezi těmi dvěma funguje skoro dokonale. Diaz v roli emancipované ženy, co bez plánu nedá ani ránu. Neplánovaně ovšem narazí ve Vegas na týpka, co je nejen neomalený, drzý a vhodný tak akorát na jedno použití. Kutcherovi role sedí a tak jak ve svém pořadu "Punk'd" svého času na MTV vytáčel cebrity z branže, tady vytáčí po zbrkle uzavřeném manželství Cameron. Ještě k tomu, když ti dva vyhrají 3 miliony a nechtějí se rozdělit. Já čekal, co si ti dva zase vyvedou. Vtípky baví, ti dva si to ve svých rolích užívají a tak ani tak nevadí, že občas spojení romantiky s bláznivou komedií zaskřípe. Vhodně zvolené písničky dodávají ten správný šmrnc a tak přiměřená stopáž uběhne jako voda. Povedené.(18.9.2008)

Do kina bych na to určitě nešel, ale jako slušná zábava na jeden večer mi to posloužilo dokonale. Jasně, neni to žádná bomba a zvlášť křišťálově průhledný konec musí hodnocení srážet dolů, ale na druhou stranu jsem se nejednou solidně zasmál. A to bylo přesně to, co jsem hledal a očekával. Ashton ani Cameron mi nejsou nějak extra sympatičtí, ale zde mi to nijak neznechucovali a za to jim na dálku dík. 70 % Oblíbená část- způsob Roba Corddryho jak si v hotelové recepci chladit oči(9.7.2010)

Jedna z dalsich blaznivych romantickych komedii. Chvilkami som sa musel smiat, ako si hadzali Cameron Diaz a Ashton Kutcher obrazne povedane polena pod nohy. Pacili sa mi na zaciatku videoklipovo dostrihane zabery z Las Vegas a vyber pesniciek mi akurat zlepsil naladu. Takze dobre na pobavenie, ale ako casto a rad pravidelne pisem, netreba mat velke ocakavania. Zatial sa mi s Cameron Diaz v zanri romantickych komedii najviac pacili PRAZDNINY (2006).... 04.06.2008 ________ Cameron Diaz - (Joy McNally) +++ Ashton Kutcher - (Jack Fuller) +++ Treat Williams - (Otec Jacka Fullera) +++ Queen Latifah - (Dr. Twitchell) +++ Rob Corddry - (Hater) +++ Lake Bell - (Tipper) +++ Jason Sudeikis - (Mason) +++ Produkcia: Shawn Levy +++ Hudba: Christophe Beck +++ (Videl v kine 03.06.2008) +++(4.6.2008)

Klasická romanťárna, kde se hlavní hrdinové stejně zamilují. Námět byl jasný hned od začátku, ale že se k tomu film dokope až po poměrně vtipném intermezzu, to jsem nečekal. Hlavně úvod společného soužití překvapivě zábavné Diaz a roztomilého trotla Kutchera byl místy vtipný až k slzám. Výborná oddychovka, která zabaví i přinese krapet té romantiky, ale víc od toho rozhodně nečekejte. 70%(25.12.2011)

• Cameron Diaz

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)