poster

Mejdan v Las Vegas

 • USA

  What Happens in Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc vo Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc v Las Vegas

 • Velká Británie

  What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Naprosto nenáročná, příběhově jednoznačně nalajnovaná oddychovka, která splní celkem slušně účel nenásilně zabavit a tu a tam přídat i nějakej dobrej vtípek, ale pravda, těch fakt moc nebylo, nicméně Cameron, ač už neni nejmladší, je pořád kočka a Ashton Kutcher byl pro tuhle komedii přesně ten potřebnej pohodovej týpek, kterej film zjednodušil a uvolnil. Mejdan v Las Vegas je prostě přesně takovej ten typ filmu, kerej sice nenadchne, ale zároveň se nedostaví pocit, že byla chyba si to pustit.(28.6.2008)

 • Enšpígl
  ****

  Docela mě rozesmálo, jak tady jeden po druhým sborově opakuje, že Cami je na podobný filmy stará a ošklivá. Cami na mě totiž ve filmu působí naopak velmi svěže a mladě a že je to stále těžce pichatelná bréca o tom nemá cenu ani polemizovat. Především je to, ale ženská s úžasným komediálním talentem, bez kterýho by tenhle film stál za hovno. Až někdo bude chtít natočit nevtipnej film, určitě do něj obsadí pár přemoudřelých sucharů z csfd a velkolepá nuda bude na světě. Každýmu kde se chce pobavit a nečeká, že film vynalezne lék na aids vřele doporučuju.(24.5.2010)

 • TeeAge
  ***

  Mal som pocit že to trvá večne. Zaujímavé na tom však je, že som sa vôbec netrápil. A to len kôli tomu, že Cameron je mojím ženským ideálom z dedstva (vtedy bola ešte...) a Ashton je skvelým a simpatickým hercom. Okrem toho je to však ohrané a predvídateľné, s pár originálnymi vtipmi a gagmi, ktorých je však málo na to, aby to bolo nadpriemerné. Hmm, tretia len preto, že moji dvaja obľúbenci si zahrali v jednom filme. Také už asi (bohužial) nebude.(7.1.2009)

 • Praxis
  ***

  Klasická romanťárna, kde se hlavní hrdinové stejně zamilují. Námět byl jasný hned od začátku, ale že se k tomu film dokope až po poměrně vtipném intermezzu, to jsem nečekal. Hlavně úvod společného soužití překvapivě zábavné Diaz a roztomilého trotla Kutchera byl místy vtipný až k slzám. Výborná oddychovka, která zabaví i přinese krapet té romantiky, ale víc od toho rozhodně nečekejte. 70%(25.12.2011)

 • blackrain
  ***

  Co se stane ve Vegas, mělo by tam také zůstat. Ono by také zůstalo, když by jste nepili jako duha, neoženíte se nebo nevdáte a pak ke všemu nevyhrajete překvapivou sumu peněz. Od začátku bylo jasné jak všechno tohle martirium dopadne. Jedna se vzdá peněz ve prospěch druhého a druhý zjistí, že nemůže bez jedné žít. Co s tím tedy udělat?(6.4.2010)

 • - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

 • - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

 • - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace