Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

Trailer 2

ScarPoul

Typická romantická komédia, ktorá nie je ničím výnimočná a ktorá si ani nezasluhuje 4* to značí nadpriemerný film, aj keď všetci vieme, že tento film je jednoduchý priemer, tuctovej americkej spoločnosti, ktorá tieto a podobné filmy vyrába ako na bežiacom páse, len preto aby si cieľové publikum - čo sú šťastné páry - užili trocha tej romantiky, ktorá začne tou krásnou a pohodovou v kine a skončí vášnivou a veď vy viete akou onou doma:D Lenže napríklad oproti veľmi sladkému a nesympatickému ako stratiť chlapca do desiatich dní, je tento film okorenený naozaj výbornými situačnými vtipmi, ktoré vôbec nevyznievajú trápne aj keď teda musím uznať, že občas sa nevyhnú samoúčelnosti. Cameron Diaz je veľmi roztomilá a s týmto filmom som si zaspomínal na časy, kedy som o nej bezhlavo sníval každú noc a naopak Ashton Kutcher je u mňa simpaťák číslo jedna. Film pôsobí nenútene a dynamicky, má veľmi peknú hudbu a spája všetky filmárske prvky do jedného podareného celku, ktorý síce má nejaké tie chyby, ale aj veľmi malý počet hluchých miest a to že hrdinovia sú vám sympatický hovorím ako o veľkom pluse. film ktorý si hodnotenie nezaslúži, ale ja mu ho dám, pretože aj takéto filmy treba. ()

robbiee

[imdb: 5.9/10] | me: Bieda. Dej nemá hlavu a pätu. Mnoho veci je absurdných až priam urážajúcich divákovú inteligenciu. Nebyť hoci len maličkého (ale predsa) počtu frkov šlo by o totálnu somarinu bez vtipu. Takto je mi ľúto, že herci nemali ani len trošku priestoru na akési hranie, pretože všetko už vopred pochoval debilný scenár a zlá réžia. ()

Kaka

Další z kvanta. Ničím nevyčnívající, ničím nepřekvapující navoněná pohádka pro (skoro) dospěláky. Cameron Diaz bude hrát naivní holčinu snad do padesáti a Ashton Kutcher taky není takový cukrouš jak by se mohlo na první pohled z fotek zdát. Nicméně komediální talent a schopnost pro relativní improvizaci mu upřít nemohu. Ovšem o čem to je opravdu snad raději ani vědět nechtějte. Snaha o originalitu někdy vyznívá do ztracena, specielně když má scénář tunu hloupých scén. Lépe uděláte, když si pustíte Svatbu mého nejlepšího přítele. Ta je minimálně o jeden inteligenční stupeň výše. ()

dawe04

Přes velikou nedůvěru se tenhle mejdan celkem povedl! Pravda, občas trochu zředěný, jindy přeslazený, Kutcher je stále nesnesitelný idiot a Cameron ani pod tří metrovou vrstvou make-upu už není tak roztomilá jako kdysi. Pokud pánové dáte padáka svému mozku a vy dámy kopačky tomu svému, budete se docela dobře bavit. Ať začne mejdan! ()

castor

Tak si to shrňme.. Tihle dva – Joy a Jack – si v „městě hříchů a hazardu“ hojí za zvuků slušného soundtracku své nedávné bolístky, což má spravit pár drinků, bujarých tanečků a jedna „novomanželská“ noc. Ráno se totiž proberou čerstvě oddáni, jsou v šoku, následuje hádka a světe, div se, na výherním automatu naskáčou tři miliony dolarů. Ti dva tak nějak spolu vyhráli ranec peněz, vše skončí u soudu a jeho výsosti z jiné galaxie je odsoudí k pokusu o manželství. Mohl to být s přivřením všech očí sympatický „tah“, ale.. Téma „od nenávisti k hluboké lásce“ tu už mnohokrát bylo, Válka Roseových taktéž, a tak se tahle těžkopádná a obnošená variace musí spolehnout na nehorázně tupé scénky, které občas vykouzlí nějaký ten závan úsměvu, ale jinak jsou jen předvídatelné, mechanicky trapné, potenciálně vtipné momenty odplouvají do ztracena (úvodní sekvence kopaček na narozeninové party) – a toho magora, co hrál Jackova kamaráda-právníka, bych nekompromisně hodil lvům. Stále nevyhaslý sex-appeal Cameron Diaz září jaksi do ztracena, Kutchera, neschopného udělat grimasu, aniž by přehrával, je mi upřímně líto a pozice skladníka by pro něho byla lepší volbou. No, kdybych měl vyslovovat podobný žvásty jako všichni zúčastnění, asi bych se studem propadnul. Režisér Tom Vaughan je břídil, co se velkým obloukem vyhýbá termínům jako je dobrý nápad!! Neiritovalo mě to jako My Boss's Daughter, proto ty dvě **.. Teen Choice Awards se už přesto třesou.. ()

• Rozpočet: 35 milionů amerických dolarů. Tržby v USA za první víkend 20,2 mil. Celkové tržby v USA: 80,3 mil. (Káronoš)
  • Natáčelo se v New York City (New York, USA) a Las Vegas (Nevada, USA). (BMW12)
  • Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)