Mejdan v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

• Doudis19

První polovina filmu je docela svěží, nabitá slušnými gagy a komickými situacemi. Rob Corddry se mi začíná čím dál víc zamlouvat, svým perverzním a nekompromisním humorem. Druhá polovina je, jak už to tak bývá, přehlídkou klišé, bez jakéhokoli nápadu a film tak spláchne z paměti i jedna obyčejná noc, a to ani nemusí být tak divoká..(15.8.2010)

Mal som pocit že to trvá večne. Zaujímavé na tom však je, že som sa vôbec netrápil. A to len kôli tomu, že Cameron je mojím ženským ideálom z dedstva (vtedy bola ešte...) a Ashton je skvelým a simpatickým hercom. Okrem toho je to však ohrané a predvídateľné, s pár originálnymi vtipmi a gagmi, ktorých je však málo na to, aby to bolo nadpriemerné. Hmm, tretia len preto, že moji dvaja obľúbenci si zahrali v jednom filme. Také už asi (bohužial) nebude.(7.1.2009)

Přesně takhle si představuju naprosto průměrnou komedii. Pár dobrých fórků, hodina a půl obstojné zábavy, zajímavé herecké jména... Co na tom, že Cameron není už nejmladší, Ashton po Osudovém doteku zapomněl hrát... Who cares? Tohle je průměr nejprůměrovanější - v dobrém slova smyslu - který se hodí k vypnutí a odreagování po téžkém dnu.(26.5.2008)

Tak tento film mi sedl a velmi se mi líbil. Je to o tom, když ON vhodí JEJÍ čtvrťák do automatu a vyhrají nehorázný prachy. Ne ani tak dějově, i když to nebyl špatný nápad, je však od začátku předvídatelný, ale spíše po stránce herecké, protože Cameron a Ashtonovi tyto role opravdu sedly. A samozřejmě spousta skvělých a trefných hlášek, ze kterých jsem já osobně opravdu uchcával. Takže veliké překvapení a naprostá spokojenost.(15.2.2010)

Mejdan v Las Vegas se zdá býti ideálním "party filmem" pro mladistvé, rozjařené publikum. Pro mě osobně byla tato komedie příliš "urbanizovaná," americky povrchně rozjuchaná, pozlátkovská a jakási celá "ulepená" Hollywoodem. Cameron a Ashtonovi to spolu sedělo. Naprosto mě však zneklidňoval vzhled pokožky hlavních postav, který se podobal přesmažené klobásce. Zvláště v případě Cameron. No nic:) Ale i tak mě tato divoká jízda dokázala docela úspěšně zabavit. A až na nějaké "slabší drobnosti", co se týče především "rádoby vtipně nevkusně amerických" dialogů, jsem Mejdan v Las Vegas přežila bez úhony:)(4.12.2011)

• Cameron Diaz

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)