poster

Mejdan v Las Vegas

 • USA

  What Happens in Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc vo Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc v Las Vegas

 • Velká Británie

  What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Smál jsem se od začátku téměř do konce, komedie s Ashtonem Kutcherem mám moc rád a tahle na sto procent splnila má očekávání. Výborně jsem se bavil a to je hlavní úkol komedie, rozesmát a pobavit. Cameron Diaz už sice není Mary, ale pořád se na komedie tohohle typu hodí. A věta "Budu dělat nic a budu šťastný, než abych dělal něco, co mě nebaví" se mi velmi zamlouvá. VEGAS, VEGAS, VEGAS!!!(24.9.2008)

 • ladko
  ***

  “Her candles smells awesome!” Romantika síce poriadne nefunguje(ako v drvivej väčšine romantických komédií, takže to už ani za zápor nepovažujem...), ale zato humor áno. Kutcher sa do takýchto rolí proste hodí a drží film pohromade. Plus právnik nemal chybu. Ale v momentoch to bolo poriadne pritiahnuté za vlasy a neuveriteľné, že mi to až liezlo na nervy. Ale ako oddychovka(ak má človek rád tento typ filmu...) uraziť snáď nemôže.(11.10.2008)

 • Laxik
  ***

  Ale jo, docela sympatická romanťárna, která sice jede podle oblíbený hollywoodský šablony, ale člověk se zasměje a Cameron prostě umí. Nebýt toho konce, kterej byl ještě klišoidnější než zbytek filmu, a k tomu byl značně přesdržkoidnější, byly by to čtyři. // Skvělý komentář tady předvedl Enšpígl...(6.12.2011)

 • moviesfan
  **

  Stále stejné věci, které se v těchto filmových žánrech objevují. Jak tématem, tak i zápletkami a stejně tak i závěrem. Přesto to není špatný film. Teda přesněji řečeno romanticky laděná komedie. Velkým plusem je, že se ve snímku objevují sympatičtí herci. Občas se zadaří i vtipné momentky. Film je čistým průměrem.(8.11.2008)

 • kingik
  ***

  Tak tohle je ta typická komedie, která se vám líbí, a ani nevíte proč. Duo Kutcher a Diazová jsou ve svých rolích až nesnesitelní, ale na druhé straně, kde by byl film bez nich. Vtipy jsou rozdílné kvality a nejsou nijak originálně pojaté, ale většinou vyplynou ze situace. Je to milá komedie, ze které si po jejím skončení nebudete nic pamatovat a v jejím průběhu se nudou neukoušete. 60%(17.1.2009)