poster

Mejdan v Las Vegas

 • USA

  What Happens in Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc vo Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc v Las Vegas

 • Velká Británie

  What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  *

  Ani se mi k tomuhle filmu nechce moc psát. On dostane padáka, ona kopačky, jedou to zapít do Vegas, ožerou se tolik, že se vezmou, on navíc ještě vyhraje tři milióny na automatu, ale s jejím čtvrťákem. Ona chce půlku, soudce jim řekne, že za půl roku to vyřeší. Oni se nesnáší, dělají si naschvály, on je hnusné prase, kterého bych vyhodil z okna, ona je pořád jenom kostra s trochou kůže. no a jak se tak dlouho nasírají, tak jim dojde, že se vlastně milují. Já nevím, ale stokrát víc jsem se bavil u filmu "Red", a to vlastně vůbec není komedie v první osobě. Z takových filmů jako "Mejdan ve Vegas" mám prostě osypky. Herci si pěkně vydělají, divák dostane stejnou přidanou hodnotu, jako kdyby si četl hodinu a půl vtipy na internetu (možná ještě méně), ale navíc za to musí utratit peníze. Tak ale k žehlení dobré, když jste s partou a chcete mít nějakou blbou kulisu, taky ujde. Víc se mi k tomu fakt nechce říkat. Tenhle film vám splyne s dalšími "srandami" jako "Šťastný Nový rok" nebo "Vrahouni". Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/12/motocyklove-deniky-proposition-v-zajeti.html(2.3.2013)

 • Rosana
  ***

  Musím se přiznat, že jsem se na tento film koukala omylem, ale po chvíli se mi zalíbil a nakonec bych řekla, že vlastně nebyl až tak blbý. Prostě romantická komedie, u který víte, jak to dopadne, ale i tak se bavíte. Mám ráda pohádky :) -> napsala 12.2009 Teď jsem ho zase viděla a je to dobrý film plný vtipných gagů. (7. 2016)(19.12.2009)

 • Damiel
  ***

  50 % - Průměrný hollywoodský komediální vývar, ve kterém necschází absolutně nic ze všech trapných berliček, pod nimiž se tyhle filmy potácí - umělí hrdinové, jejich trapní kamarádi, s nimiž se vztahové problémy řeší nejlépe v posilovně (tady u boxovacího pytle), předvídatelné "zvraty" a očekávaný konec. Jednou stačilo.(15.6.2008)

 • MISSha
  **

  V žánru "romantická komedie",jde jen o další ohranou verzi rádoby nesnášenlivosti obou protagonistů ,naschválů až po zamilování a Happy end. To se mi lépe jeví mnohem lepší,podobný snímek "Jak ztratit kluka v deseti dnech".Cameron Diaz (nadabovaná příšerným hlasem Michaeli Kuklové) a Ashton Kutcher tu předvádí svůj velice průměrný standart.Hodně slabé dvě hvězdičky.(23.8.2009)

 • viperblade
  ****

  Cameron Diaz že se do tohoto filmu nehodí? Ale jděte někam, lepší že tu byla ona, než aby obsadili nějakou 18-letou neherečku alias "za mě to řekne můj mejkap a sexy tělo, je fuk že neumím hrát". Cameron JE sexy a o tom, že má komediální talent jsme se přesvědčili už dávno. Normálně za 3 *, ale protože Cameron je prostě kráska a navíc (kdo by to byl řekl), moje oblíbenkyně, zvedám nahoru.(2.1.2009)

 • - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

 • - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

 • - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace