Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Typická romantická komédia, ktorá nie je ničím výnimočná a ktorá si ani nezasluhuje 4* to značí nadpriemerný film, aj keď všetci vieme, že tento film je jednoduchý priemer, tuctovej americkej spoločnosti, ktorá tieto a podobné filmy vyrába ako na bežiacom páse, len preto aby si cieľové publikum - čo sú šťastné páry - užili trocha tej romantiky, ktorá začne tou krásnou a pohodovou v kine a skončí vášnivou a veď vy viete akou onou doma:D Lenže napríklad oproti veľmi sladkému a nesympatickému ako stratiť chlapca do desiatich dní, je tento film okorenený naozaj výbornými situačnými vtipmi, ktoré vôbec nevyznievajú trápne aj keď teda musím uznať, že občas sa nevyhnú samoúčelnosti. Cameron Diaz je veľmi roztomilá a s týmto filmom som si zaspomínal na časy, kedy som o nej bezhlavo sníval každú noc a naopak Ashton Kutcher je u mňa simpaťák číslo jedna. Film pôsobí nenútene a dynamicky, má veľmi peknú hudbu a spája všetky filmárske prvky do jedného podareného celku, ktorý síce má nejaké tie chyby, ale aj veľmi malý počet hluchých miest a to že hrdinovia sú vám sympatický hovorím ako o veľkom pluse. film ktorý si hodnotenie nezaslúži, ale ja mu ho dám, pretože aj takéto filmy treba.(30.5.2009)

Jedna z dalsich blaznivych romantickych komedii. Chvilkami som sa musel smiat, ako si hadzali Cameron Diaz a Ashton Kutcher obrazne povedane polena pod nohy. Pacili sa mi na zaciatku videoklipovo dostrihane zabery z Las Vegas a vyber pesniciek mi akurat zlepsil naladu. Takze dobre na pobavenie, ale ako casto a rad pravidelne pisem, netreba mat velke ocakavania. Zatial sa mi s Cameron Diaz v zanri romantickych komedii najviac pacili PRAZDNINY (2006).... 04.06.2008 ________ Cameron Diaz - (Joy McNally) +++ Ashton Kutcher - (Jack Fuller) +++ Treat Williams - (Otec Jacka Fullera) +++ Queen Latifah - (Dr. Twitchell) +++ Rob Corddry - (Hater) +++ Lake Bell - (Tipper) +++ Jason Sudeikis - (Mason) +++ Produkcia: Shawn Levy +++ Hudba: Christophe Beck +++ (Videl v kine 03.06.2008) +++(4.6.2008)

"Láska zvítězí nad lstí a nenávistí..." Zábavná komedie o snad věčném souboji opačných pohlaví nepřináší nic, co by už tady nebylo. Setkávají se v ní "Mary" - ehm Cameron Diaz, ne které i přes přibývající vrásky stále něco je a "Vůl, co nevěděl, kde má káru" Ashton Kutcher. Chemie mezi těmi dvěma funguje skoro dokonale. Diaz v roli emancipované ženy, co bez plánu nedá ani ránu. Neplánovaně ovšem narazí ve Vegas na týpka, co je nejen neomalený, drzý a vhodný tak akorát na jedno použití. Kutcherovi role sedí a tak jak ve svém pořadu "Punk'd" svého času na MTV vytáčel cebrity z branže, tady vytáčí po zbrkle uzavřeném manželství Cameron. Ještě k tomu, když ti dva vyhrají 3 miliony a nechtějí se rozdělit. Já čekal, co si ti dva zase vyvedou. Vtípky baví, ti dva si to ve svých rolích užívají a tak ani tak nevadí, že občas spojení romantiky s bláznivou komedií zaskřípe. Vhodně zvolené písničky dodávají ten správný šmrnc a tak přiměřená stopáž uběhne jako voda. Povedené.(18.9.2008)

Scénář i závěr děravý jak naše legislativa, ale jinak slušná pohodovka, která nenudila. Cameron je opravdu zábavná a Kačer se snaží, seč může, nebýt jen přívěskem Brusovy exmanželky. :-) Nej scény - firemní víkend - Cameron v koktejlkách a Ašton v šik obleku se zářícíma trnkama (tudy vede cesta!) - mohlo jich být víc.(13.1.2011)

Přesně takhle si představuju naprosto průměrnou komedii. Pár dobrých fórků, hodina a půl obstojné zábavy, zajímavé herecké jména... Co na tom, že Cameron není už nejmladší, Ashton po Osudovém doteku zapomněl hrát... Who cares? Tohle je průměr nejprůměrovanější - v dobrém slova smyslu - který se hodí k vypnutí a odreagování po téžkém dnu.(26.5.2008)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)