Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Klasická romanťárna, kde se hlavní hrdinové stejně zamilují. Námět byl jasný hned od začátku, ale že se k tomu film dokope až po poměrně vtipném intermezzu, to jsem nečekal. Hlavně úvod společného soužití překvapivě zábavné Diaz a roztomilého trotla Kutchera byl místy vtipný až k slzám. Výborná oddychovka, která zabaví i přinese krapet té romantiky, ale víc od toho rozhodně nečekejte. 70%(25.12.2011)

Hollywood má určite akési sáčky s rovnakými guličkami pre každý možný žáner. Keď doň siahnete, vždy vyberiete tvarovo takú istú, rozdielnu iba vo farbe. Sáčky s nejakými originálnymi telieskami niesu zrejme in. A tak sa objednaní scenáristi musia potiť, aby do takýchto klišovitých príbehov namačkali čo najviac non-stop zábavy. Táto komediálna etuda nevyznieva celkom zle, možno to klišé proste také byť musí.(8.8.2016)

Ale jo, docela sympatická romanťárna, která sice jede podle oblíbený hollywoodský šablony, ale člověk se zasměje a Cameron prostě umí. Nebýt toho konce, kterej byl ještě klišoidnější než zbytek filmu, a k tomu byl značně přesdržkoidnější, byly by to čtyři. // Skvělý komentář tady předvedl Enšpígl...(6.12.2011)

Scenáristická kópia nejedného hollywoodskeho rom-com cárachu. Jedno sa ale filmu nedá odoprieť - nech je akokoľvek predvídateľný a neoriginálny, dá sa pri ňom zabaviť a má celkom rýchly spád. Ústredná dvojica prevádzaja len typické afektované pózy a miestami lezú na nervy, no vedľajšie roličky sú celkom úderné, ako celok to ujde a je vidno, že sám seba neberie príliš vážne. 55%.(26.1.2014)

Jeden z mnoha nic neříkajících filmů, kde jsou zajeté ale hlavně zarostlé koleje.. Ale mě opět nezbývá než říci: "No a?" Hlavní duo alá Diaz a Kutcher nepatří mezi mé oblíbence a asi nikdy nebudou, jenže v tomhle komediálním slaďáku jsem si jejich "mejdan" užívala.. Najde se zde pár povedených scén (zejména honička do manželské poradny s házením pomerančů) i pár povedených vtipů, které vyvrátily mé počáteční obavy :o)(23.3.2010)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)