Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

SnOuWeX

Poměrně zábavné a odlehčené. I když to má rysy klasické romantické komedie, což znamená zamilují se, milují se, on/ona ho/ji zradí, sejdou se a žijí šťastně až do smrti. Není to tam až tak úplně vidět. Prostě zábava a které se na nic nehraje. Každopádně je hodně vidět, že to stojí na hlavních dvou představitelích. ()

Lukkyn

Až na ten slaďáckej konec mě to fakt pobavilo. Opilecká noc , výhra a nakonec kupa naschválů. Ano končí to typicky ale jako oddychovka je to super a kliďo bych to strávil ještě jednou. ()

zero_zelo

nemá smysl komentovat cokoli, objektivní kritici romantickejch komedií ať mi polibej prdel, todle je v pořádku, párečku to šlape a jestli mi nějaká ženská bo chlap chce říct, pakliže to přizná sám před sebou, že by todle nedal, tak ať natočí vlastní romantický komedie pro svoje uctívače seriozna. za mě v pořádku, dám si na ně dneska jeden drink! ()

Mark1983

Myslím si,že se v podstatě jedná o zábavnou veselou komedii plnou různých srandovních situací,když si manželé navzájem dělají naschvály. ()

Smashed

Mám ráda Cameron. No a tenhle film je stavěnej hlavně na ní. Ne že by Ashton byl vyloženě blbej, ale Cameron prostě umí udělat šou. ()

KuceraJohny

Volný večer, člověk nechce moc přemýšlet, tak trochu vypnout a bavit se. Do toho už skoro všechny romantické komedie viděl a tak dojde na Mejdan v Las Vegas. Na úplný začátek chci říct, že tento film mě opět přesvědčil, že v tomto žánru amerika žalostně zaostává za británií. Úsměvy a pocity, které dokážou vytvořit britské romadie, jsou opravdu nesrovnatelné s těmi za velkou louží, kde spíše jen neustále omílají to samé. Do toho také musím zmínit, že mi Ashton Kutcher ani Cameron Diaz nepřijdou tolik sympatický. Nijak zvlášť je nechci hanit, ale nedokážu se s nimi ztotožnit snad v žádném filmu. Důležité je, však zmínit skutečnost, že Mejdan v Las Vegas je přecpaný klišé momenty. Ostatně celý film je v podstatě jedno velký klišé. Snažím se vzpomenout jestli tu byl aspoň jeden kreativní a originální moment a nic mě nenapadá. No možná, samotná zápletka je celkem zajímavá, ale k prdu protože všechno je zabité tím, co jsme viděli už několikrát. Mejdan v Las Vegas = dokonalý příklad průměrnosti. ()

Le.oko odpad!

skvely napad na romantickou komedii ale prijde mi ze provedeni uz nebylo až tak skvělý jak ten nápad samotný. ve deji se hodne hraje na casty změny v pocitech obou hlavních postav ale me to spis prislo jako zpusob jak prodlouzit film aby trval alespoň hodinu à pul. I presto jak mam rad ashton kutcher a mi prijde ze tohle byla jedna z jeho horsich vykonu. lehce receno film mi neprisel ani moc romanticky a ani moc komedialni co z něho udělali film bez duse dle meho. ()

mano82

Malo ktora komedia dostane v sucasnej dobe "vysoke internetove hodnotenie". Ludia su cim dalej tym narocnejsi a tazko je vyhoviet vsetkym. Preto davam *****, pretoze je to vtipne a dovtipne, Cameron je sexi, proste vyborne sme sa pri tom bavili. ()

pleva

Shlédnul jsem ho v letadle dvakrát za sebou a je to film na dlouhý let. Nic víc. Začátek má asi 10minut "spád" a pak už víme kde jsme a můžeme si i zdřímnout. Celý scénář je průhledný až do konce. Film se skládá z řady klišé, ale neurazí. Pokud usnete, zůstanete stále v obraze, ale přijde vám líto vynaložené ceny za vstupné. Cameron sice nemá problémy hrát pořád jednu rozjívenou postavu, ale věk se na ní viditelně podepisuje a zábavné to ani trochu není. PS: pobavila jen scéna se záchodovým prkýnkem Up and down, Up and Down..... ()

Michalee

Cameron by se měla zamyslet, jestli už neni na tohle moc stará... tohle opravdunemělo s komedií nic společnýho, spíš urážka žánru. Ani romantika ve filmu nefungovala, bylo to kýčovitý, snadno předvídatelný... Hercům jsem to opravdu nevěřil, rada do příště... vyměnit herce, nebo žánr za pantominu ()

JAzzeURo

Další z řady trapných předvídatelných neromantických filmů...navíc si myslím, že by Cameron už neměla podobné úlohy vůbec hrát. ()

gogo17

Podľa mňa výborná komédia s manželského prostredia. Ani na okamih som sa nenudil. Výborná voľba hercov Cameron Diaz, Ashton Kutcher oživila tento perfektný film. ()

Pattrick

Klišé, ale docela příjemné. Pobavil jsem se, to je hlavní, ale příběh stál na tom samém pokaždé, čili mi bylo jasné jak to skončí, alespoň závěrečná vtipná scénka byla povedená .. ()

ghostwo

Úplně v pohodě 3*. Na základě zdejších komentářů jsem čekla větší hrůzu. Cameron je sice poměrně nesnesitelná (částečně asi kvůli roli, částečně taková je ve většině filmů), ale Kutcher je docela v pohodě, takže se to vyrovná. Celkově film natočený špatně není. ()