Ve třetím a nejfantastičtějším díle klasického kultovního příběhu o neblaze proslulých Critters hraje miláček všech fanynek Titanicu Leonardo DiCaprio. Když vzteklé, zubaté, chlupaté koule bez milosti vtrhnou do činžovního domu v Los Angeles a zatnou zuby do jeho obyvatel s regulovaným nájemným, DiCaprio vede boj za jejich likvidaci a záchranu planety. Nebude to snadné, ale právě na něj lidstvo spoléhá, že zničí tyhle mimozemské ježky jednou provždy. (Magic Box)

Ramone11

Ty jo, mne vubec nedoslo, ze ten protivnej klucina je mladej Leo DiCaprio! No, docela mazec... Ale jinak..Ja mam proste pro tuto filmovou serii slabost, tri hvezdicky jsou naprosto nezbytne:) ()

Meteorista

Film, který už není pokračováním celkem známé série. Spíše mi to připadalo, jako by se tento snímek snažil divákům připomenout, na jakou že sérii to vlastně navazuje, protože dělat resumé dvou předešlých dílů se mi zdá jako ubohost. Tohle dělají seriály, ano. To tam rovnou mohli tvůrci napařit slogan "V minulých dílech jste viděli..". A DiCaprio byl k smíchu. ()

ASSBURGER

Tento horor bol úplne o ničom. Očakával som niečo lepšie skôr mi to prišlo viacej ako komédia než horor ale to nevadí. A predsa som musel dať aspoň jednu hviezdu za DiCaprio ktorý ako dieťa bol celkom dobrý. Film sa mi skôr nepáčil ako páčil ale ako som už povedal jednu hviezdu som musel dať no za koho iného než DiCapria. Ale to nie je žiadné prekvapenie prečo tento film nie je taký dobrý Kristine Peterson je jedným z nevýznamných režisérov ktorého som ani nespoznal ale nevadí tento film nie je jeho najhorší ma aj horší tým myslím Kikboxera 5. ()

zdeny99

Celá tahle sérieCritters je pouze jednoduché přímočaré sci-fi, kdy na Zemi dorazí mimozemské potvory. Jsou sice originální svým zjevem ve formě černých nasraných opíchaných kuliček, ale ve třetím díle už ničím nepřekvapí. [4081. hodnocení, 116. komentář, 37%] ()

molcan2

Pravdepodobne najlepšia časť celej série. Bezpochyby najstrašidelnejšia zo všetkých a obsahuje prijateľné množstvo gore, ktoré ide ruka v ruke s hrôzou. Páči sa mi aj nové miesto, ktoré Critters terorizujú v porovnaní s mestom v prvej a druhej časti. Stojí za to vidieť, ak máte radi horory alebo jednoducho milujete Critters. ()

Rathalos

Critters trojka je myslim si podhodnotena,je to sice o nieco slabsie,ale aj tak menej ako styri hviezdicky nedam,tie chlpate zvieratka ma jednoducho bavia...:-) ()

helraiser

Jasnej kvalititativní sešup i když to je pořád dobrá zábava, ale hold panelák se nemůže malému městečku vůbec rovnat. Docela zklamání. ()

Kingjiri

O hodně slabší než předchozí dva díly. Že bylo Critters málo mi ani tolik nevadilo jako otřesnej scénář plnej "výživnejch" dialogů typu "Moje maminka zemřela, ne jako tvuj tatínek, ale je mrtvá." Ještě k tomu je celej scénář děravej jak cedník. Co mě jako vždycky trochu potěšilo byly blbosti, co Critters vyváděli, když neměli co žrát (řádění v kuchyni). Pro fanoušky DiCapria bude možná důvodem ke zkouknutí trojky fakt, že se tu Leo objevuje v jedný ze svých prvních rolí. Druhá slabší hvězda se teda kutálí za Lea a pár povedenejch scének s Critters. ()

Sosak odpad!

Tak dlouho tvůrci pokoušeli štěstí, až se to nevyplatilo. Snaha vytřískat prachy zase dostala jednu sérii do filmového bahna. Konkrétně Critters sice nikdy nebyli bůhvíjakým dílem, ale stejně... ()

Šípek

Snad jen mladická nerozvážnost Leonarda DiCapria omlouvá, že se neodmítl podílet na tomto příšerném projektu. Inu, každý začátek je těžký :) ()

PRobin

Těžko říct... Rozhodně to je shit, ale na odpad to taky nevidím. Trochu zamrzí, že vtip předchozích díků je nenávratně pryč a když se na scéně objevují critters, připomínají spíš kompars ze Sezamové ulice. ()

beso74

Šetriť sa dá všelijako, napríklad aj tým, že niekoľko minút vykladám deje predošlých 2 častí a dokladám to zábermi z predošlých častí. Ale vrámci nového prístupu k životu som sa rozhodol, že tu nájdem len samé pozitívne veci. Takže: Film vrelo odporúčam každému, kto má niečo na práci a bude pravidelne od telky odbehovať, dej je predvídateľný od začiatku dokonca, takže v podstate nijaký dôležitý dejový zvrat nezmešká. ()

Knor

Tak rozhodně oproti předchozím dílům to výrazně kleslo ze všech stránek, ale pořád jde o dobrou horůrkovou zábavu, která má na mě nostalgický účinek. Critteři mě prostě baví. ()

DiCaprio a král současného thrilleru

DiCaprio a král současného thrilleru