Tommy Vinson je pokerová legenda, zatímco mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom snil. Když se dají dohromady, vyhrají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison.  Americké drama, které se odehrává v prostředí hazardních her a vysokých sázek v pokeru, vypráví příběh Alexe Stillmana, domýšlivého frajírka z university Yale, který sní o tom, že se stane profesionálním hráčem pokeru. Zatím toho ještě moc neumí, ale naštěstí se setkává s pokerovou legendou Tommym Vinsonem, hráčem, který před dvaceti lety patřil ke špičce, ale nechal hazardu, aby zachránil svou rodinu. Tehdy sice přísahal své ženě, že se karet už nikdy nedotkne, ale po setkání s Alexem zjistí, že by mohl znovu získat sebedůvěru, hrdost i titul šampióna, kdyby talentovaného mladíka vzal pod svá ochranná křídla. Alex se řídí při hře Tommyho pokyny a společně vyhrají každý turnaj, jehož se účastní. Jenže pak se na scéně objeví půvabná call girl z Las Vegas, která odvádí Alexe od hracího stolu. Mezi talentovaným žákem a zkušeným učitelem se prohlubuje propast a skončí to tak, že při prestižním světovém utkání stojí proti sobě jako soupeři. Kdo z nich vyhraje? Stárnoucí mistr, který slíbil, že karet nechá, nebo nováček, jenž se od něho naučil všechny triky? V hlavních rolích Burt Reynolds, Bret Harrison a Shannon Elizabeth, režii má Gil Cates Jr. (oficiální text distributora)

Soweek

Hrozná amatéřina, ale tak ono už herecké obsazení napovídá, že se rozhodně nebude jednat o trhák, ale pouze o film určený pokerovým fanouškům, jako např. mně. Škoda, čekal jsem aspoň průměr, ale tohle byla doopravdy hrůza. Kdybych neměl rád karty, určitě by hodnocení bylo ještě nižší. ()

casioa....

Možno prázdne, ako ruky blafujúceho hráča, ale...! Predsa som sa nenudil, a dokonca som sa zabavil. A koniec koncov, dve esá, ktoré nikdy neuzreli "svetlo sveta", a boli vydávané za desiatky znamenajúce porážku, i tak môže vypadať AN EDUCATION (2009) na americký spôsob (samozrejme, odľahčený a ochudobnený :) ()

Benedygtus

Neni to spatny filmovy kousek, pomerne hezky pribeh, je tam nastinen tvrdy fakt, ze to nici rodiny a to je pravda. Hudba se taktez povedla, ale musim vsem vyrazne doporucit film v originale, dabing je naprosto priserny, jeden z nejhorsich, co jsem kdy videl a slysel. ()

baXter

Pokru nerozumím, i když bych docela chtěl. Mě se to zase tak špatný nezdálo, samozrejme divak uz od zacatku tusi jak film bude probihat a jak i nejspis dopadne. Zadne prekvapeni se ani nekoná. Lehko představitelná dějová linka a závěrečný "zápas" který vyhraje ten lepší. I tak se mi na to dobre koukalo, i hudbu nemam za co kritizovat. Pohodový béčko. ()

dopita

Film s hodně slaboučkým příběhem, tím pádem adekvátně krátkej (83 minut), kde není problém uhodnout závěr. Ale aspoň film docela rychle uteče, je to zkrátka lehce stravitelná jednohubka. ()

Greenpeacak

Gambler je ďaleko zaujímavejší než film ako napr. Hráči a Štastí ve hre, ale zároveň ďaleko horší než Oko berie a Casino Royale. Priamočiare a predvídateľné, hlavne ku záveru, ale treba uznať, že snaha bola. ()

Drc

Slušný film o pokru, který samozřejmě v mnohém zjednodušuje a je až neskutečně předvidatelný a tuctový, ale přece jen vcelku zábavný. ()

Vejrrr

Je málo filmů o pokeru, který mi kdy unikl a Gambler není vyjímkou. Zařadil se někam do průměru filmů týkající se této krásné hry. Gambler ale není složen z vůbec špatných nápadů... Studentík co si občas někde zahraje, bývalý hráč si ho všimne... všechno v pořádku. Co mi ale hodně vadilo byl absolutně nudný a nepotřebny příběh lásky, který byl protkán celým filmem. Co se však týká pokeru, tak jsem se nabažil a film mě jednoduše bavil (ovšem ve srovnání s o rok starším konkurentem "Štěstí v hře" se srovnat nedá) ()

Garch

Deal, z roku 2008 (se zavádějícím a chybným českým názvem Gambler) je standardní pokerový film, který působí dojmem o dvacet let starší kinematografie, ale se slušným Burtem Reynoldsem, ***, s odřenýma ušima. Howgh ()

lili6

Zájímavě zpracované téma pokeru. Děj je jednoduchý a nijak se nezabývá detaily,má rychlý spád. Dobrý film na sobotní večer. U mě za 50% ()

Strike

Možná bych dal i 3*, ale byly by velmi slabé, ale bohužel jsem to viděl s dabingem, kterej je příšernej. Jinak velice průměrný film o pokeru, který má velmi rád. Bohužel je to tak průměrně natočený až je to zlý. Harrison (ten je příšernej) i Reynolds nestojej herecky za nic. V podstatě co potěší je to, že o pokeru je natočen nějakej film a účast výborných pokerových hráčů (Esfandiari, Laak + spousta se jich tam mihne). 4/10 ()

TomasKotlant

Tohle má být film o pokeru? Řeší se tam starý podivín, jeho pokerový žák, problémy se slečnami a manželkou... Ale poker? Nojo, pár záběrů z kasina tam bylo. Nicméně musím říct, že dívat se na záznamy z pokerových turnajů je daleko zábavnější. A finální pointa je dost neoriginální. *** Ve zkratce: BAD BEAT. ()

xxSmoldaxx

Jsem rád za každý film z prostředí pokeru. O to víc mě ale nebaví sledovat naprosto předvídatelný příběh a hlavně konec. WPT sleduji poměrně často, tak jsme rád za oficiální pojetí filmu. Ale jinak opravdu není o co stát. 40% ()

Mr.Hudson

Miluji poker, jeho rozmanitost, všechny podoby hry a hlavně ten jeho půvab. A tak z toho logicky vyplývá, že musím milovat i filmy, které jsou z pokerového prostředí a také že ano. Neviděl jsem mnoho děl na toto téma, ale i těch pár filmů co jsem viděl mi dalo za pravdu. Tento film se může ze začátku jevit jako průměrný, ale není tomu tak. Má dobré herecké obsazení, příběh a hlavně výborný pokerový námět. Zápletka je sice všem předem jasná, ale ani to mě nemohlo odradit od toho, abych tento film mohl považoval za nadprůměrný. ()

Matli

Přesně nalajnovaný a předpokládaný děj od začátku až do konce. Průběh filmu není nějak zvlášť záživný (krom Shannon Elizabeth), ale konec je takový jaký má být. 46% ()

spriteboy

Příjemný film z pokerového prostředí. Není možné ho nesrovnávat s o něco mladším ŠTĚSTÍ VE HŘE. Oba filmy jsou z dnes velmi atraktivního prostředí - GAMBLER si ale vystáčí s méně hvězdným hereckým obsazením a i tak zanechává příjemný dojem, jako ŠTĚSTÍ VE HŘE. Burt Reynolds je prostě klasa a díky němu jsem k průměrnému hodnocení přidal ještě jednu hvězdičku navíc. Film doprovází příjemná hudba a délka filmu (velmi krátká) je zvolena chytře - film tak vůbec nenudí a dokáže zpestřit volnou chvíli... ()