Filmoví tvůrci Matrixu a V jako Vendetta, přinášejí v Ninja Assassin další krev (hodně krve!) do žánru filmů o bojových uměních. Korejská popová hvězda Rain (Speed Racer) hraje hrdinského, smrtelně nebezpečného Raiza, vychovávaného od dětství po způsobu mýtického klanu Ozunu. Teď ale bývalí spolubojovníci Raiza pronásledují, protože se odvrátil od nich i jejich autoritativního patriarchy (legenda bojových umění Sho Kosugi)... a je na útěku s agentkou Europolu (Naomie Harris), která má důkaz, že klan prodává své zabijácké služby vládám různých zemí. Film je přehlídkou akce od počátku až do konce - rychlé, kruté, plné zbraní (řetězů, mečů, holí, hvězdic) a úžasných fyzických výkonů. Nebojte se zbraně, ale ruky, která ji ovládá. (Magic Box)

beran-ek

Samopaly na hvězdice, přelitrování digikrví a digitální řetězy.. To vše doplněno samoléčitelstvím, alá jak telepaticky zahojit 30ti číslovou ránu. Prostě americký film o Ninjích. Ale Rain se snaží.. ()

m@rz

A líbilo se mi to. Dost akce. Moc krve (možná zbytečně moc). Trochu ujeté to rychlé pobíhání. Ale perfektní styl krytí a dobré boje. ()

salalala

Na to, kdo za tímhle filmem stojí režijně i produkčně, je to strašný průšvih. Režisér opěvované Vendety tady tedy nepředvedl, kromě úvodní a závěrečné řežby, absolutně nic. Příběh je trapný, klišovitý a mnohdy nelogický. Platí v něm úměra - čím víc ninjů zabiju, tím víc jich na mě v další scéně skočí. Než jsem vůbec pochopil, o co půjde, uplyne asi půl hodiny filmu, kde sledujeme střídavě dva policisty a příběh nějakého chovance v ninja kempu. Opravdu kromě úvodní a závěrečné bitvy, která je sice hloupoučká, ale pěkně se na ni dívá, tu není nic, kvůli čemu bych si tenhle film chtěl pamatovat. Bohužel, tvůrčí tým totálně zklamal. 30% ()

Dexter1

Veľmi podhodnotený film. Je to naozajstná akčná, B-čková jazda, ktorú som si fakt užíval. Krv bola síce moc strojená, ale za tie strašné pretečené hektolitre sa to dá odpustiť. Scenárovo a dejovo je to úplná blbosť, ale výsledný efekt, keď si to človek odľahčí a má slabosť pre akčné kúsky zo zlatých 80., tak môže kričať blahom pri pozeraní tohto filmu. Takto si predstavujem návrat ku koreňom a nie je toho Cenu, či jak sa volá. ()

Fanucci

Béčko plné krve a lacinějších počítačových efektů s příšerným scénářem a herci. Někdy se ale takové filmy hodí...:-) Ten mizející mistr na konci mě celkem překvapil:-) ()

dee-key

Film sice dává velký důraz na vizuál, choreografii a podobný blbiny, ale jako akční řezničina a odreagování je to poměrně solidní záležitost. ()

maverick10

Velice spatne vystaveny pateticky pribeh na hnoji klise s nevyraznymi dialogy. Kdybych byl producent, uz ted bych radeji zahodil sekove knizky a dal se do skautu. ()

kagemush

Sice na meče ale bez náboje (tím nemyslím vystřílenou munici,ovšem nemůžu si pomoci jak nám ti Wachovští jedou směrem dolů,tak jako svého času Besson....).Pokud jde o akci (i přes její klipovitost) tož dobrý,i nadprůměr řekl bych,-jenže ta mezihra!! Ta úporná snaha o příběh,NEUVĚŘITELNÝ dialogy,flešbeky flešbeky flešbeky a naprosto ubozí nežlutí ,,hrdinové" ( blonďatá tmavovlasá černoška blbka a její vůl ve zbrani taky europolicista) film dostali kam asi neměl patřit.Než takovýhle rádoby Áčko,tak raději radostně poctivý krvavý Céčko (zlatý Béčka). ()

Chen

Ale no tak, vždyť je to poctivá řezničina, která je sice přehnaně "stylizovaná" a zatopena hektolitry počítačově generované krve, ale buďme upřímní, je svižná, zábavná, Rain prošel skoro stejně tvrdým tréninkem jako Raizo a na jeho výkonech je to vidět. Souboje jsou více než kvalitní a naštěstí se tu někdo nespoléhal jen na závěsná lana a dubléra, ale na vlastní pot a dřinu. Ano, střih a hry se světlem někdy zážitek degradují, ale ne tak, abych tu nadával a lamentoval nad "úděsností" této zábavné masité jednohubky. Upřímně, pokud jste viděli trailery, nemohli jste přece očekávat, že finální produkt bude výrazně jiný. 70 % a zasloužených. ()

M.i.k.e

mocně (pře)stylizovaná,brutální akční jízda,která byť je značně přitažená za vlasy,naprosto přesně naplnila moje očekávání a potřebu akční řežby,u které není potřeba moc (vůbec) přemýšlet... ()

Petoss1

Nebrať ohľad na to, že príbeh je klasická "road to revenge", tak ide o celkom slušný bojový film. Režisér ma talent, spomalené scény sú pekné a efektívne, nijako neotravujú. Možno to trošku prehnal s krvou a so záverečným súbojom proti majstrovi, ale aj tak je to lepšie ako Ninja s Adkinsom. 65% ()

O´Neill

Jako, neřekl bych propadák. Prostě jen film, který mi stačí vidět jen jednou. Natočeno to bylo velice dobře, krvavé efekty byly trochu moc, ale aspoň to vypadalo efektně. Atmosféra byla taková neslasná nemastná, hudba taky za moc nestála. Napsáno celkem dobře, ale to je tak vše. ()

WoWoW

Nad slaboduchostí tohohle filmu mi bude hlava bloumat ještě dlouho. Šla z toho udělat skvělá, stylová akce, jenže z toho vznikla slaboduchá ukázka ninju, kteří zatraceně moc uctívají své tradice a rituály, aby se znich stali vrahové pro nějaké trotly. No nezlobte se na mě, ale někde se stala chyba. Navíc se nemůžu zbavit dojmu, že akční film není o tom, aby všechno plavalo v krvi. Tuna krve patří do béčkových hororů a né do rádoby ačkového akčňáku. Na druhou stranu, kdyby se nějak vygumovala ta krev, tak to byly slušný akční scény. ()

bourec

Filmy o ninjech,hlavně ty asijský nesnášim,ale tenhle sem chtěl moc vidět.Režisér solidní Vendety,produkce a slušnej trailler,to byli lákadla kterejm sem neodolal.A co sem dostal.Až po pětatřiceti minutách pochopíte,proč ty lidi dělaj to,co dělaj.Akční scény jsou skoro všechny ve tmě,takže solidní chaos.Ale jinak koukatelný celkem bez újmy.60%. ()

dezorz

americky film s korejskym hercom, ktory hra japonca s menom rovnakym ako ma herec v skutocnosti. mate z toho chaos? presne tak. ()

shyster

Hodně rutinní film. Předvídatelný a nudný scénář (otřesná postava policajtky), hlavní hrdina alespoň trochu zajímavý. Co ale tenhle film povyšuje od odpadu jsou triky a akční scény. Díky za ně. ()

JohnRambo

Kam sa hrabe Kill Bill ?! Hlavný hrdina sa nemal volať Raizo ale Řezník xD Chýb bolo veľa ale neprinútia ma tento film krtizovať. Pekné na pohľad, tak načo sa v tom rýpať a kritizovať? Toto nieje film aby sa v ňom hľadali chyby, tie chyby sa ukazujú samé a to preto, lebo by na ne mali všetci kašlať a uživáť si krásne bojové techniky a veľa krvi... Pre mňa ďalšia lahôdka pre oči ako G.I. Joe. Ešte raz podotýkam ,,pre oči,,. ()

Špionážní mimozemská invaze

26.07.2013

Vraždy podle Edgara Allana

Vraždy podle Edgara Allana

16.11.2009

Příští týden má světovou premiéru akční krvák Ninja Assassin, který v produkci bráchů Wachowských (Larryho penis prý neskončil v koši) natočil James McTeigue. Film byl dotočen už loni, takže McTeigue… (více)

Předělávky a pokračování útočí

Předělávky a pokračování útočí