Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

Wally

Je to svižné, barevné a po většinu času i zábavné...uteče to, ale v podstatě tam není žádný pořádný příběh (děj se skládá z mnoha krátkých skečů) a hlavně 95% strašidel není vůbec využito a to mi přišlo jako velká škoda...s tím se dalo pořádně vyhrát. Ale pro malé a lehce odrostlé diváky to je v pohodě a to je hlavní! ()

Earl10

Zábavný počin s obrovským množstvím fórků, kdy většina z nich funguje výtečně. Příběhově je to prosťounké a ohrané klišé, ale otravné to ani tak není. Obrovská škála charakterů nabízí možnost výběru pro jakéhokoliv diváka. Efektní počátěční "představovačka", po celou stopáž neskutečný drive, atraktivní prostředí a spousta vtipných postaviček si mě získalo. Tak jako každej animák by měl mít kultovní postavu, tak tentorát volím německého vlka! [viděl v kině] [80%] ()

Tessie

Opět jednou proti davu.. Opět jednou spánek vyhrál nad nudou.. Opět pohádka o ničem.. Co se to děje? Je to barevný, hejbe se to, ale to fakt tentokrát nestačilo.. Znuděná dívčina s podivným tatíkem mne tak hrozně vyčerpali na dlouhou dobu, že budu pekelně přemýšlet, co si za animák pustím jako další. ()

Hanys_

Fain animák, určitě jeden z těch příjemnějších za poslední měsíce. Ale pořád jen průměrná komedie s výchovným poselstvím (tentokrát spíš pro rodiče). 6.5/10 ()

divak84

skvělé vtipné atmosfericky velmi příjemné parádně namluvené - sandler odvedl famozní práci, škoda maleho prostoru pro davida spadea. Genndy prokázal svoje kvality u Samuraie Jacka, ale že udělá takovouhle parádní pracičku to jsem sám nečekal. užasný animák na stejné urovni s Padouchem ()

AdamesWWE

[7/10] V pohodičke zábavný animák, ktorý rýchlo ubehol. Animácia, zaujímavé postavy, občas humor, fajn atmosféra. A dabing Marcina v hlavnej úlohe super. Určite nie 5 hviezdičkové, ale zaručene lepšie ako väčšina pokračovania animákov posledných rokov(Autá 2, Happy Feet 2..) ()

Fary

Je to hovadina, ale má to vtip a dynamiku. Jestli můžu poradit, pusťte si to se slovenským dabingem, jako jsem to udělal já - je nesrovnatelně lepší, než ten český! :) ()

Ripley

Od animáku společností Sony Animation Studio a Columbia Pictures divák čeká nadstandart a ne jen infantilní,užvaněný film bez děje.Nadstandartní zůstává pouze animace.Bohužel 50%. ()

Stružák

Já už prostě těmhle animákům nemůžu dávat vyšší hodnocení. Všechno, co jsem viděl v Hotelu Transylvánii, jsem už tisíckrát viděl někde jinde. Jasně, blbost to vysloveně není, ale animace, příběh, "zvraty v ději", rádoby vtipné situace, to už tu fakt máme potolikáté... Tenhle animák je ve výsledku jenom ubohá snaha, jak si mohou tvůrci namastit kapsu. ()

bloodline

Z môjho pohľadu rozhodne jeden z mála podarených animačných počinov v posledných rokoch (a fungoval dokonca aj na druhý pokus!). Miestami by som ubral na preafektovaných výkonoch, ale inak po humornej a animačnej stránke som si prišiel na svoje, čo už sa nedá povedať o tej námetovej a dejovej. V tomto prípade nejde o žiadny patentovaný prielom, ale vzhľadom k účelovo postrašeným prostriedkom na vekovú kategóriu násť a menej ročných by som povedal, že došlo k zapichnutiu dreveného kolu priamo do srdca vkusu. Takže žiadny Hotel Transtragédia a The Wolf Man rulezzzz :) ()

farfalla

Podle popisu jsem čekala něco více, ale nekonec to byl přůměr. Ničím nebyl překvapivý nebo nový. Animace byla příliš zdigitalizovaná, skoro jako pro televizi. Postavz se zdály být zajímavé, ale brzy bylo jedno, kdo co říká, protože všichni byli na jedno brdo. ['Hotel Transylvania 2' (2015)] ()

Harapes

Průměrný animák,který je chvílemi chaitický až až.Alespoň jsem si užil ty hororové postavičky všechny najednou. ()

Hanes88

Celkově skvěle pojatý animovaný film :D. Moc se mi to líbilo, v hlavní roli jak Drákula, jeho dcera Mavis i Johnatan (nebo-li Johny-Stein :-D). Opravdu povedené a já nemám co dodat :). Tohle pokaždé pobaví...85%. ()

Darik

Skvělý film, který rozhodně nenudí a nezklame. Viděno v původním znění (nevim, co s kvalitou udělá dabing). 80% ()

PetkaW.

Když se na tenhle animák díváte jako na pohádku pro děti, tak je to opravdu dobrý film. Spoustu vtipných momentů, super nápady, propracované detaily a sympatické postavy, dělají z Hotelu Transylvánie skvělou podívanou, u které se nenudíte. Na druhou stranu, když se na snímek díváte i dospěláckýma očima, tak se dočkáte zklamání v podobě předvídatelnosti a neoriginality. Je to zkrátka něco, co tu bylo už několikrát předtím. Co bylo podle mě naprosto zbytečné a filmu to i zbytečně uškodilo, bylo zničehonic (po celkem klasickém pojetí) moderní rapování, hudba a rádoby disko trisco mód v závěru. Škoda, protože Hotel Transylvánia měl na to být opravdu dobrým a povedeným animovaným filmem. Takhle jde, podle mě, o obyčejný a jen máločím výjimečný průměr. ()

Prochy38

Je to sice hovadina, ale já se moc dobře bavil. Dokonce mi ani moc nevadila animace, která fakt není můj šálek kávy. Ovšem jde o mimořádně originální nápad, a to byla trefa do černého! Příjemný dabing jen podporuje dobrou zábavu. Jasné, je to hlavně pro mladší diváky a já to tak taky bral. Proto taková spokojenost. Když se ale dívám na herce, kteří své hlasy propůjčili v originále, nemuselo to bý vůbec špatné! ()

Luff

Hvězdičky dávám za strašidla,ale nejvíce za grimasy netopýrů... u xichtu u toho letadla jsem se málem po***** smíchy.. :D.. . "Cože? Krávám péro šumí?"...nee, jenom ne smutné netopýří oči :( :) ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky