Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

Zevon odpad!

Naprosto trapný humor s vynucováním smíchu, ve kterém je na dvojici Suchánek-Genzer snesitelné aspoň to, že si umí dělat srandu i ze sebe a nevyhýbají se tomu. Kdyby se pánové, místo pošilhávání po neupřimných amerických nudodílech zaměřili raděj na prodej erteplí v zelenině, dosáhli by zajisté větších úspěchů a alespoň by za nimi něco užitečného zůstalo. Šmidliboys. ()

FireTight

Co na tohle říct... Dvojice Genzer, Suchánek je zkrátka vyčpělá jako prase a jejich snaha o nováckou talkshow stylu "Uvolněte se, prosím" nemohla dopadnout jinak. Sám jsem se odvázal, že se na několik posledních dílů podívám a pobavil jsem se jenom u Jana Nedvěda, jenže ne díky otázkám moderátorské dvojice, ale díky Nedvědově vlastní blbosti (jeho písničky jsem měl rád, ale Pavlínka?). Jinak jsou otázky pro hosty vždy totálně mimo mísu (ptát se vařičky piva, jak často se ožere?), navíc jsou trapné, blbé a podle reakcí diváků prý "vtipné". Tím pádem dávám jednu hvězdičku za Václava Koptu, který jim tam k tomu hraje. ()

marek86

Asi jsem měl pokaždé zrovna štěští na zajímavé hosty, já bych tento pořad neodsuzoval. Genzer se Suchánkem mají svůj druh humoru, který už asi nezmění. Ten je někomu víc sympatický, někomu měně. Mě osobně nevadí. Moje hodnocení 5/10. ()

Realmond

Třikrát jsem byl přímo v divadle Metro a celý divadlo se tam válelo smíchy, je to prostě dokonalá Talk Show kde jde hlavně o srandu kterou tam dělá tahle perfektní dvojice Genzer a Suchánek. ()

vrata.zami

K tomu, aby to bylo vtipný chybí tomuhle pořadu jedna jediná věc. Vtip. Kdyby to bylo vtipný....ehm. Teď jsem se trochu zamotal ve svým myšlenkovým pochodu, ale prostě tím chci naznačit, že je to trapný. ()

Parm1

Pány Genzera a Suchánka museli po skončení Tele Tele stůj co stůj někam obsadit a tak přišlo tohle. Pro někoho jen laciná kopie Uvolněte se, prosím, pro jiné neotřelejší zábava. Pravda je ale taková, že mistři GS se jen snaží využívat svých hostů a sami divákovi nemají co nabídnout. Pro mě sklamání. Snad jen skupina Rotor Čáslav s Václavem Koptou stojí za zmínku, jinak nic. 45% http://www.youtube.com/watch?v=HqC5glsmq_8&feature=related ()

casef

Ach jo, opět je to tu samý inteligentní divák, sledující pouze dokumenty na ČT2. Nevim proč to tu všichni srovnáváte s Krausem, to je jako srovnávat Prahu s New Yorkem. Není to ani typická talk-show. Geňa se Suchošem se prostě baví s hostem, z kterýho si do určité míry dělají srandu, kterou pak vztahují na sebe. Je to tak jednoduchý a přitom tak geniální. Samozřejmě se to odvíjí od hosta, jak on přistoupí na jejich hru a když to sedne, tak je to neskutečná "prdel". Ať si říká kdo chce, co chce, já to sleduji pravidelně. ()

Bumlaa

Velmi slabá napodobenina Uvolněte se, prosím. Vtipy jsou málo vtipné a mnohé rozhovory vypadají jako naučená scénka. Chybí mi tam improvizace a inteligentní vtip. ()

Rodin odpad!

Nova dala opět jednou prostor dvěma neschopným za relativně těžký peníz. Pro mě osobně politické kabarety Šimka a Bubílkové představovaly skutečné utrpení, ale proti tomuhle šlo o kandidáta na Zlatý globus. ()

Zdendin odpad!

Musím dát odpad a nelze jinak. I když Teletele se mi celkem líbilo a mám tuhle dvojici celkem rád, tak vykrádat pořad Uvolněte se prosím, tak že udělají jeho úplnou kopii, to je podle mě dost ubohý. Hoši tím jste se u mě dost shodili. To nejste schopný vymyslet nic vlastního alespoň malinko originálního ? Navíc ani ty rozhovory s hosty nejsou moc vtipné. Prostě ztráta času. Bohužel je to tak. ()

m0lL!sS odpad!

Marná, ale hlavně trapná snaha o napodobení talkshow Jana Krause...Bohužel pro dvojici Suchánek & Genzer - další výrazný propad v mých očích... ()