Reklama

Reklama

VOD (1)

Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (694)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Co mělo teda tohle znamenat, to mi hlava nebere??!! Jak se taková krávovina vůbec může dostat do kin a nejde rovnou na video?!! Kvůli 3D kinosálům? Kvůli předchozím nejdříve perfektním a postupně upadajícím dílům?!! Naprosto příšerná kravina, která hraje jen na efekt a i ten je neuvěřitelně špatný. Triky a gore, které tvořili zřejmě USA středoškoláci v hodinách výpočetní techniky mne opravdu nebaví. Děj ... prostě neexistuje, ne že bych u horrorů vyžadoval děj, ale tady je všechno naprosto stupidní, postavy, dialogy, závěr, chvíli humor k popukání a v tom tam tvůrci střelí srdceryvné scény!! Prostě úplnej výplach ... kdyby se pod tohle podepsala TROMA, tak to beru, ale takhle fakt ne ... prostě neskutečná zhovadilost, která jen těží z prvních dvou špičkových dílů... ()

InJo 

všechny recenze uživatele

Tak (pod)průměrný, jak jen může čtvrtý díl nijak zvlášť výjimečné hororové série být. Nulový děj a postavy jsou takřka samozřejmostí, jenže ony nejsou nic extra ani ty scény úmrtí (o atmosféře a napětí se nedá mluvit vlastně vůbec). Učebnicový splatterový fast food. Po černohumorné dvojce už tahle značka nemá co nabídnout, ale tak hlavně, že penízky se nadále sypou... 40 % ()

Reklama

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné pitomé pokračování nezvratné série, které dělá všem předchozím dílům pěknou ostudu. Nevim teda, kam se poděla většina rozpočtu, ale ty příšerné digitální efekty, co tady jsou, by se nehodily ani do pětiminutové animace dělané osmiletým děckem. O hercích a charakteru postav se snad ani rozprávět nebudu, nebo se moc naštvu. Jsou hrozní(é). Tohle je naprosto stupidní díl a tu jednu hvězdu dám jen za gumpovského Mikelti Williamsona, který představuje jedinou dobrou věc na tomhle jinak odpadovém filmu. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

75 minutové zpestření nedělního večera. Hodnocení jednotlivých dílů není náhodné, každý díl opravdu je o těch zhruba 10% slabší, takže se musím připravit na to že 5. díl bude lehce olizovat hranici koukatelnosti. Několikrát jsem se ale musel usmát nad situacemi typu, že chlápek je zatlačený v plotě tak že z něj začnou vypadávat jednotlivé dílečky a jeden z našich hrdinů se zeptá "Ježiši, není vám nic?" Anebo když zahradník nalívá do traktůrku benzín a vesele u toho žmoulá cigáro. Stále tedy čekám na nějakou 3-D pecku. ()

akisha 

všechny recenze uživatele

Děs běs. Jediný Nezvratný osud, kde mě štvaly úplně všechny nudný postavy, "vynalézavost" úvodního masakru je fakt nulová, stejně jako dalších smrtí, který stojí za hovno. Neskutečně otravný je obzvlášť následující: Pět minut scéna, jak se všechno možný rozhejbává a člověk ví, že se schyluje k nějaký bizarní smrti, nakonec to všechno byla jen falešná stopa a nebožáka zasáhne jen tak nahodilej letící předmět, co se náhodou odmrštil od nějakýho jedoucího auta. Navíc je to furt to samý, parta přežije, chvíli nevěřej, že je smrt chce stejně dostat, pak se dozví, že se už několikrát stalo, následuje klasickej děj, kdy se snaží někoho z nich zachránit, aby řetěz přerušili, což se jim nepodaří a stejně všichni zkapou. Proč já se na to vlastně dívala? Ztráta času. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (30)

  • V jednom záběru vidíme, že pistole na hřebíky má spoušť, která se musí zmáčknout. Později ale střílí tak, že se odráží od země. (Duoscop)
  • Auto, které havarovalo na okruhu, na sobě mělo číslo 666. (Pumiiix)
  • Prvý film série, ktorý obsahuje sexuálnu scénu. (ČSFD)

Související novinky

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu

05.10.2009

Podivnou novou divizi vytvořil Sam Raimi v rámci své na horory zaměřené produkční společnosti Ghost House Pictures. Pod hlavičkou Spooky Pictures prý budou vznikat „thrillery pro celou rodinu“.… (více)

Reklama

Reklama