poster

Nezvratný osud 4

 • USA

  The Final Destination

 • angličtina

  Final Destination 4

 • Slovensko

  Nezvratný osud 4

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *

  Co mělo teda tohle znamenat, to mi hlava nebere??!! Jak se taková krávovina vůbec může dostat do kin a nejde rovnou na video?!! Kvůli 3D kinosálům? Kvůli předchozím nejdříve perfektním a postupně upadajícím dílům?!! Naprosto příšerná kravina, která hraje jen na efekt a i ten je neuvěřitelně špatný. Triky a gore, které tvořili zřejmě USA středoškoláci v hodinách výpočetní techniky mne opravdu nebaví. Děj ... prostě neexistuje, ne že bych u horrorů vyžadoval děj, ale tady je všechno naprosto stupidní, postavy, dialogy, závěr, chvíli humor k popukání a v tom tam tvůrci střelí srdceryvné scény!! Prostě úplnej výplach ... kdyby se pod tohle podepsala TROMA, tak to beru, ale takhle fakt ne ... prostě neskutečná zhovadilost, která jen těží z prvních dvou špičkových dílů...(16.12.2009)

 • petero
  ****

  Stačilo sa od úvodu správne naladiť a bolo to. Tu vyčítaná blbosť je prvoplánovaná a znamená to nadsádzku, takže s tým som nemal najmenší problém a radšej sa nechám unášať záživnejšími Ellisovými príspevkami ako nudnými Wongovými dielmi. Má to vraždy, sú krvavé, je ich dosť, herci sú sympatickejší ako v trojke, a že to nič nového neprináša? A čo tá záverečná halucinácia akú sme mohli do teraz vidieť len v úvode, alebo postava čo sa chce zabiť sama a nedarí sa jej to pretože smrť pre ňu má pripravený efektnejší odchod zo sveta. 3D necháva spomenúť na tie prvé „3D“ 80tkové horory ako Friday the 13th Part 3D či Jaws 3D kde sa všetko možné pchalo do kamery a rovnako protestujem jednou hviezdičkou navrch ako ešte väčší protestant choze.(1.12.2009)

 • akisha
  *

  Děs běs. Jediný Nezvratný osud, kde mě štvaly úplně všechny nudný postavy, "vynalézavost" úvodního masakru je fakt nulová, stejně jako dalších smrtí, který stojí za hovno. Neskutečně otravný je obzvlášť následující: Pět minut scéna, jak se všechno možný rozhejbává a člověk ví, že se schyluje k nějaký bizarní smrti, nakonec to všechno byla jen falešná stopa a nebožáka zasáhne jen tak nahodilej letící předmět, co se náhodou odmrštil od nějakýho jedoucího auta. Navíc je to furt to samý, parta přežije, chvíli nevěřej, že je smrt chce stejně dostat, pak se dozví, že se už několikrát stalo, následuje klasickej děj, kdy se snaží někoho z nich zachránit, aby řetěz přerušili, což se jim nepodaří a stejně všichni zkapou. Proč já se na to vlastně dívala? Ztráta času.(8.3.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $66,477,700Tržby Celosvetovo $186,167,139Tržby za predaj DVD v USA $10,197,326 //počet predaných kusov 648,326║ Klesajúca úroveň tejto série sa nezastavuje a rázne klesá takmer na samé dno únosnosti, dejovo nič nové, atmosféra žiadna, trikovo jeden veľký otras, samo o sebe samoúčelná zbytočnosť. /20%/(6.10.2010)

 • teutates
  **

  No neviem čo napísať, pretože toto pokračovanie neprinieslo žiadne oživenie a taktiež aj ta kvalita prevedenia mi pripadala dosť lacná... Final Destination vnímam ako len zašlú slávu prvých dvoch častí, ktoré sa ako tak dali. Celková myšlienka je fajn, ale v podstate to same dokola v trochu inej "deke"?! 4/10 viac určite nie...(9.9.2009)

 • - První díl série vysílaný ve 3D. (TomikZlesa)

 • - Kavárna, ve které se na konci filmu sejdou přeživší, má v názvu slovo „Death“ („Smrt“). (Duoscop)

 • - Na koupališti hraje „The Stoop“ od Little Jackie. (Duoscop)