Reklama

Reklama

VOD (1)

Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (690)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pointu nezvratného osudu si dost dobře pamatuju. Dvojka byla dokonce prvním filmem, který jsem měl na cdčku v podobě AVI souboru jako malej prcek a čuměl na tu první brutální scénu, která mě absolutně odrovnala reálností. Co ale dokázala tahle scéna, tady jsem se držel za hlavu. Absolutně a brutálně nesmyslný smrti, kde se klade důraz na to, aby z mrtvoly zbylo co nejmíň a pokud možno, bylo vidět co nejvíc. S koncem samozřejmě jakým? No jasný...je to nezvratnej osud a jelikož se osud nedá ovlivňit...je to docela jasný. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Ellis prokazuje, že to má v malíku o dvě třídy navrch před Wongem. Osmdesát minut nekompromisně vysmáté zábavy, v níž paradoxně oproti předchozím dílům za nic nestojí úvod, aby se to pak bohatě vynahradilo zbytkem, ve kterém se najde dost místa pro krev, blbé efekty, deja vu a hlavně nekompromisní legraci. Na postavy i děj kašlat, hlavně že to pokaždé originálně koupí a ani na vteřinu to není nuda, i když se vyvařuje z minula. V možnostech své škatulky je ‚čtyřka‘ naplněna po okraj. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Dnes již zesnulý David R. Ellis, režisér druhého (IMHO nejlepšího z prvních čtyř mnou viděných) Final Destination, se propůjčil ke zpracování této už notně převařené nastavované kaše, a výsledek dopadl naproti očekáváním jakž takž slušného řemesla katastrofálně. V tomto "pokračování" nefunguje vůbec nic, protože i to jediné, co na něm mohlo zaujmout (ano, krev a Al Gore;)), je téměř bez výjimky prováděno extrémně os(t)udným CGI způsobem. Zarážející je, že s druhým dílem má čtyřka společného i scénáristu. Ten tentokrát absolutně nezvládl vymyslet něco, co by dokázalo i v notně posunutých měřítkách série "smysluplně" vyplnit varujících ani ne osmdesát minut stopáže. Jediné logické vysvětlení je, že rozkaz zněl jasně: za co nejmíň peněz s co nejmenším úsilím zajistěte co největší vejvar. Máte to o to jednodušší, že máte zavedenou značku:P Tohle je čistá straight-to-DVD záležitost (až na to, že nebyla) a do očí bijící producentský pokus vymačkat z už na slupku vyšťaveného krvavého grepu nějaký chechták. Nejstrašnější na tom je, že se to dokonale podařilo. Nechápu, kam se investovalo těch čtyřicet mega, co tahle zoufalost údajně stála. Jestli to bylo do herců, tak obří restek-p jejich agentům, protože hrají úplnou pí...sničku od Míši Foreta. Každopádně pokud by na to někdo šel za plnou palbu do kina, a pak někoho z hlavních tvůrců na revanš zabil, jsem si jistý, že promítání v soudní síni by mu zajistilo zprošťák;) 20% ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Strašně blbé co se děje a dialogů týče, navíc i přakvapivě špatně zrežírované a s nepovedenými digitálními efekty, až jsem si kolikrát vzpomněl na příšerný Wrong Turn 3. Žádný originální nebo zajímavý děj jsem nečekal, ale ta mizerná formální stránka mě opravdu nepříjemně zaskočila. Závěr v kině byl sice mírně napínavý, ale výsledný dojem již výrazněji spravit nedokázal. A když v poslední scéně hlavní hrdina s tajuplným tónem v hlase pronese větu (spoiler):"Co když to bylo v plánu už od začátku?", nemohl jsem se nezasmát. Tvůrci evidentně ani po třetím pokračování (nebo snad po třetím remaku?) nemají tak úplně ujasněná pravidla hry, postavy si zas a znova cucají "řešení" vyloženě z prstu a celé to působí čím dál tím víc směšně. Už to prosím skončete, dík. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Už trojka bola celkom zbytočná... a štvorku má ospravedlniť prítomnosť 3-D atrakcií. Ungh! Ak má 3-D nahrádzať akýkoľvek príbeh či originálny nápad (a tu to platí), tak vravím, že táto technologická vymoženosť je Zlo. V kontraste s napínavou, atmosférickou jednotkou a zábavným gorefestom dvojky je toto iba sled načisto samoúčelných killovacích scén. Všetko medzi nimi je nudná, nezaujímavá, zle napísaná a príšerne zahraná vata. Samozrejme, niekomu budú jednotlivé "smrte" pripadať zábavné - pri vtipne vypointovanej scénke v kaderníctve či v bazéne sa ani nečudujem, sú chutné. Mňa však tých pár digitálnych mŕtvol nevzrušilo a najlepšou časťou filmu zostávajú úvodné titulky so súhrnom úmrtí z predchádzajúcich dielov v podaní röntgenových kostier... geniálne! ()

Galerie (27)

Zajímavosti (27)

  • Než odejdou dělníci na oběd, tak jednomu z nich dojdou v pistoli hřebíky. Později ale na Nicka (Bobby Campo) pistole začne střílet. (Duoscop)
  • Při závodě Nascar hraje píseň „Devour“ od skupiny Shinedown. (Duoscop)
  • První díl série uvedený i ve 3D. (TomikZlesa)

Související novinky

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu

05.10.2009

Podivnou novou divizi vytvořil Sam Raimi v rámci své na horory zaměřené produkční společnosti Ghost House Pictures. Pod hlavičkou Spooky Pictures prý budou vznikat „thrillery pro celou rodinu“.… (více)

Reklama

Reklama