Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

Starbuck

Je to jako Hra o přežití víte? U prvního dílů vás to nadchne, ta myšlenka nebo koncepce prostě ten nápad. Jenomže s každým dalším dílem to jde prostě dolů, protože už ten nápad znáte a tak vás už jen ztěží ohromí. A to jediné co vám zůstane je že se "kocháte" rozmanitou fantazií scénáristů při vymýšlení způsobů smrti. Což je místy velmi originální - stejně tak jako rentgenová animace na začátku a na konci filmu - ale chvílemi je to k smíchu a z hororu se stane komedie. :(....... (druhá hvězdička je čistě kvůli tomu, že se mi líbí když ten pěknej herec vždycky vydrží až dokonce ;-D) ()

rob_troy

Těžce upadlé rádoby pokračování s osudem, který každého dostane. Spokojenost chcípla jak myš v krabici s jedem. ()

Ernie_13

Jedna z tých slabších častí. Úmrtia málo prepracované a zaujimavé a ešte k tomu aj dej oskalpovali ako sa len dalo. Škoda. ()

TomasJ1990

Pětka, kterou jsem viděl dříve než tohle, mě mile překvapila... Ale teď, po shlédnutí čtyřky se divím, že tu pětku vůbec točili. Tohle je pro mě suveréně nejslabší díl ze všech. Úvodní katastrofa je o ničem, smrti jednotlivých účastníků mi přijdou taky celkem nezajímavé v porovnání s ostatními díly. Každopádně, koho z vás tohle nebavilo, nenechte se odradit od pátého dílu, ten je dle mě celkem vyvedený. ( 20% ) ()

srncek

Tak a tu som už definitívne skončil..na 5ku sa dívať nejdem.Takéto samoúčelné popcornové hovadinky pre násťročných Američanov ja fakt moc nemusím..neurazí až tak,ale rozhodne nič neprinesie.45% ()

Paja.93

Nic nového to nepřineslo a způsoby smrti byli čím dál absurdnější. Co mě však dorazilo a snížilo stupnici hodnocení bylo paranormální chování věcí. Samovolné uvolňování šroubů, posouvání se spreje na vlasy po stole. Toto pokud si vzpomínám v ostatních dílech nebylo nebo aspoň ne tak okatě. To mě dost zamrzelo. Člověka na tom fascinovala ta shoda náhod, která vyústila v smrt, pokud se ale začnou samy posouvat přeměty, je to všechno kouzlo pryč. Škoda. ()

Syna.1990

Předešlé díly se mi moc líbily, tento už mě tak nějak nedostává. Je to víceméně pořád to samé dokola a tentokrát už mi to připadá trochu moc přehnané a proto dávám pouhé dvě hvězdičky. ()

kubilov

Nezvratný osud ve svém čtvrtém díle velmi přesvědčivě atakuje naprosté dno, ovšem stále zůstává v relativně rozumných číslech. Co se týče klasicky velmi diskutované úvodní sekvence, tak ta byla na můj vkus příliš nezajímavá a trikově dost zaostalá, vlastně jako celý zbytek filmu. A když i některé náhody zde působí možná až příliš náhodně a nesmyslně je něco opravdu špatně, potenciál vyždímán a podruhé převařen, ale stále se nekončí. ()

Stejšn

Původní námět vylouhovaný a znový převařený, který ztratil veškeré své kouzlo. Takže tu máme sled vidina - naplnění vidiny - vidina - naplnění vidiny a tak pořád až do konce filmu. Nic navíc, nic k tomu. Trochu dost málo. V podstatě nejlepší z celého filmu jsou animované úvodní a závěrečné titulky. ()

Ivoman

Nedosahuje kvality prvního a druhého dílu, ale lepší než trojka. Bavil jsem se a ve 3D to byla taky super hnusná podívaná. :-) ()

Brano

Nikdy som nebol fanúšikom tejto série, ale jednotka ma zaujala aspoň svojou originalitou. Dvojka a trojka nie až tak originálne ako jednotka, ale stále sa dalo na to pozerať. Ale štvrté pokračovanie bolo absolútne nezáživne a nudné. Toľko absurdných vecí pokope sa každý deň len tak nevidí. A to nehovoriac o hereckých výkonoch, ktoré boli strašné slabé. Niektoré "krvavé" momenty ma skôr pobavili ako vystrašili. Zatiaľ najhorší diel série. Začiatok ako tak ešte pozerateľný, ale potom to už išlo z kopca. ()

Nikca2112

Úvodní katastrofa na originálním místě se mi líbila. Tento díl už ale není to, co ty předchozí. Jinak jsem nebyla moc spokojená s vyobrazením těch krátkých vizí Nicka (těch, ve kterých viděl způsob/postup úmrtí toho, kdo měl být na řadě), působili moc uměle. Ke konci, když (SPOILER ►) do zbývajících tří u stolu narazil náklaďák, bych klidně uvítala reálnou srážku a ne ty vyobrazené kostry :D (◄ KONEC SPOILERU) Ale na druhou stranu zajímavý nápad :D ()

Olafsson

Hvězda za závěrečných 15 minut který maj trochu spád konečně, jinak je to sračka tupá nudná a nezáživná. Dialogy a postavy snad psal autista nebo nevim... ()

Pitryx

Tak co se týče gore scén, tento snímek je jednoznačnou jedničkou mezi těmito čtyřmi filmy. Jen škoda toho digitálu, ale vem to nešť. Mělo to velmi dobrý spád, moc se tu nekecalo a ty digi efekty se dají odpustit. Klidně jich mohlo být ještě více. Pro mne tedy za osmdesát procent. ()

kenny79

Po nehodě mě zarazilo jak se málo lidiček zachránilo. Postupem času jsem však změnil názor. Díky 3D efektům jsem si další pokračování docela užíval, i přes (nebo díky) krátkou stopáž, jsem nakonec z kina odcházel velmi spokojen. ()

mangui

Můj první film v 3D kině a jednoznačně plné hodnocení... Ano šel jsem na čtvrtý díl filmu kde jsem znal jeho koncept a věděl co od něho čekat... Kdo si myslí, že čtvrtý díl přinese něco nového, tak je buď najivní nebo... Však víte ()

kamosska

Tomuto filmu sa nedá povedať horor. Niektoré scény boli skôr vtipné ako hororové. Dve hviezdičky dávam už len kvôli 3D, ktoré sa mi naozaj páčilo a dodávalo filmu lepšie efekty. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu