Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

AngiS

Ale néé on enstačí jeden, dva díly.. Oni musí natočit rovnou čtyři, miluju tyhle sestupný tendence.. Kdy to sakra pochopí, že je tohle blbost. ()

showxman

Hodně zábavná podívaná, avšak prošpikovaná spoustou logických chyb a nejasností. Fajn konec a povedené úvodní i závěrečné titulky. 50% ()

1860

Jediné plus tohoto filmu jsou úvodní titulky, kdy se promítnou všechny úmrtí z předchozích dílů.. Jinak myslím, že s touto sérií to jde z kopce jako se Saw, čím dál více nechutností, méně zábavy a ani ty efekty už nestojí za nic a vypadají jako od nějakého rádoby animátora pracujícího v Malování.. ()

t.mon

Nezvratný osud je dobrá série(sám asi lepší neznám), jenže po 3tím trapasu jsem od tohohle moc nečekal. A opět jsem se mýlil. Nezvratný osud ani tentokrát nezklamal, co se vražd týče, postavy sice nic moc nedělaj(až na Bobbyho Campoa, kterej mě překvapil). Do automyčky už nevlezu a na bazén si dám pozor. původně jsem chtěl dát 3*, ale i když mě jako pprofesionálního fandu této série, který to čekal, zaskočil konec, takže jsem o jednu zvýšil. Pořadí Nezvratných osudů podle mé oblíbenosti: FD1(5* a můj 1 nejoblíbenější film), FD2(4*), FD4(4*), FD3(2 a půl*). ()

divak84 odpad!

tak debilně vymyšlené havárky jsem ještě neviděl... dávám ihned odpad a to mám shlédnutých asi 30 minut... jsem zvědav na "velké finále"... na začátku ta speedway.. panebože. dvě auta se srazí a trosky letí 300 metrů, rychlostí světla a řežou všechny okolo.. kristaboha, nevadí mi přitahování za vlasy ale vadí mi přitahování za koule s vážným ksichtem... sračka... a ten salon krásy.. na první pohled luxusní zaležitost, všude se všechno třpytí apod, a le lustr samozřejmě mají rozvyklaný a tenružový kelímek se na stole hýbe proč ? on tam hraje nějaký duch ? nebo jak si mám vysvětlit to rozšroubování šroubů na speedwayce ? debilovina maximální..zlatá jednička, kterou to mělo skončit. tohle je prostoduchá a dementní serie ! a ne saw... ()

Paity

Byl jsem na tom v kině a musím říct, že ani 3D provedení tomu nijak nepomohlo. Snad jednou jsem měl tendenci "uhnout", ale to je tak všechno. Ano krve a proražeých trupů tam bylo hodně, ale to na kvalitní horor nebo co to vlastně je, nestačí. ()

AdamesWWE

[5/10] Priemerný horor, ktorý je naslabší z tejto série. Príbeh opäť neprekvapý a je predvídateľný, v predchádzajúcich dieloch a aj v päťke mi to až tak nevadilo, ale tuto to bolo dosť nudné. Herci takisto nezaujmú, celé to vyznieva dosť teenegersky a o nejakej atmosfére môžme snívať. Občas sa ale vyskytne napätie a čo sa týka hororových scén, tak až na digitálne veci to bolo dobré. ()

kery-

Absolutně nesmyslná kravina, která se mohla stopáží vejít do délky reklamy zakončené sloganem "dodržujte bezpečnost práce" ()

tokyno

Tak toto je velký pokles o proti hlavně prvnímu a druhýmu dílu, který pro mě byly oba dva hodně dobrý! Myslím že nějaký 3-D efekty byly úplně zbytečný! ()

Harapes

Tak tu máme čtvrtý díl o smrti..Slušně zahrané i smrti jsou propracované,ale všeho bylo jednou dost a snad už je i konec pro další díly. ()

ThomasCrown

Moje hodnotenie série postupne klesá, ale pri posledných častiach sa ustálilo na chválitebnom priemere. Z tretej časti mám trochu lepší pocit ako z tejto, ale v konečnom dôsledku, keďže dej je stále ten istý, vždy si prídem na svoje aspoň pri rôznych spôsoboch smrti. Možno by si zaslúžili trochu prepracovať, ale už len ten skvelý záver všetko zachraňuje. ()

Haymar

Jsem fandou této série, protože i když jsou všechny díly na jedno brdo, každý byl svým působem originální. Bohužel 4ka tento řetězec definitivně přetrhává! Ta tam je originalita a napětí jedničky, akčnost i dravost dvojky a vtip i lehká sebeparodie trojky... A co nám tedy v (zatím) posledním pokračování zbývá?! Kupa digitálních triků, pár přehnaných (i když působivých) skonů, mizerní herci a totální vyčerpání původní myšlenky... Nene, FD4 už vážně nemá co říct! ()

iampatrik

Mě tohle tupé, milionkrát ohrané zabíjení osudem už napočtvrté prostě nestačí (i "sedm SAWů" je lepší, kde je alespoň nějaký příběh, děj).. a to jsem fanoušek hororu ()

Hanes88

Čím dál tím víc slabší. Nic víc podle mě ani nejde dodávat. Prostě další série filmu, která se veze na skvělé jedničce. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu