st.jim

Film mi malinko připomněl Fontánu, ale tu to nepřekonalo. Tam jsem si odnesl rozhodně silnější zážitek. I přesto se mi líbilo být zakletý v čase a sledovat, jak vše bude dál. Ač to zase takové Sci-Fi nebylo, tak rozhodně zajímavý příběh upoutal pozornost. Překvapivě citový Eric dokázal přesvědčit, že umí. Dal bych průměr, jenže za ten konec a neskutečně neskutečnou ♥ Rachel ♥ dám víc. ()

ecceHOMMO

Spojiť sci-fi s romantikou si žiadalo odvahu. Avšak vyplatilo sa. Z každého je tam toľko aby hrniec nevykypel. Samotné skákanie v čase je nanajvyš prehľadné a nenarúša kontinuitu deja, práve naopak stupňuje sa emočnosť príbehu vrcholiaceho až samotným dojatím a v mnohých prípadoch ( o tom som presvedčený ) aj slzami......Hlavný predstavitelia Rachel a Eric prekrásne zobrazili puto svojich postáv a láska z nich doslova vyžaruje. Nečakal som,že tento film ma môže natoľko zaujať, aby som mal chuť pustiť si ho znova....ale stalo sa. ()

baruss

Pre tých, ktorý sa pri cestovaní v čase cítia ako pri cestovaní v autobuse, je tento film prakticky bez zápletky. ()

JimmyII

Eric Bana a Rachel McAdams spolu fungují bezvadně, ale film se bohužel nemůže měřit se svojí knížní předlohou. To je sice pochopitelné, ale ty škrty a změny, kterých je hodně, neudělal scenárista Rubin příliš zdařile, takže strašně moc situací nevyzní s plným potenciálem, jsou nedořečené nebo zmatené a trochu nepřehledné. A to je škoda, protože se jedná o velmi silný příběh. Kdyby tak film mohl mít delší stopáž, dalo by se lecos změnit, jenže to by asi odradilo spoustu diváku, ergo i producenty. Kdybych nečetl knihu, možná bych šel na čtyři hvězdičky, takhle jen silnější průměr. ()

A.L.E.S.

Ze všech nemocí, které jsem doposud viděl, mi tahle přišla nejméně neškodná. Ale ani přesto bych s ní nechtěl mít co do činění. Mít život na přeskáčku není jenom tak. Dívka svého manžela uvidí dřív, než se vůbec stačí narodit, vezme si ho jako šedivého staršího muže, ačkoliv ještě před půlhodinou vypadal jako puberťák. Ale film není zase tak nečitelný, jak je zde popsáno. Jen je mi líto toho osudu, předpokládal jsem, že konec dopadne trochu jinak. Ale nápad vskutku originální a ode mě má za pět. ()

viperDavid

Chudák McAdams zažívá anomálii. Nejřív zakletý v čase, pak at time a na závěr to bude asi, zemřela v minulém století jako tchoř. Někdo si tyhle role asi vybírá záměrně, každopádně jako holka s rozervaným srdcem vám můžu říct, ten film miluju...jo počkat já nejsem holka. Tak v tom případě, PROČ JSI MI TOHLE UDĚLALA, ŽE JSEM SE NA TO MUSEL DÍVAT S TEBOU? MEZI NÁMI JE KONEC No dobře a po usmiřovacím sexu, se podíváme na další tuctovou romantickou časoprostorovou komedii. ()

Mrkvič

Žádný zázrak, ale ani žádný průšvih. V čase se cestuje sem tam každou chvíli a je to základem romance, myšlenkou i dějem filmu. Když ve filmu přichází nějaký zvrat, ví to divák vždy předem díky často do očí bijícím náznakům, takže překvapení takřka žádné. Ani mému oblíbenému Ericu Banovi jsem ty hrátky s časem moc nevěřil a párkrát jsem si možná ani nevšiml jeho filmového stáří. To ostatně ve filmu nehraje tak velkou roli, jakou by mu pár náznaků rádo přisuzovalo. ()

Ryuuhei

Z filmů pojednávajících o cestování v čase je tento jeden z mých vůbec nejoblíbenějších. Troufal bych si ho zařadit poblíž Osudového doteku, se kterým sdílí jednu podobnost - tedy, cestování časem je zde určitá nemoc/genetická anomálie. Ale tam to všechno končí. Zatímco v Osudovém doteku šlo o duševní cestování do svých spíše mladších/alternativních já, plus se děj odehrával v několika časových linkách, Zakletý v čase je o fyzickém cestování a odehrává se v jedné jediné, nijak nezměnitelné časové linii. Bohužel, to by byla zároveň i výtka - hrdina se sice zmiňuje o tom, že věci nelze změnit, ale víc se tím už nezaobírá. Protože ano - jde zde primárně o romantiku, city, dojetí a ukázku, jak může na mezilidské vztahy takovýto fenomén působit. Tedy, mít partnera, co nečekaně zmizí a neobjeví se i celé měsíce, je zkrátka záhul pro jakýkoliv vztah. I když jsem první zhlédnutí bral s rezervou, oblíbil jsem si film pořádně až s tím posledním - i když jsem si film pustil jen jako takovou kulisu, nedalo mi to, abych nezůstal sedět jak opařený a nenechal se mlátit vlnou silných emocí, které z něj čpí do začátku do konce. Netradiční film pro romantiky jako stvořený! 85% ()

Zdeňka

Hlavní hrdina byl zakletý v čase a já pro změnu zakletá v ději. Tak trošku jsem byla především zmatená z věku hlavního hrdiny a celého toho jeho přemisťování. Možná právě toto mé tápání způsobilo, že jsem přehlídla tu velkou romantiku celého snímku. Konec byl sice krásný, ale jinak zbytek? - film na doporučení to určitě není. Škoda...slibovala jsem si od toho trošku více. ()

KitFisto

No. Hrecká dvojice působí fajn. Mě osobně film donutil od začátku do konce uvažovat a vůbec se v něm zorientovat . Célý film mě poněkud mate, protože krásných a opravdu silných scén je zde hodně, ale to cestování v čase mi na jednu stranu vadí, protože tak nějak logicky nepasuje a odporuje si, ale na druhou stranu je to ono co vyvolává pravě ten napínavý pocit plus tu jedinečnost toho filmu. Strašne zmatený zážitek který má něco dosebe. ()

_DAVE_

Začátek je pro běžné mainstreamové publikum poněkud nesrozumitelný, a je možné že bude běžný člověk v ději trochu tápat. Konec to pak vcelku zachraňuje. 70% ()

ivan bohatyr

Pěkná rodinná pohodovka, napětí vydrží až do závěru a během filmu se můžeme těšit na pár promyšlených zvratů, které děj pěkně oživý. Celé cestování je celkem jednoduše provedené bez komplikací, takže určitě potěší i ostatní, že je vždy dobře vědět, o co jde a do příběhu se nezamotáte. ()

Maki89

nato ako velmi nemam rad romanticke filmy - tento sa mi velmi pacil, chemia medzi Banom a McAdams bola vyborna, napad dobry, spracovanie velmi kvalitne, score od Mychaela Dannu si na koleji uz zo 3 mesiace pustam ked chcem zaspat, najma skladba Meadow je perfektna.. herecke vykony na vysokej urovni a musim povedat ze som sa zalubil... hltal som kazdy pohyb, kazdy usmev, kazde slovo Rachel McAdams :) nemozem sa dockat dalsich jej filmov... 8/10 ()

Thommie

Krásnej příbeh, úžasná dvojice Rachel McAdams a Eric Bana... v podstatě to mělo i hlubokou myšlenku :)) Se sci-fi to samozřejmě nemá co dělat, jak bylo asi jasný hned od začátku, ale myslím, že do romantických příběhů nějaká ta anomálie patří. ()

terunka003

Zajímavé, romantické, sci-fi, smutné. Takové hezky zvláštní. Zajímavý film o cestovateli v čase, který od dětství navštěvuje svoji budoucí manželku a spřízněnou duši. Vše je krásné až do té doby, co vidí vlastní smrt a vlastní dítě, které dokáže taky cestovat časem. Film ale končí se zvláštní nadějí. "Mně pomáhá, když si zpívám.." ()

galba

Perfektní nápad a pár dobrých myšlenek, jen je škoda že jsou zakopané v druhořadém romantickem filmu, kde nejsou dovedeny do konce a je plný "chyb", kdyby se tohoto nápadu chopil někdo jiný mohl by to být zajímavý film. ()

anli

Velmi dobre odvedena prace scenaristy-to hlavne.Romanticke sci-fi o skakani v case-zcela nahodilem,je sice skvely namet pro film,ale velmi osemetny.Snadno muze sklouznout k nelogicnosti.Tady se to ale nestalo,i kdyz divak musi velmi peclive sledovat kazdou scenu a detaily v ni.Rachel vyborna a Eric ji skvele sekunduje.Velmi zajimava,trochu smutnejsi a velmi romanticka podivana.U me jasne romantickych 80%. ()