Knight Rider 2000

(TV film)
  • Slovensko Knight Rider 2000
všechny plakáty

V neveľmi vzdialenej budúcnosti sú zakázané všetky zbrane a zločincov na dobu ich trestu hibernujú. Keď začnú v uliciach mesta vystrájať ozbrojení gauneri, na pomoc povolajú nekompromisného strážcu zákona Michaela Kinghta (DAVID HASSELHOFF), ktorého verným pomocníkom je umelou inteligenciou disponujúci čierny Pontiac nazývaný K.I.T.T. Vyjde však najavo, že auto bolo deaktivované. Podarí sa ho uviesť znovu do prevádzky a spolu s Mikeom zločincov eliminovať a navrátiť pokoj do ulíc? (oficiální text distributora)

Fondak odpad!

No tak na tohle "dílo" se asi musel režisér pěkně zhulit. Netvrdím, že původní seriál byl z dnešního pohledu nějaký zázrak, ale moje generace na něm vyrostla. Schválně zavzpomínejte. Kdo z nás doma neměl model černýho Trans-ama? Ale tenhle pokus o pokračování mi přijde jako výsměch a parodie. Trans-am nahradil nějakej nepovedenej Ford Probe (sice stejně jako origoš pochází z dílny Jaye Ohrberga, ale dle mého se mu moc nepovedl), příběh bez valného děje a největší úlet si nechali nakonec. Ukázali nám milovníkům Kittových smyků a driftů jak jeho nástupce Kift hrabe předníma kolama! Nemůžu hodnotit jinak než odpad!!!! ()

jojinecko

Rečnícka otázka na úvod: "Môže existovať "na plátne" odpornejší a nesympatickejší zjav ako David Hasselholf"??? Zodpovedanie tejto zapeklitej filozofickej otázky nechám na každom z vás...Knight Rider 2000 je kinematograficky- masochistická delikateska, zvlášť so slovenským dabingom, ktorý zabije aj tie posledné svetlé okamžiky. * len ako spomienka na seriál, inak bŕŕŕŕ ()

• Film mal byť úvodnou časťou nového seriálu, v ktorom si hlavné úlohy mali zahrať Susan Norman a Carmen Argenziano. (m.a.t.o.)
  • Červené auto K.I.F.T: (Knight Industries Four Thousand) bylo přemaskovaný Dodge Stealth a mělo poměrně zajímavý osud. Auta byla vyrobena dvě. Jedno tvůrci nakonec přeřízli napůl, aby mohli natočit záběry z interiéru. Druhé si pak zahrálo v několika dalších filmech a seriálech: Chips se vrací (1998), Černý škorpión (1995), nebo třeba Power Rangers Time force (od r. 2001). V posledně zmiňovaném ho přebarvili na černo-bílo a ztvárňovalo futiristické policejní auto ve dvou epizodách. Nakonec se objevil ve sci-fi seriálu Scare Tactics (od r. 2003), kde s ním dokonce projeli zdí. V roce 2009 se auto vydražilo na eBayi, už značně zbědované. Koupil ho sběratel filmových aut Bob Moseley a vozidlo od té doby čeká na renovaci. (Stejšn)