poster

Knight Rider 2000 (TV film)

 • slovenský

  Knight Rider 2000

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1991, 91 min

 • Fondak
  odpad!

  No tak na tohle "dílo" se asi musel režisér pěkně zhulit. Netvrdím, že původní seriál byl z dnešního pohledu nějaký zázrak, ale moje generace na něm vyrostla. Schválně zavzpomínejte. Kdo z nás doma neměl model černýho Trans-ama? Ale tenhle pokus o pokračování mi přijde jako výsměch a parodie. Trans-am nahradil nějakej nepovedenej Ford Probe (sice stejně jako origoš pochází z dílny Jaye Ohrberga, ale dle mého se mu moc nepovedl), příběh bez valného děje a největší úlet si nechali nakonec. Ukázali nám milovníkům Kittových smyků a driftů jak jeho nástupce Kift hrabe předníma kolama! Nemůžu hodnotit jinak než odpad!!!!(15.3.2011)

 • klerik

  Toto sa fakt nepodarilo. Ani štipka nostalgie...(26.12.2009)

 • Hogun
  **

  Tak toto bolo tak zlé, až som sa pri tom bavil... :) Najmä dialógy medzi KITTom a policajtkou čo mala v hlave jeho pamäťový čip.(23.10.2005)

 • jojinecko
  *

  Rečnícka otázka na úvod: "Môže existovať "na plátne" odpornejší a nesympatickejší zjav ako David Hasselholf"??? Zodpovedanie tejto zapeklitej filozofickej otázky nechám na každom z vás...Knight Rider 2000 je kinematograficky- masochistická delikateska, zvlášť so slovenským dabingom, ktorý zabije aj tie posledné svetlé okamžiky. * len ako spomienka na seriál, inak bŕŕŕŕ(22.6.2008)

 • T2
  *

  Toto už bolo dosť zbytočné tláchanie, zlatý seriál. /30%/(28.10.2005)

 • - Film mal byť úvodnou časťou nového seriálu, v ktorom si hlavné úlohy mali zahrať Susan Norman a Carmen Argenziano. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace