Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

kikuka

Nepatrí k špičke, ale rozhodne je inteligentenjší, než sa javí. A platí to o viacerých seriáloch tuzemskej produkcie poslednej doby (takže túto poznámku z mojej strany možno stretnete častejšie) . A to aj napriek ich určitej "retro atmosfére". Navyše, Andy Kraus dokáže veľmi dobre nuansovať homor. ()

Krissty

Ty postavy jsou hloupé, až to bolí! A ta jejich maďarština mi pěkně leze krkem. Ale dá se říct, že se skoro u každého dílu aspoň jednou zasměju nebo aspoň pousměju, takže na odpad to určitě není... Ale Potměšil je fajn, jeho scény sice nedrží seriál nad vodou, ale aspoň je blíž k hladině, než kdyby tam Láďa nebyl. ()

TomX2 odpad!

Stále sa opakujúci humor a hlášky po čase začínajú liezť na nervy, rovnako ako tá otravná maďarčina. ()

mysiak odpad!

Mix Kutila Tima a Susedov, zabalných do typicky trápneho slovenského humoru(česť výnimkam), ktorý sa páči každému, ale mne nie... Akurát vynikajúci je Ladislav Potmešil a cameo Iva Ladižinského a.k.a Ananása....ale ináč slabota, ako vždy ()

Macejko odpad!

J*bnutí herci, j*bnutý scenár, j*bnuté všetko. A navyše trápna, prehrávajúca, afektovaná Tlučková, ktorú nemôžem ani vidieť. ()

corona odpad!

nechutne trápny vykradnutý seriál, ktorý nesiaha Kutilovi Timovi ani po úvodnú zvučku, Kraus nie je Tim Allen a herectvo je životným omylom Viki Rákovej!!! hodnotím po 10 minútach, dlhšie sledovanie by mi spôsobilo trvalý psychický šok ()

GILLWANDER odpad!

Po Susedoch sa pokúsiť nadviazať na ich divácky "úspech" nemalo asi šancu. Táto antivtipná zmes absurdity a kŕčovitosti by nemala nikdy žiadny úspech. Nikdy! 0% ()

Topco

Jediným vtipným aspektom tohto projektu sú rozhovory so "sousedem". Neustála recyklácia jazykového humoru je už viac než trápná. Ten fungoval chvíľku u susedov, tu už vôbec nie... ()

tom88

Ale niee, už nie, už mám dosť našich slávnych postavičiek čo (ne)patria do TV. Zábava, óó aká zábava, až mi je z nej zle. Kopec srandy na silu už mi vadil dávnejšie a tu sa to len znovu potvrdilo. Chcelo by to niečo originálnejšie a otrepaných (pre mňa) nehercov ako sú Kraus alebo Ráková poslať niekde do preč. Je ale pravda, že nenáročný tructový divák sa kráľovsky baví, no mne to absolútne nestačí. 20% ()

moviefilm

Kutyil s.r.o. je hrozný. Andy Kraus zlyháva na plnej čiare a vtipný je len ojedinele, Viki Ráková už tiež nie je to, čo v Susedoch, Ladislav Potměšil je náhrada za Marcina, ako Lászlov "opravca", no Marcinovi táto rola sadla viac, Branislav Bystriansky je hrozný a rola intelegenta mu nesadne až tak, ako rola blbca v Paneláku, Peter Šimún je naozaj strašný (viac k tomu hovoriť netreba) a spoločná dcéra hlavných hrdinov je napísaná tak strašne, že to by ani Tom Hanks nezachránil (nebolo vám divné, že dcéra madarov vie viac po slovensky, ako jej rodičia (a tak tomu bolo aj v Susedoch)) a jediný, kto stojí za reč je Ananás (akožéé čožä, že fuháá, že äää:-)). A pri Susedoch aspoň tie rehoty (pre blbcov, ktorí nevedia, kedy sa smiať) takmer vždy boli vtipné a tu sú takmer vždy trápne. Takže sorry, ale toto nie... ()

Triple H

Takto- veľký problém našich seriálov je, že sa dajú bez problémov pozrieť. Ale neposkytnú vám takú kvalitnú zábavu ako iné sitcomy. Len nič lepšie aj tak nechodí, tak ľudia pozerajú toto. Kraus očividne vykráda Kutila Tima (ešte aj chytrák sused) a už len parafrázuje Susedov. Ja viem, že robiť zábavu je ťažké a najľahšie je kritizovať, ale----vážne by to nešlo trošku lepšie? Prečo ten náš humor musí neustále byť taký až útrpný, kŕčovitý? Keby mne platili to čo Krausovi, robil by som to aj ja, takže sa tvorcom nečudujem, že do toho idú. Ale to u nás vážne nie sú talentovaní humoristi? Mne už všetky tie lacné herecké figurkárčenia začínajú liezť na nervy. Humor potrebuje voľnosť. Injekciu do žíl. A tieto zastaralé postupy jeho vývoj len brzdia. ()

maxxxim odpad!

Ako by povedal Steve Buscemi vo Fargu, prdím na to. Tv JoJ je proste super televízia podieľajúca sa na projektoch, ktoré majú bez pochýb budúcnosť. Budúcnosť tak svetlú a úžitočnú ako azbest. Kutyil je vrchol pseudotvorby onej chránenej dielne. Komediálny svet sa musí za hlavu chytať pri pohľade aspoň na jednu z 18 000 epizód o ničom. Založených na riadne nudných slovných hračkách, pri ktorých musíte tuho rozmýšľať či ide o vtip, alebo preklep autora. Hlavne fakt, že Ráková hrá po seráli Susedia vo všetkom čo sa točí od Stredy nad Bodrogom až po Diósgyör. A je jedno, či to má hlavu a pätu, hlavne že to dá éčka. O umeleckej stránke tu hovoriť nemožno, skrátka sú to umelci so všetkým čo k tomu patrí. Teda bez toho, samozrejme. Čudujem sa len jednému. Čo tu robí Potměšil a nehovorte mi, že tu hosťuje, lebo to by ma fakt dojalo. To čo ponúka zo svojho umenia nestojí ani za jeden sústredenejší pohľad dlhší ako dve sekundy. Len tak ďalej. ()

Kubrickon odpad!

Po tomto si Kraus zkazil reputáciu, nemyslím že sa nejaký ďaľší seriál ujme v ktorom bude zase hrať hlavnú úlohu. Možno Susedia, keby odprosil Marcina za to že mu podkopával nohy na konci 3. série v Susedov. ()

Kikania odpad!

Pár krát aj to len tak náhodou som to zazrela a hned ma prešla chuť pozerať to dalej. Toto lacné a nepodarené ževraj pokračovanie Susedov...och....fakt nepodarok. ()