Geniální herečka s neomezeným počtem osobností, charakterů i hereckých poloh s fantasticky různorodým britským dialektem, k tomu vynikající humor na té nejvyšší úrovni. Sledováno tento rok (2011) náhodně na HBO (akce na měsíc zdarma). Dovětek 2018 - dodnes ničím nepřekonáno a s českými titulky stále nesehnáno, k dostání jen originál bez překladu.(25.11.2011)

Catherine Tate je prostě královnou všech komiků. Rozhodně stojí za to vidět. Nejvíc dílů jsem viděla s Lauren a Nan a obě jsou parádní. Je až neuvěřitelné, kolik dokáže mít tahle ženská tváří a podob!!! Nemluvě o akcentech :-D A velký respekt, že se v pořadu objevili i lidé jako Tony Blair, nechci Česko podceňovat, ale myslím, že by do toho nikdo z našich politiků nešel :-D Na závěr je jen třeba dodat, že to člověku strašně leze do hlavy. Celý semestr s protivnou francouštinářkou jsem byla na každé hodině v pokušení začít -"Suis je bovvered? Regardez mon visage, est-ce que mon visage bovvered?" :-D(11.6.2012)

• Thomick

Muj vkus si s tim Catherine nepotykal. Ne snad že bych se nezasmál, to bych kecal; ovšem bohužel přesně ty gagy, který jsem shledal mizernýma nebo se vyčerpaly už na první pokus (Guess, Am I Bothered, ta uječená...), nakonec dostávaly prostor v jednom díle za druhym, zatimco ty povedený se vesměs ukazovaly bejt one-off záležitostma (za všechny zmínim scénky s informacema, který se rozhodně daly rozvádět dál a dál). Nehledě na to, že schopnost přepínat mezi iks akcentama tu hraje prim až příliš okatě.(6.6.2014)

Bože, kde som bola doteraz? Ešte som nevidela ženu, ktorá by mala tento humor v malíčku. Si jedinečná, Catherine. " You can´t call the baby TESCOS." "Look-ath at my face!"(26.10.2013)

Šíleně dobrá a přesvědčivá baba! Nejradši mám krávu z kanclu a nesrozumitelnou mládež :D(15.9.2010)